'Renard haalt alles uit de kast: drie extra winteraanwinsten'

door
'Renard haalt alles uit de kast: drie extra winteraanwinsten'

RSC Anderlecht heeft zich na drie competitienederlagen kunnen herpakken en won zondag verdiend op het veld van KV Kortrijk. De focus kan nu gelegd worden op de Europese verplaatsing tegen Viktoria Plzen. Ondertussen blijft RSCA ook actief op de transfermarkt.

De wedstrijd in het Guldensporen-stadion moet sportief directeur Olivier Renard deugd hebben gedaan. Vooral dan de invalbeurt van César Huerta. De Mexicaan is de eerste speler die door Renard naar Anderlecht werd gehaald en liet meteen een gretige indruk achter. De flankaanvaller bekroonde zijn veelbelovende debuut zelfs met een doelpunt. 

Die andere directe winteraanwinst, Adryelson, begon dan weer voor de tweede match op rij in de basis. De Braziliaan blijkt niet de meest technischvaardige speler en laat het uitvoetballen best aan zijn ploegmaats over. Maar hij verdedigt wel erg secuur en hoewel hij niet de grootste verdediger is, houdt hij zich meer dan goed staande in de duels.

LEES OOK: Anderlecht vangt jackpot: Renard & Hasi kopen krediet

Miljoenen voor Dreyer

Renard, die ondertussen ook de RSCA Futures van enkele versterkingen, mag voorlopig dus tevreden zijn over de oogst op de wintermercato. Al vragen de prestaties van Huerta en Adryelson natuurlijk wel om bevestiging. Ondertussen zorgt de sportief directeur ook voor de nodige inkomsten. Zo wordt eerstdaags afscheid genomen van Anders Dreyer.

De Deen, die geweldige statistieken koppelde aan veel te hoge dosis wisselvalligheid, is op weg naar de MLS. Meer bepaald naar de nieuwe franchise San Diego FC. Daar zou men een slordige 5 miljoen euro, aangevuld met bonussen, neertellen. Niet bepaald de jackpot waar men eerder op rekende voor Dreyer. Maar RSCA boekt wel nog een beperkte winst ten opzichte van zijn aankoopsom.

Renard nog niet klaar

De opbrengsten van Dreyer zijn in ieder geval welgekomen. Zo is Renard nog niet klaar met zijn huiswerk. Volgens SudPresse komen er in het beste geval zelfs nog een drietal winterversterkingen bij. Een linksvoetige centrale verdediger blijft daarbij de prioriteit. Maar ook de komst van een veelzijdige middenvelder met diepgang én een extra aanvallende versterking is lang niet uitgesloten. Wat dat laatste betreft lijkt een nieuwe spits als doublure van Kasper Dolberg het meest logische. Renard liet eerder al verstaan dat een extra centrumaanvaller geen overbodige luxe is. Bovendien blijft Luis Vazquez maar teleurstellen.

Anderlecht gaat sterker uit de wintermercato komen ...

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

256
256
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

217
217
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

121
121
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

59
59
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

177
177
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

325
325
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

285
285
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

122
122
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

44
44
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

115
115
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

237
237
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

291
291
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

570
570
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

373
373
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

458
458
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

672
672
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

663
663
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

431
431
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

448
448
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

306
306
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2316
2316
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

156
156

Meer sportnieuws