Nieuw topduo bij Genk: "Hij kan grote speler worden"

497 stemmen
Nieuw topduo bij Genk:

KRC Genk won zaterdagavond verdiend op het veld van KV Mechelen. Uiteindelijk werd het 1-2, maar de thuisploeg mocht van geluk spreken dat de bezoekers een pak kansen onbenut lieten. Bij de competitieleider liepen dan ook verschillende uitblinkers rond.

Na de zware bekermatch van enkele dagen eerder op het veld van Club Brugge, besloot coach Thorsten Fink om volop te roteren bij de Limburgers. Door deze vele wissels duurde het een tijdje alvorens de Genkse motor op toerental kwam. Daar wist KVM volop van te profiteren door snel op voorsprong te klimmen.

LEES OOK: Beerschot stoomt door en plukt pion van OHL weg

Karetsas toont zich opnieuw

Vervolgens nam Genk de match echter stevig in handen. De achterstand werd nog voor rust omgebogen tot een 1-2-voorsprong. En na de pauze was het al Racing wat de klok sloeg. Het enige minpunt was dat de troepen van Fink er niet in slaagden om hun voorsprong verder uit te bouwen.

Verschillende Genkies lieten dan ook een goede indruk achter. Goudhaantje Kos Karetsas bijvoorbeeld, bedankte voor zijn basisplaats met een doelpunt en een handvol flitsende acties. Daarnaast viel het op hoed goed zijn connectie was met die andere Genkse uitblinker, Jarne Steuckers.

Bromance met Steuckers

Achteraf bevestigde Karetsas ook dat de twee een goede klik hebben. "Hoe meer we samen spelen, hoe beter we elkaar vinden. Jarne heeft een geweldige pass in de voeten. Het is een luxe om met zo iemand te voetballen", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Jarne en ik hebben een goede band. Mensen dachten in het begin dat dat niet zo was. Ik snap niet waarom."

Steuckers op zijn beurt, wil zijn 17-jarige ploegmaat ook naast het veld helpen waar nodig. "Kosta is een lieve jongen. Hij luistert veel. Als Kosta met iets zit of iets moet weten, komt hij het altijd aan mij vragen. Ik wil die jongen helpen. Hij heeft het potentieel om een grote speler te worden", aldus de Genkse zomeraanwinst.

Steuckers is de beste zomeraanwinst van Genk ...

Meest recent

De Ketelaere verovert opnieuw alle Belgische harten

Enkele dagen na de uitschakeling op het WK laat Charles De Ketelaere opnieuw van zich horen. Niet ...

15
15
Standard doet weer zaken in JPL, Charleroi shopt in CPL

Binnen minder dan een maand is het weer zover, dan trekt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League ...

41
41
'Uittocht Anderlecht: volgende vertrekker al genoemd'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

196
196
'Nieuwe flankaanvaller Club: vizier op Brazilië gericht'

Club Brugge wil de selectie van coach Ivan Leko in de komende weken versterken met enkele directe ...

258
258
Ruben Van Gucht maakt het bont: "Wat een mafkees!"

Ruben Van Gucht slaagt er telkens opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. Niet met een ...

63
63
'Enrique wordt verwend: PSG klopt aan bij Barcelona'

Paris Saint-Germain kroonde zich de voorbije twee seizoenen tot Champions League-winnaar. Die ...

55
55
Halve finales gekend: stats voorspellen déze wereldkampioen

De kaarten zijn geschud, de halve finales op WK 2026 staan vast. Frankrijk, Argentinië, ...

226
226
Duivels likken wonde: Nederlanders zien énorme gemiste kans

De Rode Duivels hebben het wereldkampioenschap 2026 met een opgeven hoofd kunnen verlaten. In de ...

192
192
Tweede zondebok naast Lammens: "Ondermaats en niet wakker"

De Rode Duivels mogen tevreden terugblikken op hun WK, maar toch heerst het gevoel dat er tijdens de ...

411
411
Werk voor Anderlecht: aanwinst levert Bruno kopzorgen op

Bij RSC Anderlecht begint de voorbereiding te korten, binnen anderhalve week gaat het nieuwe seizoen ...

519
519
'Club maakt zich sterk: gepeperd prijskaartje Tresoldi'

Vertrekt Nicolo Tresoldi deze zomer dan toch bij Club Brugge? Een aantal buitenlandse ploegen, ...

475
475
'Recordtransfer KRC Genk: Barça steekt handje toe'

KRC Genk wil deze zomer zijn transferrecord verbreken voor Kos Karetsas. De voorbije weken was het ...

347
347
Argentinië zwaar bevoordeeld? FIFA-regels klaar en duidelijk

Argentinië blijft voorlopig op koers om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. Lionel Messi ...

290
290
Garcia krijgt flinke draai om de oren: "Onwaarschijnlijk"

Voor de Rode Duivels zit het wereldkampioenschap erop. En dus moet weldra een evaluatie gemaakt ...

880
880
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal Karetsas, topdoelman voor Club'

Terwijl het WK in Amerika zijn ontknoping nadert, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

482
482
Bondscoachdebat ontploft: “Hij is zéker een optie”

Na de uitschakeling van de Rode Duivels in de kwartfinales van het WK gaat het maar over ...

297
297
‘Einde Courtois bij België in zicht: verrassing op komst'

Thibaut Courtois zat in zak en as na de nederlaag tegen Spanje. De doelman van Real Madrid moest ...

509
509
Noorwegen in zak en as: dubbel bestolen tegen Engeland?

De kwartfinales van het WK blijven nog nazinderen. Ook tijdens Noorwegen – Engeland was er ...

172
172
Rudi Garcia krijgt evaluatie: grote naam als opvolger?

De Rode Duivels verloren in de kwartfinale van het WK van Spanje. Het was een bewogen tornooi met ...

313
313
Ongezien: Bellingham maakt bondscoach Tuchel af na zege

Engeland zit in de halve finale na de zege in de kwartfinale tegen Noorwegen. Het was niet ...

319
319
‘Opvallende opties na Garcia? Twee ex-Rode Duivels genoemd’

Het WK zit erop voor de Rode Duivels. België strandde in de kwartfinale tegen een sterk Spanje. ...

593
593
Onana komt met héél emotionele boodschap na WK én blessure

Amadou Onana heeft via Instagram gereageerd op de uitschakeling van de Rode Duivels en zijn zware ...

90
90
Tuchel is na kwalificatie snoeihard voor spelers van Engeland

Engeland hoopt nog steeds om na 60 jaar nog eens wereldkampioen te worden. Ze wisten Noorwegen met ...

116
116
Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

340
340
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

284
284

Meer sportnieuws