'Renard haalt alles uit de kast: drie extra winteraanwinsten'

door
'Renard haalt alles uit de kast: drie extra winteraanwinsten'

RSC Anderlecht heeft zich na drie competitienederlagen kunnen herpakken en won zondag verdiend op het veld van KV Kortrijk. De focus kan nu gelegd worden op de Europese verplaatsing tegen Viktoria Plzen. Ondertussen blijft RSCA ook actief op de transfermarkt.

De wedstrijd in het Guldensporen-stadion moet sportief directeur Olivier Renard deugd hebben gedaan. Vooral dan de invalbeurt van César Huerta. De Mexicaan is de eerste speler die door Renard naar Anderlecht werd gehaald en liet meteen een gretige indruk achter. De flankaanvaller bekroonde zijn veelbelovende debuut zelfs met een doelpunt. 

Die andere directe winteraanwinst, Adryelson, begon dan weer voor de tweede match op rij in de basis. De Braziliaan blijkt niet de meest technischvaardige speler en laat het uitvoetballen best aan zijn ploegmaats over. Maar hij verdedigt wel erg secuur en hoewel hij niet de grootste verdediger is, houdt hij zich meer dan goed staande in de duels.

LEES OOK: 'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

Miljoenen voor Dreyer

Renard, die ondertussen ook de RSCA Futures van enkele versterkingen, mag voorlopig dus tevreden zijn over de oogst op de wintermercato. Al vragen de prestaties van Huerta en Adryelson natuurlijk wel om bevestiging. Ondertussen zorgt de sportief directeur ook voor de nodige inkomsten. Zo wordt eerstdaags afscheid genomen van Anders Dreyer.

De Deen, die geweldige statistieken koppelde aan veel te hoge dosis wisselvalligheid, is op weg naar de MLS. Meer bepaald naar de nieuwe franchise San Diego FC. Daar zou men een slordige 5 miljoen euro, aangevuld met bonussen, neertellen. Niet bepaald de jackpot waar men eerder op rekende voor Dreyer. Maar RSCA boekt wel nog een beperkte winst ten opzichte van zijn aankoopsom.

Renard nog niet klaar

De opbrengsten van Dreyer zijn in ieder geval welgekomen. Zo is Renard nog niet klaar met zijn huiswerk. Volgens SudPresse komen er in het beste geval zelfs nog een drietal winterversterkingen bij. Een linksvoetige centrale verdediger blijft daarbij de prioriteit. Maar ook de komst van een veelzijdige middenvelder met diepgang én een extra aanvallende versterking is lang niet uitgesloten. Wat dat laatste betreft lijkt een nieuwe spits als doublure van Kasper Dolberg het meest logische. Renard liet eerder al verstaan dat een extra centrumaanvaller geen overbodige luxe is. Bovendien blijft Luis Vazquez maar teleurstellen.

Anderlecht gaat sterker uit de wintermercato komen ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

41
41
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

40
40
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

61
61
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

98
98
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

136
136
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

45
45
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

163
163
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

61
61
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

403
403
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

366
366
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

809
809
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

277
277
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

439
439
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

254
254
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1003
1003
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

337
337
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

392
392
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

107
107
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

272
272
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

126
126
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

582
582

Meer sportnieuws