Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

374
Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

KVC Westerlo legde nog maar eens dramatische financiële cijfers neer. De Kemphanen moeten in 2025 weer voor flink wat geld verkopen, dat staat vast. De kans is bijzonder groot dat Bryan Reynolds andere oorden gaat opzoeken in januari. Het eerste bod is alvast binnen in het Kuipje. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Sparta Praag doet bod op Reynolds

Sparta Praag heeft zich officieel gemeld met een bod voor Bryan Reynolds, dat bevestigen goede bronnen ons vanuit Tsjechië. De Tsjechische topclub heeft een bod gedaan van 2 miljoen euro, inclusief bonussen. Het is afwachten of Westerlo ingaat op dit aanbod, al is de verwachting dat zij nog meer uit een eventuele deal willen halen.

De Amerikaanse rechtsachter is een sterkhouder bij de Kemphanen, maar hij is een absolute grootverdiener in 't Kuipje en bij Westerlo staan ze zeker niet weigerachtig tegenover een transfer. Het wegvallen van het loon van Reynolds zou toch wel het nodige loonbudget vrijmaken. De verdediger zelf is ook toe aan een nieuwe uitdaging.

Weldra in de Champions League?

Westerlo betaalde zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma om hem los te weken en mikte vorige zomer nog op een som die minstens dit bedrag zou evenaren. Dat zit er echter niet in. Reynolds zelf wil graag een volgende stap zetten. Een akkoord tussen Reynolds en Sparta Praag is er nog niet.

Thomas Rosicky is de sportief directeur bij Sparta Praag en is al enige tijd een fan van Reynolds. Hij probeerde hem in de zomer van 2023 ook al naar Praag te halen, maar dat lukte toen niet. Sparta Praag zou een stap voorwaarts zijn voor Reynolds. Het is ook een club die de afgelopen jaren spelers verkocht aan La Liga en de Bundesliga. 

De club staat derde in de competitie en is ook actief in de Champions League. Reynolds zou dus eventueel nog tegen Internazionale en Bayer Leverkusen kunnen spelen. Ze haalden tot op heden vier punten op het kampioenenbal.

Zal Reynolds naar Sparta Praag verkassen?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

5
5
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

13
13
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

17
17
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

33
33
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

67
67
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

78
78
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

42
42
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

47
47
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

221
221
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

428
428
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

58
58
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

22
22
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

118
118
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

72
72
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

136
136
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

166
166
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

299
299
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

565
565
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

228
228
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

187
187
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

540
540
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

94
94
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

463
463
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws