Anderlecht-aanwinst drukt meteen stempel: "Echte topspeler"

door
Anderlecht-aanwinst drukt meteen stempel:

RSC Anderlecht kan met vertrouwen toewerken naar het Europese duel van aanstaande donderdag op Viktoria Plzen. De Brusselaars wonnen zondagmiddag immers met 0-2 op het veld van KV Kortrijk. Daarbij wisten ook enkele nieuwkomers zich te tonen.

Zoals verwacht toont de recordkampioen zich behoorlijk actief tijdens de eerste transferperiode met Olivier Renard aan het roer als sportief directeur. Zo werd inmiddels afscheid genomen van de wisselvallige Mathias 'Zanka' Jørgensen. Anders Dreyer staat dan weer op punt om zijn landgenoot naar de MLS te volgen.

LEES OOK: Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Eerste aanwinsten

Ook aan inkomende zijde liet Paars-Wit zich gelden. Renard wist enkele veelbelovende jongeren te strikken om RSCA Futures aan het behoud te helpen. Daarnaast haalde hij met Adryelson al één van de broodnodige nieuwe verdedigers in huis. En de Braziliaan liet voorlopig een degelijke indruk achter.

Met de val aan de voet lijkt Adryelson geen hoogvlieger, op puur defensief vlak is voorlopig een erg solide pion. Renard maakte echter ook al werk van aanvallende versterking. Zo werd de Mexicaanse international César Huerta op de kop getikt bij UNAM Pumas, waar zijn contract aflopend was.

Veelbelovend debuut

En op basis van de eerste indrukken blijkt dat een goede zet van Renard. Huerta liet immers een veelbelovend indruk achter tijdens zijn eerste speelminuten. Op Kortrijk bekroonde hij zijn invalbeurt zelfs met zijn eerste doelpunt in paars-witte loondienst. Dat doet dus het beste vermoeden voor de nabije toekomst.

Bovendien wist Huerta blijkbaar ook al zijn ploegmaats te charmeren. "Hij is echt een topspeler", stelt Ali Maamar bij Sporza. "Ik ben een jonge speler en als ik zo iemand zie, kan ik daar veel van leren. Het is ook een plezier om hem in de groep te hebben. Ik ben er zeker van dat hij nog veel mooie dingen zal doen voor Anderlecht."

Huerta moet donderdag al in de basis starten ...

Meest recent

Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

24
24
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

42
42
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

86
86
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

300
300
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

346
346
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

33
33
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

162
162
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

83
83
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

177
177
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

118
118
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

44
44
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

239
239
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

39
39
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

268
268
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

439
439
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

135
135
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

388
388
Woede Anderlecht terecht? Boeckx helder over penaltyfase

RSC Anderlecht wist zich zaterdagavond op gepaste wijze te herpakken na de pandoering op Westerlo en ...

222
222
'Supertransfer Sadiki: nieuwe gegadigden onthuld'

De Jupiler Pro League zag afgelopen zomer weer verschillende smaakmakers vertrekken en een aantal ...

95
95
Ontslag Fink hangt in de lucht: Boskamp velt verdict

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

512
512
Gouden Schoen 2025: nieuwe topkandidaat staat plots op

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus wordt weldra de tweede stemronde van de Gouden Schoen ...

664
664
Kandidatuur bij Garcia: Duivels met verrassing naar WK?

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

122
122
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve ...

208
208
Eerste basiself De Mil bekend, Oosting houdt vertrouwen

Na alle commotie van de voorbije dagen, maakt Rik De Mil zondag zijn debuut als hoofdcoach van AA ...

43
43
Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

340
340

Meer sportnieuws