Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

door
Westerlo ziet kassa rinkelen: Sparta Praag doet bod

KVC Westerlo legde nog maar eens dramatische financiële cijfers neer. De Kemphanen moeten in 2025 weer voor flink wat geld verkopen, dat staat vast. De kans is bijzonder groot dat Bryan Reynolds andere oorden gaat opzoeken in januari. Het eerste bod is alvast binnen in het Kuipje. 

LEES OOK: Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Sparta Praag doet bod op Reynolds

Sparta Praag heeft zich officieel gemeld met een bod voor Bryan Reynolds, dat bevestigen goede bronnen ons vanuit Tsjechië. De Tsjechische topclub heeft een bod gedaan van 2 miljoen euro, inclusief bonussen. Het is afwachten of Westerlo ingaat op dit aanbod, al is de verwachting dat zij nog meer uit een eventuele deal willen halen.

De Amerikaanse rechtsachter is een sterkhouder bij de Kemphanen, maar hij is een absolute grootverdiener in 't Kuipje en bij Westerlo staan ze zeker niet weigerachtig tegenover een transfer. Het wegvallen van het loon van Reynolds zou toch wel het nodige loonbudget vrijmaken. De verdediger zelf is ook toe aan een nieuwe uitdaging.

Weldra in de Champions League?

Westerlo betaalde zelf 3,5 miljoen euro aan AS Roma om hem los te weken en mikte vorige zomer nog op een som die minstens dit bedrag zou evenaren. Dat zit er echter niet in. Reynolds zelf wil graag een volgende stap zetten. Een akkoord tussen Reynolds en Sparta Praag is er nog niet.

Thomas Rosicky is de sportief directeur bij Sparta Praag en is al enige tijd een fan van Reynolds. Hij probeerde hem in de zomer van 2023 ook al naar Praag te halen, maar dat lukte toen niet. Sparta Praag zou een stap voorwaarts zijn voor Reynolds. Het is ook een club die de afgelopen jaren spelers verkocht aan La Liga en de Bundesliga. 

De club staat derde in de competitie en is ook actief in de Champions League. Reynolds zou dus eventueel nog tegen Internazionale en Bayer Leverkusen kunnen spelen. Ze haalden tot op heden vier punten op het kampioenenbal.

Zal Reynolds naar Sparta Praag verkassen?

Meest recent

'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

6
6
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

23
23
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

65
65
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

118
118
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

244
244
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

107
107
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

57
57
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

51
51
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

54
54
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

128
128
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

128
128
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

362
362
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

69
69
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

28
28
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

133
133
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

146
146
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

70
70
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

764
764
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

257
257
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

130
130
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

471
471
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

219
219
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

399
399

Meer sportnieuws