Hubert bevestigt: Anderlecht-transfer zo goed als rond

door
Hubert bevestigt: Anderlecht-transfer zo goed als rond

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht aangeknoopt met een verdiende overwinning in de competitie. Paars-Wit haalde het zondag met 0-2 van een tienkoppig KV Kortrijk. In de marge van die wedstrijd viel ook transfernieuws te rapen bij de recordkampioen.

De Brusselaars hadden afgelopen donderdag nog een gunstig resulaat geboekt tegen Antwerp FC (1-0) in de halve finales van de Croky Cup. Maar ook in de Jupiler Pro League had RSCA nood aan een overwinning. De laatste drie competitieduels gingen immers verloren. Die negatieve reeks werd echter beëindigd in het Guldensporen-stadion.

LEES OOK: 'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Flankaanvallers tonen zich

Anderlecht had het aanvankelijk lastig om het verschil te maken tegen de defensieve gordel van de Kerels. In de tweede helft werd evenwel een handje toegestoken. Thorgan Hazard kon immers de score openen na een vrije trap, niet veel later pakte Joao Silva dan weer rood namens de thuisploeg. In de slotminuten deed invaller César Huerta de boeken helemaal dicht.

Bij Paars-Wit waren het dus twee flankaanvallers die doelpunten voor hun rekening namen, waarvan zelfs één kersverse aanwinst. En dat zal coach David Hubert plezieren. De trainer is immers genoodzaakt om afscheid te nemen van één van zijn productiefste flankaanvallers. Zo staat Anders Dreyer op punt om te vertrekken in het Lotto Park.

Transfer in afrondende fase

De Deen werkte dit seizoen 28 matchen af namens RSCA, waarvan 24 in de basis. Daarin was hij goed voor 5 goals en 10 assists. Maar het gebeurde ook te vaak dat hij quasi volledige wedstrijden onzichtbaar was. En dus zou de sportieve leiding hem niet tegenhouden bij een goed bod. Dat bod ligt nu ook op tafel: het Amerikaanse San Diego FC wil een slordige 5 miljoen euro dokken.

En de transfer blijkt inmiddels in de afrondende fase te zitten. Dat verklaarde Hubert zelf voor de camera's van DAZN. "Het is geen geheim dat Anders op vertrekken staat. Dus we nemen geen risico's meer. We laten de club als afronden op clubniveau en persoonlijk vlak. Wij doen het met de spelers die beschikbaar zijn. Anders is nu niet meer beschikbaar en normaal gezien ook in de toekomst niet meer", aldus Hubert.

Anderlecht is voldoende gewapend om Dreyer te laten gaan ...

Meest recent

HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

21
21
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

121
121
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

81
81
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

56
56
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

167
167
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

249
249
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

88
88
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

298
298
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

117
117
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

80
80
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

354
354
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

402
402
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

196
196
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

499
499
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

951
951
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

747
747
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

249
249
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

290
290
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

168
168
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

861
861
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

474
474
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

43
43
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

133
133
Harde boodschap voor Hasi: zelfs die coach was beter

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

257
257
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

160
160

Meer sportnieuws