Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

door
Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

Club Brugge heeft alweer een fraai resultaat weten neer te zetten in een thuiswedstrijd in de Champions League. Na de zeges tegen Aston Villa en Sporting CP wist het nu ook Juventus in bedwang te houden. Een evenwichtige partij eindigde zoals ze begon: met een 0-0 op het scorebord.

Nicky Hayen had toch enkele verrassingen in petto in zijn basiself. Hij gaf immers Sabbe en Jutgla de voorkeur op Seys en Nilsson, terwijl door het vertrek van Skov Olsen ook Talbi weer een basisplaats kreeg.

LEES OOK: Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Weinig kansen voor rust

Eén van hen kreeg meteen een grote kans, maar Jutgla trapte uiteindelijk ver naast. Daarna was het balbezit vooral voor Juventus, dat echter bitter weinig creëerde. Enkel Samuel Mbangula zorgde voor een beetje dreiging, maar kansen kon ook hij niet creëren.

De 0-0 bij de rust was dan ook niet meer dan logisch, maar de tweede helft bracht wel meer doelgevaar. Mbangula bood Gonzalez de 0-1 aan, maar de Argentijn trapt onbegrijpelijk nog op zijn eigen hiel. Dat viel mee voor Club.

Kwalificatie lonkt voor Club

Dat versierde daarna wel ook nog enkele kansjes. Invaller Nilsson scoorde bijna heel fraai, maar zijn acrobatische deviatie ging nog net over de kooi. Ook Talbi kwam bijna nog in kansrijke positie, maar tikte de bal net te ver. Tussendoor moest Mignolet ook nog eens zijn kunnen tonen met een goede redding op een knal van Locatelli.

Het bleef echter bij 0-0 en daarmee pakt Club Brugge toch weer een zeer knap punt. Daarmee komt het ook weer een stapje dichter bij kwalificatie voor de play-offs. Club heeft nu elf punten, Juventus heeft er eentje meer.

Club Brugge verdiende...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

67
67
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

273
273
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

24
24
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

39
39
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

18
18
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

12
12
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

29
29
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

35
35
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

104
104
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

69
69
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

249
249
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

123
123
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

186
186
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

27
27
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

205
205
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

197
197
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

194
194
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

297
297
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

87
87
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

344
344
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

195
195
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

429
429
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

298
298
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

395
395
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

314
314

Meer sportnieuws