'Westerlo mikt op straffe transfer bij Club Brugge'

door
'Westerlo mikt op straffe transfer bij Club Brugge'

Westerlo was in de eerste weken van het seizoen nog één van de revelaties in de Jupiler Pro League, maar daarna zakten ze toch wat weg. Met een voorlopige elfde plaats in de rangschikking moeten ze stilaan zelfs achterom kijken naar de degradatieplaatsen.

Er mag in januari daardoor wellicht wel wat transferactiviteit verwacht worden in Het Kuipje, waar in eerste instantie een uitgaande transfer op til lijkt te staan. Onze redactie wist immers al te melden dat Sparta Praag op Bryan Reynolds aast.

LEES OOK: 'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

Westerlo zoekt vervanger Reynolds bij Club Brugge

Gazet van Antwerpen bevestigt die informatie nu ook en voegt eraan toe dat Westerlo de zoektocht naar een vervanger al gestart is. Daarvoor zouden Timmy Simons en de zijnen een straffe transfer bij Club Brugge willen realiseren.

Westerlo zou bij de landskampioen immers al geïnformeerd hebben naar Hugo Siquet en Kyriani Sabbe. Beide jonge backs komen dit seizoen niet al te veel aan de bak bij Club, waar ze gebarreerd worden door de grote doorbraak van Joaquin Seys.

Siquet en Sabbe al gepolst

Vooral Siquet speelt daardoor amper, maar desondanks liet Club al weten dat de eenmalige Rode Duivel niet mag vertrekken. Voor een transfer van Sabbe lijken ze dan weer meer open te staan, vooral omwille van diens contractsituatie.

De 19-jarige is in 2026 immers einde contract en als hij niet snel bijtekent, zal Club hem ten laatste volgende zomer van de hand moeten doen om nog een aardige transfersom te vangen. Daar hoopt Westerlo van te profiteren, al zou Sabbe zelf niet staan springen voor een overstap.

Zou Westerlo een goede stap zijn voor Sabbe?

Meest recent

Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

0
0
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

9
9
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

9
9
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

21
21
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

205
205
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

98
98
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

62
62
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

348
348
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

148
148
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

29
29
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

303
303
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

342
342
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

99
99
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

281
281
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

352
352
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

452
452
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

350
350
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

121
121
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

667
667
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

784
784
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

251
251
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

340
340

Meer sportnieuws