Hubert krijgt zeer goed nieuws voor topper tegen Genk

door
Hubert krijgt zeer goed nieuws voor topper tegen Genk

David Hubert doet het uitstekend met RSC Anderlecht. Hij is al elf partijen ongeslagen en ondertussen is dat zeer straf als je kijkt wie er allemaal ontbreekt. De breedte van de kern is opvallend. In dat opzicht kreeg de coach van Paars-Wit zeer goed nieuws.

Yari Verschaeren zal zonder verdere ongelukken in 2024 kunnen blijven spelen. Tegen STVV kon hij al invallen via een kleine inspuiting aan de schouder. Hubert kwam met meer informatie over de aanvallende middenvelder.

LEES OOK: Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Verschaeren speelklaar

"Hij had wel pijn aan zijn schouder. Maar de blessure is niet zo ernstig als we hadden gevreesd. In de rust besloten we dat hij zou invallen. Hij speelde met een infiltratie, maar hij toonde zijn waarde. We zijn tevreden dat we op hem kunnen rekenen voor de laatste twee wedstrijden van het jaar", zei de coach aan La Dernière Heure.

En dan was er nog meer goed nieuws. Volgens Het Nieuwsblad is de kans best groot dat Killian Sardella en Tristan Degreef terug fit zijn voor het treffen met KRC Genk. Beiden lagen de afgelopen weken in de lappenmand.

Degreef en Sardella

Sardella had te kampen met een enkelblessure, waardoor hij de wedstrijden tegen OHL, Beerschot, STVV, FC Porto en Slavia Praag miste. Thomas Foket verving hem goed in die wedstrijden. Het is afwachten of Sardella meteen gaat starten of eerst nog op de bank zal beginnen.

Degreef viel tegen FC Porto uit met een spierblessure. Daardoor moest hij de wedstrijden tegen OH Leuven, Beerschot, STVV en Slavia Praag laten schieten. Hij zou zo aanvallend voor iets meer weelde zorgen, wat zeker geen overbodige luxe is door de blessure van Mario Stroeykens en de problemen van Yari Verschaeren aan de schouder.

Gaat RSCA Genk verslaan?

Meest recent

'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

43
43
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

16
16
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

62
62
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

111
111
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

50
50
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

71
71
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

59
59
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

50
50
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

280
280
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

290
290
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

214
214
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

53
53
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

59
59
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

54
54
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

267
267
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

455
455
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

180
180
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

117
117
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

259
259
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

554
554
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

449
449
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

118
118
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

430
430
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

498
498

Meer sportnieuws