'Renard haalt alles uit de kast: drie extra winteraanwinsten'

2362 stemmen
'Renard haalt alles uit de kast: drie extra winteraanwinsten'

RSC Anderlecht heeft zich na drie competitienederlagen kunnen herpakken en won zondag verdiend op het veld van KV Kortrijk. De focus kan nu gelegd worden op de Europese verplaatsing tegen Viktoria Plzen. Ondertussen blijft RSCA ook actief op de transfermarkt.

De wedstrijd in het Guldensporen-stadion moet sportief directeur Olivier Renard deugd hebben gedaan. Vooral dan de invalbeurt van César Huerta. De Mexicaan is de eerste speler die door Renard naar Anderlecht werd gehaald en liet meteen een gretige indruk achter. De flankaanvaller bekroonde zijn veelbelovende debuut zelfs met een doelpunt. 

Die andere directe winteraanwinst, Adryelson, begon dan weer voor de tweede match op rij in de basis. De Braziliaan blijkt niet de meest technischvaardige speler en laat het uitvoetballen best aan zijn ploegmaats over. Maar hij verdedigt wel erg secuur en hoewel hij niet de grootste verdediger is, houdt hij zich meer dan goed staande in de duels.

LEES OOK: Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Miljoenen voor Dreyer

Renard, die ondertussen ook de RSCA Futures van enkele versterkingen, mag voorlopig dus tevreden zijn over de oogst op de wintermercato. Al vragen de prestaties van Huerta en Adryelson natuurlijk wel om bevestiging. Ondertussen zorgt de sportief directeur ook voor de nodige inkomsten. Zo wordt eerstdaags afscheid genomen van Anders Dreyer.

De Deen, die geweldige statistieken koppelde aan veel te hoge dosis wisselvalligheid, is op weg naar de MLS. Meer bepaald naar de nieuwe franchise San Diego FC. Daar zou men een slordige 5 miljoen euro, aangevuld met bonussen, neertellen. Niet bepaald de jackpot waar men eerder op rekende voor Dreyer. Maar RSCA boekt wel nog een beperkte winst ten opzichte van zijn aankoopsom.

Renard nog niet klaar

De opbrengsten van Dreyer zijn in ieder geval welgekomen. Zo is Renard nog niet klaar met zijn huiswerk. Volgens SudPresse komen er in het beste geval zelfs nog een drietal winterversterkingen bij. Een linksvoetige centrale verdediger blijft daarbij de prioriteit. Maar ook de komst van een veelzijdige middenvelder met diepgang én een extra aanvallende versterking is lang niet uitgesloten. Wat dat laatste betreft lijkt een nieuwe spits als doublure van Kasper Dolberg het meest logische. Renard liet eerder al verstaan dat een extra centrumaanvaller geen overbodige luxe is. Bovendien blijft Luis Vazquez maar teleurstellen.

Anderlecht gaat sterker uit de wintermercato komen ...

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

88
88
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

24
24
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

25
25
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

79
79
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

74
74
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

62
62
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

110
110
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

45
45
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

142
142
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

115
115
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

22
22
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

163
163
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

369
369
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

240
240
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

72
72
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

770
770
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

492
492
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

519
519
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

379
379
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

692
692
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

340
340
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

520
520
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

139
139
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2187
2187
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

186
186

Meer sportnieuws