Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

374 stemmen
Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

KVC Westerlo legde nog maar eens dramatische financiële cijfers neer. De Kemphanen moeten in 2025 weer voor flink wat geld verkopen, dat staat vast. De kans is bijzonder groot dat Bryan Reynolds andere oorden gaat opzoeken in januari. Het eerste bod is alvast binnen in het Kuipje. 

LEES OOK: 'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Sparta Praag doet bod op Reynolds

Sparta Praag heeft zich officieel gemeld met een bod voor Bryan Reynolds, dat bevestigen goede bronnen ons vanuit Tsjechië. De Tsjechische topclub heeft een bod gedaan van 2 miljoen euro, inclusief bonussen. Het is afwachten of Westerlo ingaat op dit aanbod, al is de verwachting dat zij nog meer uit een eventuele deal willen halen.

De Amerikaanse rechtsachter is een sterkhouder bij de Kemphanen, maar hij is een absolute grootverdiener in 't Kuipje en bij Westerlo staan ze zeker niet weigerachtig tegenover een transfer. Het wegvallen van het loon van Reynolds zou toch wel het nodige loonbudget vrijmaken. De verdediger zelf is ook toe aan een nieuwe uitdaging.

Weldra in de Champions League?

Westerlo betaalde zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma om hem los te weken en mikte vorige zomer nog op een som die minstens dit bedrag zou evenaren. Dat zit er echter niet in. Reynolds zelf wil graag een volgende stap zetten. Een akkoord tussen Reynolds en Sparta Praag is er nog niet.

Thomas Rosicky is de sportief directeur bij Sparta Praag en is al enige tijd een fan van Reynolds. Hij probeerde hem in de zomer van 2023 ook al naar Praag te halen, maar dat lukte toen niet. Sparta Praag zou een stap voorwaarts zijn voor Reynolds. Het is ook een club die de afgelopen jaren spelers verkocht aan La Liga en de Bundesliga. 

De club staat derde in de competitie en is ook actief in de Champions League. Reynolds zou dus eventueel nog tegen Internazionale en Bayer Leverkusen kunnen spelen. Ze haalden tot op heden vier punten op het kampioenenbal.

Zal Reynolds naar Sparta Praag verkassen?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

66
66
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

12
12
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

40
40
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

25
25
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

89
89
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

111
111
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

44
44
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

252
252
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

151
151
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

40
40
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

204
204
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

139
139
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

134
134
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

420
420
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

327
327
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

131
131
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

129
129
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

164
164
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

196
196
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws