Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

door
Club stunt weer een beetje: Juventus krijgt hen niet klein

Club Brugge heeft alweer een fraai resultaat weten neer te zetten in een thuiswedstrijd in de Champions League. Na de zeges tegen Aston Villa en Sporting CP wist het nu ook Juventus in bedwang te houden. Een evenwichtige partij eindigde zoals ze begon: met een 0-0 op het scorebord.

Nicky Hayen had toch enkele verrassingen in petto in zijn basiself. Hij gaf immers Sabbe en Jutgla de voorkeur op Seys en Nilsson, terwijl door het vertrek van Skov Olsen ook Talbi weer een basisplaats kreeg.

LEES OOK: OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

Weinig kansen voor rust

Eén van hen kreeg meteen een grote kans, maar Jutgla trapte uiteindelijk ver naast. Daarna was het balbezit vooral voor Juventus, dat echter bitter weinig creëerde. Enkel Samuel Mbangula zorgde voor een beetje dreiging, maar kansen kon ook hij niet creëren.

De 0-0 bij de rust was dan ook niet meer dan logisch, maar de tweede helft bracht wel meer doelgevaar. Mbangula bood Gonzalez de 0-1 aan, maar de Argentijn trapt onbegrijpelijk nog op zijn eigen hiel. Dat viel mee voor Club.

Kwalificatie lonkt voor Club

Dat versierde daarna wel ook nog enkele kansjes. Invaller Nilsson scoorde bijna heel fraai, maar zijn acrobatische deviatie ging nog net over de kooi. Ook Talbi kwam bijna nog in kansrijke positie, maar tikte de bal net te ver. Tussendoor moest Mignolet ook nog eens zijn kunnen tonen met een goede redding op een knal van Locatelli.

Het bleef echter bij 0-0 en daarmee pakt Club Brugge toch weer een zeer knap punt. Daarmee komt het ook weer een stapje dichter bij kwalificatie voor de play-offs. Club heeft nu elf punten, Juventus heeft er eentje meer.

Club Brugge verdiende...

Meest recent

'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

160
160
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

52
52
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

41
41
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

273
273
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

54
54
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

180
180
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

224
224
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

450
450
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

118
118
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

21
21
'Cadeau voor Kompany: topaanwinst richting München'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

152
152
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

485
485
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

40
40
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

45
45
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

103
103
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

122
122
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1243
1243
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

79
79
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

54
54
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

70
70
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

183
183
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

335
335
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

64
64
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

271
271
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

283
283

Meer sportnieuws