Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

374 stemmen
Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

KVC Westerlo legde nog maar eens dramatische financiële cijfers neer. De Kemphanen moeten in 2025 weer voor flink wat geld verkopen, dat staat vast. De kans is bijzonder groot dat Bryan Reynolds andere oorden gaat opzoeken in januari. Het eerste bod is alvast binnen in het Kuipje. 

LEES OOK: Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Sparta Praag doet bod op Reynolds

Sparta Praag heeft zich officieel gemeld met een bod voor Bryan Reynolds, dat bevestigen goede bronnen ons vanuit Tsjechië. De Tsjechische topclub heeft een bod gedaan van 2 miljoen euro, inclusief bonussen. Het is afwachten of Westerlo ingaat op dit aanbod, al is de verwachting dat zij nog meer uit een eventuele deal willen halen.

De Amerikaanse rechtsachter is een sterkhouder bij de Kemphanen, maar hij is een absolute grootverdiener in 't Kuipje en bij Westerlo staan ze zeker niet weigerachtig tegenover een transfer. Het wegvallen van het loon van Reynolds zou toch wel het nodige loonbudget vrijmaken. De verdediger zelf is ook toe aan een nieuwe uitdaging.

Weldra in de Champions League?

Westerlo betaalde zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma om hem los te weken en mikte vorige zomer nog op een som die minstens dit bedrag zou evenaren. Dat zit er echter niet in. Reynolds zelf wil graag een volgende stap zetten. Een akkoord tussen Reynolds en Sparta Praag is er nog niet.

Thomas Rosicky is de sportief directeur bij Sparta Praag en is al enige tijd een fan van Reynolds. Hij probeerde hem in de zomer van 2023 ook al naar Praag te halen, maar dat lukte toen niet. Sparta Praag zou een stap voorwaarts zijn voor Reynolds. Het is ook een club die de afgelopen jaren spelers verkocht aan La Liga en de Bundesliga. 

De club staat derde in de competitie en is ook actief in de Champions League. Reynolds zou dus eventueel nog tegen Internazionale en Bayer Leverkusen kunnen spelen. Ze haalden tot op heden vier punten op het kampioenenbal.

Zal Reynolds naar Sparta Praag verkassen?

Meest recent

Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

6
6
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

4
4
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

75
75
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

130
130
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

117
117
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

35
35
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

447
447
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

350
350
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

341
341
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

276
276
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

508
508
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

293
293
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

423
423
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

120
120
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1852
1852
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

163
163
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

245
245
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

218
218
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

337
337
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

159
159
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

157
157
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

188
188

Meer sportnieuws