'Eerste vertrekker is een feit bij AA Gent'

door
'Eerste vertrekker is een feit bij AA Gent'

AA Gent zal mogelijk nog een bewogen wintermercato kennen. De Buffalo's kunnen op enkele posities nog wel versterking gebruiken - zo lijkt na het uitvallen van Dean een extra spits welkom. Maar er zullen ook spelers de Planet Group Arena verlaten.

Een eerste uitgaande transfer zou zelfs al zo goed als rond zijn bij de Buffalo's. Volgens Japanse bronnen zal Daniel Schmidt het na een jaar alweer voor bekeken houden in Gent.

Schmidt vertrekt bij AA Gent

De 32-jarige Japanner was in januari 2024 neergestreken vanuit Sint-Truiden, maar verloor zeker dit seizoen de concurrentiestrijd tegen Davy Roef helemaal. Vorig seizoen kwam hij nog elf keer in actie, deze jaargang bleef zijn bijdrage beperkt tot vijf wedstrijden.

Schmidt zou nu terugkeren naar Japan, waar hij op het punt zou staan om te tekenen bij Nagoya Grampus. Enkel de medische keuring zou hem nog scheiden van een transfer.

Terugkeer naar Japan bijna een feit

Het zou Schmidt zijn die zelf aangestuurd heeft op een terugkeer naar zijn thuisland. Gent was aanvankelijk niet geneigd om mee te werken aan een transfer, maar ging uiteindelijk toch overstag. Na 5,5 jaar in België keert Schmidt zo terug naar Japan.

Voor Gent betekent het vertrek van Schmidt dat ze wellicht op zoek moeten naar een nieuwe doublure voor Roef. Enkel jonkies Célestin De Schrevel en Louis Fortin blijven immers nog over, maar het is maar de vraag of het geloof in hen groot genoeg is om hen als enige alternatieve te behouden.

JOUW MENING TELT:
Moet AA Gent nu nog een extra doelman halen?

Meest recent

'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

77
77
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

111
111
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaan zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

78
78
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

87
87
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

141
141
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

48
48
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

456
456
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

123
123
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

334
334
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

54
54
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

77
77
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

487
487
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

102
102
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

109
109
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

707
707
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

213
213
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

313
313
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

292
292
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

226
226
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

72
72
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

221
221
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

689
689
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

310
310
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

594
594
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

294
294

Meer sportnieuws