'Club Brugge plakt buitensporig prijskaartje op bankzitter'

door
'Club Brugge plakt buitensporig prijskaartje op bankzitter'

Ook na het vertrek van Vincent Mannaert blijft Club Brugge de voltreffers op de transfermarkt opstapelen. Zo heeft de landskampioen met Christos Tzolis en Ardon Jashari alweer twee goudklompjes te pakken. Al blijkt uiteraard niet elke nieuwkomer een schot in de roos.

Zo hebben Hugo Vetlesen en Michal Skoras, voor wie Blauw-Zwart anderhalf jaar geleden toch een stevige som op tafel legde, het nog altijd moeilijk om hun stempel te drukken in Jan Breydel. Hoewel ze allebei af en toe reeds veelbelovende dingen lieten zien ligt het duo momenteel niet metee, in de bovenste schuif bij Nicky Hayen.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Romero al richting exit?

Zo bleef Vetlesen tegen Genk aan de bank gekluisterd, terwijl Skoras voor de derde keer op rij niet eens deel uitmaakte van de wedstrijdkern. Daar viel ook opnieuw geen spoor te bekennen van Hugo Siquet, die in de pikorde rechts achterin met Joaquin Seys en Kyriani Sabbe twee producten van eigen kweek voor zich moet dulden.

In het hart van de defensie is ook Zaid Romero pas vierde keuze na Brandon Mechele, Joel Ordonez en Jorne Spileers. Club betaalde afgelopen zomer zes miljoen voor de 25-jarige Argentijn, die tot dusver nog maar acht keer in actie kwam voor zijn nieuwe werkgever. Wie weet wenkt daarom straks wel alweer een bliksemvertrek.

Club eist woekerwinst

Brazilaanse media melden tenslotte dat zowel Gremio als Cruzeiro een oogje laten vallen op Romero. Al stelt lokale transfergoeroe Samuel Venancio, die bijna een half miljoen volgers heeft op X, nu dat het wellicht niet zover zal komen. Tenslotte zou er een waanzinnig prijskaartje van maar liefst 12 miljoen op de linkspoot plakken.

Maar liefst het dubbele van hun eigen investering dus. Hoewel er naar verluidt wel degelijk gesprekken plaatsvonden, en Romero zelf niet weigerachtig zou staan tegenover een terugkeer naar Zuid-Amerika, een teken dat hij de nodige tijd krijgt om zich alsnog aan te passen? Club lijkt hem alvast nog niet zomaar op te willen geven.

Gelooft u nog in Romero?

Meest recent

Grote verrassing in WK-selectie? "Of het nu realistisch is ..."

Nu de loting voor de groepsfase vastligt en de logistieke puzzel bijna gelegd is, kan bondscoach ...

0
0
Vrancken ziet STVV-topper vertrekken: "Wellicht in de zomer"

Bij STVV weten ze nu al dat er in 2026 een aantal sterkhouders de club gaan verlaten. Dat is het lot ...

2
2
'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Verschillende oud-spelers uit de Jupiler Pro League maken momenteel het mooie weer op de ...

27
27
Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

172
172
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

217
217
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

58
58
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

225
225
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

235
235
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

49
49
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

107
107
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

98
98
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

209
209
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

126
126
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

128
128
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

50
50
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

184
184
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

567
567
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

475
475
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

95
95
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

358
358
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1672
1672
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

195
195
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

307
307
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

832
832
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

412
412

Meer sportnieuws