KAA Gent kookt van woede en roept oorlogstaal naar Anderlecht

door
KAA Gent kookt van woede en roept oorlogstaal naar Anderlecht

KAA Gent ging met de billen bloot tegen RSC Anderlecht. De Buffalo’s kregen een 6-0 pandoering om de oren en eindigden de wedstrijd met negen man. Na afloop waren verschillende spelers én coach Wouter Vrancken niet te spreken over de arbitrage.

KAA Gent voelt zich bestolen door de twee rode kaarten en dat terwijl Anderlecht volgens hen ergere overtredingen maakte. Op de webstek van de Buffalo’s kookte ervaren kracht Stefan Mitrovic van woede en sprak hij oorlogstaal richting Anderlecht uit.

LEES OOK: Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Triestig schouwspel

Mitrovic duidde de scheidsrechter als hoofdschuldige aan. “Het was een moeilijke avond die niet eenvoudig in woorden te uiten is. Het was triestig om tijdens zo’n match op het veld te staan. Deze competitie heeft een groot potentieel, maar met vertoningen gelijk deze avond fnuik je die. Wat een ontgoocheling.”

De verdediger vond ook dat KAA Gent de betere ploeg was. “Voor hun eerste goal waren wij de betere ploeg die controle had over de match en dichter bij een doelpunt kwam. Dat doelpunt (een afgeweken schot, red.) bracht ons uit balans. Na de rode kaart kreeg de wedstrijd een compleet ander gezicht”, klinkt het snerend.

Oorlogstaal vs RSCA

Mitrovic probeerde de boel nog recht te houden, maar dat lukte niet. Uiteindelijk werd het 6-0. “Met mijn ervaring probeerde ik het team nog samen te houden, maar na die rode kaart was het boeken toe. Gek hoe de wedstrijd nadien gelopen is. Een frustrerende avond, niemand zal de slaap kunnen vatten deze nacht.”

De oude krijger riep ook oorlogstaal richting Anderlecht voor de confrontatie van 1 februari in Gent. “Deze match zullen we sowieso onthouden voor als Anderlecht bij ons op bezoek is. Wat nu én vorig seizoen gebeurde… We wachten hen nu al op en we zullen zien hoe de match dan afloopt", aldus een dreigende Mitrovic.

Vind jij dat KAA Gent reden tot klagen heeft?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

114
114
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

8
8
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

382
382
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

30
30
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

109
109
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

52
52
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

137
137
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

52
52
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

177
177
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

238
238
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

270
270
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

50
50
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

482
482
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

543
543
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

299
299
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

292
292
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

268
268
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

258
258
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

133
133
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

439
439
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

419
419
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

236
236

Meer sportnieuws