Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

298 stemmen
Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

Club Brugge heeft alweer een fraai resultaat weten neer te zetten in een thuiswedstrijd in de Champions League. Na de zeges tegen Aston Villa en Sporting CP wist het nu ook Juventus in bedwang te houden. Een evenwichtige partij eindigde zoals ze begon: met een 0-0 op het scorebord.

Nicky Hayen had toch enkele verrassingen in petto in zijn basiself. Hij gaf immers Sabbe en Jutgla de voorkeur op Seys en Nilsson, terwijl door het vertrek van Skov Olsen ook Talbi weer een basisplaats kreeg.

LEES OOK: 'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Weinig kansen voor rust

Eén van hen kreeg meteen een grote kans, maar Jutgla trapte uiteindelijk ver naast. Daarna was het balbezit vooral voor Juventus, dat echter bitter weinig creëerde. Enkel Samuel Mbangula zorgde voor een beetje dreiging, maar kansen kon ook hij niet creëren.

De 0-0 bij de rust was dan ook niet meer dan logisch, maar de tweede helft bracht wel meer doelgevaar. Mbangula bood Gonzalez de 0-1 aan, maar de Argentijn trapt onbegrijpelijk nog op zijn eigen hiel. Dat viel mee voor Club.

Kwalificatie lonkt voor Club

Dat versierde daarna wel ook nog enkele kansjes. Invaller Nilsson scoorde bijna heel fraai, maar zijn acrobatische deviatie ging nog net over de kooi. Ook Talbi kwam bijna nog in kansrijke positie, maar tikte de bal net te ver. Tussendoor moest Mignolet ook nog eens zijn kunnen tonen met een goede redding op een knal van Locatelli.

Het bleef echter bij 0-0 en daarmee pakt Club Brugge toch weer een zeer knap punt. Daarmee komt het ook weer een stapje dichter bij kwalificatie voor de play-offs. Club heeft nu elf punten, Juventus heeft er eentje meer.

Club Brugge verdiende...

Meest recent

Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

264
264
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

40
40
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

28
28
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

45
45
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

42
42
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

7
7
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

56
56
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

162
162
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

73
73
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

266
266
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

79
79
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

29
29
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

116
116
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

473
473
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

153
153
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

298
298
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

225
225
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

121
121
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

174
174
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

446
446
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

78
78
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

537
537
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

123
123
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

317
317

Meer sportnieuws