Anderlecht-aanwinst drukt meteen stempel: "Echte topspeler"

door
Anderlecht-aanwinst drukt meteen stempel:

RSC Anderlecht kan met vertrouwen toewerken naar het Europese duel van aanstaande donderdag op Viktoria Plzen. De Brusselaars wonnen zondagmiddag immers met 0-2 op het veld van KV Kortrijk. Daarbij wisten ook enkele nieuwkomers zich te tonen.

Zoals verwacht toont de recordkampioen zich behoorlijk actief tijdens de eerste transferperiode met Olivier Renard aan het roer als sportief directeur. Zo werd inmiddels afscheid genomen van de wisselvallige Mathias 'Zanka' Jørgensen. Anders Dreyer staat dan weer op punt om zijn landgenoot naar de MLS te volgen.

LEES OOK: Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Eerste aanwinsten

Ook aan inkomende zijde liet Paars-Wit zich gelden. Renard wist enkele veelbelovende jongeren te strikken om RSCA Futures aan het behoud te helpen. Daarnaast haalde hij met Adryelson al één van de broodnodige nieuwe verdedigers in huis. En de Braziliaan liet voorlopig een degelijke indruk achter.

Met de val aan de voet lijkt Adryelson geen hoogvlieger, op puur defensief vlak is voorlopig een erg solide pion. Renard maakte echter ook al werk van aanvallende versterking. Zo werd de Mexicaanse international César Huerta op de kop getikt bij UNAM Pumas, waar zijn contract aflopend was.

Veelbelovend debuut

En op basis van de eerste indrukken blijkt dat een goede zet van Renard. Huerta liet immers een veelbelovend indruk achter tijdens zijn eerste speelminuten. Op Kortrijk bekroonde hij zijn invalbeurt zelfs met zijn eerste doelpunt in paars-witte loondienst. Dat doet dus het beste vermoeden voor de nabije toekomst.

Bovendien wist Huerta blijkbaar ook al zijn ploegmaats te charmeren. "Hij is echt een topspeler", stelt Ali Maamar bij Sporza. "Ik ben een jonge speler en als ik zo iemand zie, kan ik daar veel van leren. Het is ook een plezier om hem in de groep te hebben. Ik ben er zeker van dat hij nog veel mooie dingen zal doen voor Anderlecht."

Huerta moet donderdag al in de basis starten ...

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

27
27
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

80
80
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

39
39
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

55
55
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

65
65
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

155
155
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

50
50
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

30
30
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

619
619
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

20
20
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

415
415
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

213
213
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

402
402
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

231
231
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

159
159
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

234
234
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

208
208
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

805
805
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

132
132
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

137
137
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

324
324
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

143
143
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

400
400
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

545
545
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

462
462

Meer sportnieuws