Anderlecht-aanwinst drukt meteen stempel: "Echte topspeler"

door
Anderlecht-aanwinst drukt meteen stempel:

RSC Anderlecht kan met vertrouwen toewerken naar het Europese duel van aanstaande donderdag op Viktoria Plzen. De Brusselaars wonnen zondagmiddag immers met 0-2 op het veld van KV Kortrijk. Daarbij wisten ook enkele nieuwkomers zich te tonen.

Zoals verwacht toont de recordkampioen zich behoorlijk actief tijdens de eerste transferperiode met Olivier Renard aan het roer als sportief directeur. Zo werd inmiddels afscheid genomen van de wisselvallige Mathias 'Zanka' Jørgensen. Anders Dreyer staat dan weer op punt om zijn landgenoot naar de MLS te volgen.

LEES OOK: Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

Eerste aanwinsten

Ook aan inkomende zijde liet Paars-Wit zich gelden. Renard wist enkele veelbelovende jongeren te strikken om RSCA Futures aan het behoud te helpen. Daarnaast haalde hij met Adryelson al één van de broodnodige nieuwe verdedigers in huis. En de Braziliaan liet voorlopig een degelijke indruk achter.

Met de val aan de voet lijkt Adryelson geen hoogvlieger, op puur defensief vlak is voorlopig een erg solide pion. Renard maakte echter ook al werk van aanvallende versterking. Zo werd de Mexicaanse international César Huerta op de kop getikt bij UNAM Pumas, waar zijn contract aflopend was.

Veelbelovend debuut

En op basis van de eerste indrukken blijkt dat een goede zet van Renard. Huerta liet immers een veelbelovend indruk achter tijdens zijn eerste speelminuten. Op Kortrijk bekroonde hij zijn invalbeurt zelfs met zijn eerste doelpunt in paars-witte loondienst. Dat doet dus het beste vermoeden voor de nabije toekomst.

Bovendien wist Huerta blijkbaar ook al zijn ploegmaats te charmeren. "Hij is echt een topspeler", stelt Ali Maamar bij Sporza. "Ik ben een jonge speler en als ik zo iemand zie, kan ik daar veel van leren. Het is ook een plezier om hem in de groep te hebben. Ik ben er zeker van dat hij nog veel mooie dingen zal doen voor Anderlecht."

Huerta moet donderdag al in de basis starten ...

Meest recent

Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

7
7
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

22
22
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

78
78
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

25
25
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

80
80
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

266
266
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

81
81
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

163
163
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

42
42
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

41
41
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

183
183
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

293
293
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

121
121
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

358
358
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

134
134
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

80
80
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

323
323
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

116
116
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

191
191
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

374
374
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

83
83
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

30
30
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

74
74
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

160
160

Meer sportnieuws