Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

door
Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

Club Brugge heeft alweer een fraai resultaat weten neer te zetten in een thuiswedstrijd in de Champions League. Na de zeges tegen Aston Villa en Sporting CP wist het nu ook Juventus in bedwang te houden. Een evenwichtige partij eindigde zoals ze begon: met een 0-0 op het scorebord.

Nicky Hayen had toch enkele verrassingen in petto in zijn basiself. Hij gaf immers Sabbe en Jutgla de voorkeur op Seys en Nilsson, terwijl door het vertrek van Skov Olsen ook Talbi weer een basisplaats kreeg.

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Weinig kansen voor rust

Eén van hen kreeg meteen een grote kans, maar Jutgla trapte uiteindelijk ver naast. Daarna was het balbezit vooral voor Juventus, dat echter bitter weinig creëerde. Enkel Samuel Mbangula zorgde voor een beetje dreiging, maar kansen kon ook hij niet creëren.

De 0-0 bij de rust was dan ook niet meer dan logisch, maar de tweede helft bracht wel meer doelgevaar. Mbangula bood Gonzalez de 0-1 aan, maar de Argentijn trapt onbegrijpelijk nog op zijn eigen hiel. Dat viel mee voor Club.

Kwalificatie lonkt voor Club

Dat versierde daarna wel ook nog enkele kansjes. Invaller Nilsson scoorde bijna heel fraai, maar zijn acrobatische deviatie ging nog net over de kooi. Ook Talbi kwam bijna nog in kansrijke positie, maar tikte de bal net te ver. Tussendoor moest Mignolet ook nog eens zijn kunnen tonen met een goede redding op een knal van Locatelli.

Het bleef echter bij 0-0 en daarmee pakt Club Brugge toch weer een zeer knap punt. Daarmee komt het ook weer een stapje dichter bij kwalificatie voor de play-offs. Club heeft nu elf punten, Juventus heeft er eentje meer.

Club Brugge verdiende...

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

47
47
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

97
97
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

57
57
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

57
57
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

65
65
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

146
146
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

91
91
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

85
85
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

116
116
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

51
51
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

286
286
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

310
310
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

149
149
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

85
85
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

51
51
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

320
320
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

99
99
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

130
130
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

360
360
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

196
196
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

216
216
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

66
66
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

120
120
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

455
455
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

197
197

Meer sportnieuws