Overmars haalde slag thuis: "Antwerp was makkelijke keuze"

door
Overmars haalde slag thuis:

Bij Royal Antwerp FC wisten een aantal zomeraanwinsten zich al door te zetten, maar een aantal grote namen rendeerden nog niet. Zo is er geen grote gok van Marc Overmars die voorlopig nog niet goed uitpakt. Maar er is mogelijk beterschap in aantocht.

LEES OOK: Odoi flirt openlijk met Belgische club: verrassing lonkt

Riedewald eindelijk op toerental?

Antwerp haalde Jairo Riedewald gratis weg bij Crystal Palace nadat hij vele jaren aan een stuk amper speelde. Een gok die voorlopig niet goed uitpakte. De Nederlander was weer vele weken out en speelde nog maar vijf duels voor de Great Old.

Riedewald is terug fit en speelde tegen FCV Dender goed. Hij sprak bij Het Laatste Nieuws over zijn overgang naar de Bosuil. "Ik zat in het begin vol adrenaline en energie om er iets moois van te maken." 

"Alleen had ik geen voorbereiding meegemaakt na mijn periode bij Crystal Palace. Daar is iets misgegaan. De allerbeste Riedewald zullen jullie pas zien als ik negentig minuten speel. Tegen Dender zag je wel al wat flitsen", zei Riedewald.

Geen terugkeer naar Nederland

De voormalige speler van Ajax, waar Overmars hem uiteraard goede leerde kennen, moet proberen de komende maanden vooral fit te blijven. Na zijn mislukt avontuur bij Crystal Palace had hij zijn zinnen gezet op een terugkeer naar Nederland. Het werd dus België. 

"Ik was klaar voor een nieuwe stap. Net omdat ik zo lang van huis ben weggeweest. Ik dacht: ‘Misschien is het fijn om terug te gaan naar waar je het het beste kent qua cultuur en voetbal’. In eerste instantie is dat Nederland, maar dan kwam Antwerp op mijn pad. Zij hadden de beste papieren. Ik wist dat ze successen hadden behaald de voorbije jaren. Dan weet je dat ze een bepaalde winnaarsmentaliteit aan het creëren zijn. Die keuze was uiteindelijk niet zo moeilijk", aldus Riedewald.

🔥 Wat iedereen nu leest

Noa Lang nu al in miserie:
Noa Lang nu al in miserie: "Verdampt naast De Bruyne"
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'
'DAZN zorgt voor onrust: rampscenario gevreesd'

Is Riedewald vertrokken bij Antwerp?

Meest recent

'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

4
4
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

66
66
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

87
87
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

396
396
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

92
92
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

256
256
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

352
352
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

232
232
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

212
212
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

184
184
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

558
558
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

139
139
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

272
272
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

734
734
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

209
209
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

286
286
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

306
306
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

292
292
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

145
145
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1749
1749
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

99
99

Meer sportnieuws