Grote schoonmaak bij PSG: 'Barça meldt zich voor speler'

door
Grote schoonmaak bij PSG: 'Barça meldt zich voor speler'

FC Barcelona en PSG waren de voorbije jaren zeker niet de beste vrienden. Sinds de transfer van Neymar in 2017 leven de twee clubs op gespannen voet en vorige zomer probeerden de Fransen naar verluidt nog om Lamine Yamal weg te halen. Maar nu volgt mogelijk een transfer in de omgekeerde richting.

Volgens Fichajes wil Barça zich immers versterken met Randal Kolo Muani. De 26-jarige spits werd de laatste wedstrijden door Luis Enrique niet meer in de selectie opgenomen en kreeg te horen dat hij in januari andere oorden moet opzoeken.

LEES OOK: PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Kolo Muani moet weg bij PSG

Barça is dan weer nog op zoek naar een spits, want een volwaardige doublure voor oude rot Robert Lewandowski is er niet. De enige andere diepe spits in de kern is momenteel de jonge Pau Victor, maar die wordt gelinkt aan een winters vertrek naar Real Betis.

Barça kan dus profiteren van de grote kuis bij PSG, al zal het financiële plaatje ongetwijfeld weer een struikelblok vormen. De marges zijn in Catalonië nog altijd zeer krap en bovendien betaalde PSG anderhalf jaar geleden nog maar liefst 95 miljoen euro om Kolo Muani binnen te halen.

Barça en andere grootmachten melden zich

Er zal dus boter bij de vis moeten komen en bovendien is Barça lang niet als enige in actie geschoten voor Kolo Muani. De geruchtenmolen draait de laatste dagen op volle toeren en de international wordt bij verschillende andere grote clubs genoemd.

Onder meer AS Monaco, Juventus en Manchester United werden ook al naar voor geschoven als mogelijke bestemmingen. Het is dus maar de vraag of Barça aan het langste eind zal kunnen trekken.

Zou dat een goede transfer zijn van Barça?

Meest recent

Boskamp breekt bij immense woede: "Het klopt niet!"

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

1
1
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

13
13
Van transferbom tot familieman: Nainggolan verrast

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

207
207
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

123
123
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

103
103
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

104
104
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

107
107
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

76
76
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

339
339
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

76
76
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

307
307
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

113
113
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

729
729
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

423
423
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

116
116
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

520
520
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

648
648
'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge zijn ...

964
964
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

164
164
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

117
117
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

142
142
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

177
177
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

209
209
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

81
81

Meer sportnieuws