Hayen was 'supporter' van Juventus: "Vooral van hem"

door
Hayen was 'supporter' van Juventus:

Club Brugge speelt morgen tegen Juventus. Alle fans van Blauw-Zwart kijken uit naar deze galamatch. Het belooft een heksenketel te worden in het Jan Breydelstadion. Nicky Hayen kijkt uiteraard uit naar het treffen met de Oude Dame.

Juventus was vele jaren geleden een absolute Europese topclub die top drie was in Europa. Toen speelden er kleppers als Gianluigi Buffon, Alessandro Del Piero, Lilian Thuram en tal van andere wereldsterren. Hayen was toen wel fan van Juve, net als de jaren voordien toen Del Piero jonger was en samenspeelde met kleppers als Gianluca Vialli, Fabrizio Ravanelli en comsoorten.

LEES OOK: Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

Alessandro Del Piero

"Ik was eigenlijk vooral fan van Del Piero, dan heb je ook sympathie voor de ploeg. Dat is door de jaren heen niet veranderd. Maar die sympathie gaan we morgen opzij zetten", zei Hayen op de persbabbel.

Anno 2025 heeft Juventus absoluut niet meer die kleppers in de ploeg. De Oude Dame probeert wat jonger te worden en heeft zeker een aantal spelers in de rangen die zeer goed zijn. Maar Juve kent moeilijke jaren en wacht al sinds 2020 op een nieuwe landstitel. Voordien waren ze ongenaakbaar met negen titels op rij. 

Juventus niet meer dié topclub

Toch onderschat Hayen ze zeker niet. "Ze hebben een hele duidelijke structuur, en het is een moeilijk te ontwrichten blok. Ze spelen met pressing en een hoge intensiteit. Ze komen regelmatig op voorsprong en kiezen dan voor een compact blok. Dat is moeilijk te ontwrichten. Het feit dat ze nog geen enkele keer verloren in de Serie A, bewijst dat ze heel veel kwaliteit hebben."

Juventus telt voorlopig 11 punten in de Champions League, Club Brugge tikt af op 10. De winnaar van dit duel mag zich al opmaken voor minstens de play-offs van de Champions League. Er staat dus veel op het spel.

Gaat Club stunten tegen Juventus?

Meest recent

‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

4
4
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

5
5
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

14
14
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

16
16
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

201
201
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

91
91
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

88
88
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

360
360
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

159
159
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

161
161
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

82
82
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

105
105
‘Belgische clubs gaan vol voor doelpuntenmachine’

De reguliere competitie in België is bijna gedaan en de Play-Offs komen eraan. Veel clubs zijn ...

198
198
Neymar in zak en as na niet-selectie Brazilië: géén WK?

Carlo Ancelotti heeft de selectie van de Braziliaanse nationale ploeg voor de komende ...

47
47
‘Enorm drama voor Belgisch toptalent Noah Fernandez'

PSV zit ni zak en as. Belgisch toptalent Noah Fernandez verlengde zijn contract in Eindhoven en ...

49
49
Vanaken doet monden openvallen: Stankovic en co kijken ogen uit

Club Brugge kon zondagavond opgelucht ademhalen. Na de eerste onderzoeken werd geen zware blessure ...

486
486
Joos vernietigend voor VAR: "Stroompanne of goeie koffie"

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

176
176
De Cat mee naar WK? Defour velt helder verdict

Nog 86 dagen te gaan tot aan de openingswedstrijd, maar er wordt nu al druk gespeculeerd over de ...

231
231
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

216
216
'Bliksemtransfer Tresoldi: Club Brugge vraagt forse som'

Nicolo Tresoldi scoort de laatste weken het ene doelpunt na het andere. Het zal voor Club Brugge dan ...

653
653
Brandon Mechele dropt mysterieus bericht: fans in shock

Brandon Mechele is één van de grote publiekslievelingen bij de Brugse fans. De ervaren ...

295
295
Gevecht tegen Play-Downs: dé scenario's voor elke kandidaat

Komend weekend wordt in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgewerkt. ...

190
190
Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

99
99
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

177
177
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

246
246

Meer sportnieuws