Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

door
Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

Club Brugge heeft alweer een fraai resultaat weten neer te zetten in een thuiswedstrijd in de Champions League. Na de zeges tegen Aston Villa en Sporting CP wist het nu ook Juventus in bedwang te houden. Een evenwichtige partij eindigde zoals ze begon: met een 0-0 op het scorebord.

Nicky Hayen had toch enkele verrassingen in petto in zijn basiself. Hij gaf immers Sabbe en Jutgla de voorkeur op Seys en Nilsson, terwijl door het vertrek van Skov Olsen ook Talbi weer een basisplaats kreeg.

LEES OOK: ‘Drama voor Lavia: rampscenario bij Chelsea in de maak’

Weinig kansen voor rust

Eén van hen kreeg meteen een grote kans, maar Jutgla trapte uiteindelijk ver naast. Daarna was het balbezit vooral voor Juventus, dat echter bitter weinig creëerde. Enkel Samuel Mbangula zorgde voor een beetje dreiging, maar kansen kon ook hij niet creëren.

De 0-0 bij de rust was dan ook niet meer dan logisch, maar de tweede helft bracht wel meer doelgevaar. Mbangula bood Gonzalez de 0-1 aan, maar de Argentijn trapt onbegrijpelijk nog op zijn eigen hiel. Dat viel mee voor Club.

Kwalificatie lonkt voor Club

Dat versierde daarna wel ook nog enkele kansjes. Invaller Nilsson scoorde bijna heel fraai, maar zijn acrobatische deviatie ging nog net over de kooi. Ook Talbi kwam bijna nog in kansrijke positie, maar tikte de bal net te ver. Tussendoor moest Mignolet ook nog eens zijn kunnen tonen met een goede redding op een knal van Locatelli.

Het bleef echter bij 0-0 en daarmee pakt Club Brugge toch weer een zeer knap punt. Daarmee komt het ook weer een stapje dichter bij kwalificatie voor de play-offs. Club heeft nu elf punten, Juventus heeft er eentje meer.

Club Brugge verdiende...

Meest recent

Met domper naar Duivels: Godts hard aangepakt na Klassieker

Mika Godts mag zich deze week voor de eerste keer bij de Rode Duivels melden. Maar de flankaanvaller ...

0
0
Chelsea zorgt voor nieuwe wending in Duivels-soap Lavia

De Rode Duivels trekken deze week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp en twee ...

33
33
Hayen krijgt klappen: pijnlijke conclusie na ondergang Genk

Het is KRC Genk dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Even zag het ...

84
84
Bayern legt bom onder Kompany: beslissing met grote gevolgen

Vincent Kompany ziet Bayern winnen, maar achter de schermen groeit de spanning. De keeperskwestie, ...

43
43
Club Brugge in titelmodus: forse waarschuwing voor Union

Club Brugge heeft de reguliere competitie op fraaie wijze afgesloten. Zelfs zonder de geblesseerde ...

131
131
Enorme euforie bij Gent: actie De Mil maakt kleedkamer gek

Even werd het nog bibberen, maar AA Gent heeft zich zondag dan toch geplaatst voor de Champions' ...

75
75
Anderlecht keihard uitgefloten: schlemiel krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zich zondagavond geplaatst voor de Champions' Play-Offs. Maar daarmee is ook al ...

373
373
Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

122
122
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

118
118
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

47
47
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

95
95
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

315
315
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

393
393
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

237
237
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

260
260
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

284
284
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

543
543
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

112
112
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

172
172
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

229
229
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

127
127
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

70
70
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

95
95
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

184
184
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

57
57

Meer sportnieuws