Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

door
Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

KVC Westerlo legde nog maar eens dramatische financiële cijfers neer. De Kemphanen moeten in 2025 weer voor flink wat geld verkopen, dat staat vast. De kans is bijzonder groot dat Bryan Reynolds andere oorden gaat opzoeken in januari. Het eerste bod is alvast binnen in het Kuipje. 

LEES OOK: Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Sparta Praag doet bod op Reynolds

Sparta Praag heeft zich officieel gemeld met een bod voor Bryan Reynolds, dat bevestigen goede bronnen ons vanuit Tsjechië. De Tsjechische topclub heeft een bod gedaan van 2 miljoen euro, inclusief bonussen. Het is afwachten of Westerlo ingaat op dit aanbod, al is de verwachting dat zij nog meer uit een eventuele deal willen halen.

De Amerikaanse rechtsachter is een sterkhouder bij de Kemphanen, maar hij is een absolute grootverdiener in 't Kuipje en bij Westerlo staan ze zeker niet weigerachtig tegenover een transfer. Het wegvallen van het loon van Reynolds zou toch wel het nodige loonbudget vrijmaken. De verdediger zelf is ook toe aan een nieuwe uitdaging.

Weldra in de Champions League?

Westerlo betaalde zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma om hem los te weken en mikte vorige zomer nog op een som die minstens dit bedrag zou evenaren. Dat zit er echter niet in. Reynolds zelf wil graag een volgende stap zetten. Een akkoord tussen Reynolds en Sparta Praag is er nog niet.

Thomas Rosicky is de sportief directeur bij Sparta Praag en is al enige tijd een fan van Reynolds. Hij probeerde hem in de zomer van 2023 ook al naar Praag te halen, maar dat lukte toen niet. Sparta Praag zou een stap voorwaarts zijn voor Reynolds. Het is ook een club die de afgelopen jaren spelers verkocht aan La Liga en de Bundesliga. 

De club staat derde in de competitie en is ook actief in de Champions League. Reynolds zou dus eventueel nog tegen Internazionale en Bayer Leverkusen kunnen spelen. Ze haalden tot op heden vier punten op het kampioenenbal.

Zal Reynolds naar Sparta Praag verkassen?

Meest recent

'Spraakmakende terugkeer Ronaldo in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

6
6
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

33
33
Ruben Van Gucht in totale shock na 'Tinder-schandaal'

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

5
5
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

18
18
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

202
202
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

121
121
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

153
153
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

49
49
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

208
208
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

87
87
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

86
86
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

113
113
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

333
333
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

94
94
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

449
449
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

257
257
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

69
69
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

209
209
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

470
470
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

572
572
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

73
73
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

80
80

Meer sportnieuws