'Renard haalt alles uit de kast: drie extra winteraanwinsten'

door
'Renard haalt alles uit de kast: drie extra winteraanwinsten'

RSC Anderlecht heeft zich na drie competitienederlagen kunnen herpakken en won zondag verdiend op het veld van KV Kortrijk. De focus kan nu gelegd worden op de Europese verplaatsing tegen Viktoria Plzen. Ondertussen blijft RSCA ook actief op de transfermarkt.

De wedstrijd in het Guldensporen-stadion moet sportief directeur Olivier Renard deugd hebben gedaan. Vooral dan de invalbeurt van César Huerta. De Mexicaan is de eerste speler die door Renard naar Anderlecht werd gehaald en liet meteen een gretige indruk achter. De flankaanvaller bekroonde zijn veelbelovende debuut zelfs met een doelpunt. 

Die andere directe winteraanwinst, Adryelson, begon dan weer voor de tweede match op rij in de basis. De Braziliaan blijkt niet de meest technischvaardige speler en laat het uitvoetballen best aan zijn ploegmaats over. Maar hij verdedigt wel erg secuur en hoewel hij niet de grootste verdediger is, houdt hij zich meer dan goed staande in de duels.

LEES OOK: 'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

Miljoenen voor Dreyer

Renard, die ondertussen ook de RSCA Futures van enkele versterkingen, mag voorlopig dus tevreden zijn over de oogst op de wintermercato. Al vragen de prestaties van Huerta en Adryelson natuurlijk wel om bevestiging. Ondertussen zorgt de sportief directeur ook voor de nodige inkomsten. Zo wordt eerstdaags afscheid genomen van Anders Dreyer.

De Deen, die geweldige statistieken koppelde aan veel te hoge dosis wisselvalligheid, is op weg naar de MLS. Meer bepaald naar de nieuwe franchise San Diego FC. Daar zou men een slordige 5 miljoen euro, aangevuld met bonussen, neertellen. Niet bepaald de jackpot waar men eerder op rekende voor Dreyer. Maar RSCA boekt wel nog een beperkte winst ten opzichte van zijn aankoopsom.

Renard nog niet klaar

De opbrengsten van Dreyer zijn in ieder geval welgekomen. Zo is Renard nog niet klaar met zijn huiswerk. Volgens SudPresse komen er in het beste geval zelfs nog een drietal winterversterkingen bij. Een linksvoetige centrale verdediger blijft daarbij de prioriteit. Maar ook de komst van een veelzijdige middenvelder met diepgang én een extra aanvallende versterking is lang niet uitgesloten. Wat dat laatste betreft lijkt een nieuwe spits als doublure van Kasper Dolberg het meest logische. Renard liet eerder al verstaan dat een extra centrumaanvaller geen overbodige luxe is. Bovendien blijft Luis Vazquez maar teleurstellen.

Anderlecht gaat sterker uit de wintermercato komen ...

Meest recent

Coosemans roept straffe taal na nieuw contract Anderlecht

RSC Anderlecht kwam gisteren met heuglijk nieuws. Paars-Wit heeft het contract van doelman en ...

45
45
Club Brugge slaat slag: “Belgische én buitenlandse talenten”

Club Brugge heeft geschiedenis geschreven in de Youth League. De jonkies van Club NXT dartelde door ...

105
105
Westerlo pakt door: samenwerking met Premier League-club

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent de toekomst van KVC Westerlo. Onze redactie weet ...

39
39
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht

Er duiken steeds meer geruchten op over de toekomst van Wouter Vrancken. Dat is de logica zelve bij ...

62
62
Taraval haalt vergeten transfer terug: "Interessante speler'

Bij RSC Anderlecht hebben ze een heel onevenwichtige spelerskern. Dat zorgt er ook voor dat ...

174
174
'Club gaat voor jackpot: transferwending rond Tzolis'

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

159
159
Historisch! De waanzinnige stats achter superseizoen Beveren

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

105
105
‘Anderlecht pakt uit: Nederland siddert voor toptransfer’

Anderlecht bekijkt opnieuw een profiel dat in Nederland stevig opvalt. Paars-wit ziet in die ...

192
192
Leko moet schuiven: grote verrijzenis bij Club Brugge?

Club Brugge staat zondagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

273
273
'Real grijpt drastisch in: sensationele naam topt trainerslijst'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, dreigt Real Madrid af te stevenen op een ...

150
150
Eindelijk doorbraak: 'Anderlecht heeft zijn nieuwe TD beet'

RSC Anderlecht strijdt momenteel volop voor een top 4-notering in de Champions' Play-Offs en is ...

431
431
Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

41
41
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

82
82
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

81
81
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

222
222
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

191
191
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

83
83
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

373
373
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

181
181
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

359
359
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

293
293
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

315
315
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

217
217
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

68
68
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

226
226

Meer sportnieuws