Van kwaad naar erger: Clement haalt uit naar spelers én fans

299 stemmen
Van kwaad naar erger: Clement haalt uit naar spelers én fans

Het gaat van kwaad naar erger met Philippe Clement bij Rangers. De Belgische oefenmeester ligt zwaar onder vuur en na het 1-1 gelijkspel tegen Dundee United heeft het bestuur een crisisvergadering gepland. Clement haalde ook zwaar uit naar zijn spelers én supporters.

De Schotse fans roepen al een tijdje om een ontslag van Clement. Rangers zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. De Schotse topclub staat in de competitie pas derde en ook in Europa kan het geen indruk maken. Rangers lijkt al geen titelkandidaat meer.

Harde uitspraken 

Na afloop sprak Clement met de pers en daar haalde hij uit naar zijn spelers én de fans. “De fans kunnen denken wat ze willen”, begon het aanvallend. “We moeten nu niet over prijzen beginnen praten, maar ons niveau moet allereerst naar boven. We kunnen niet controleren hoeveel punten de concurrentie pakt.”

Clement was niet tevreden. “Maar ik zag een team dat niet opgaf, vorig seizoen wonnen we dit soort wedstrijden wel. We worden niet genoeg beloond. Er zijn wel spelers die simpelweg niet goed genoeg waren. We waren niet moedig genoeg tegen Dundee. Het is frustrerend dat we al zoveel punten hebben verloren dit seizoen.”

LEES OOK: Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Opvolger Tedesco

Er lonkt aldus een ontslag voor Clement (ex-Club Brugge). De Belgische oefenmeester werd de afgelopen dagen nadrukkelijk in verband om bondscoach te worden bij de Rode Duivels. Daar ligt Domenico Tedesco op zijn beurt zwaar onder vuur. Voorlopig lijkt Clement echter niet geïnteresseerd te zijn.

Vind jij dat de Rode Duivels bij een ontslag van Clement vol voor hem moeten gaan?

Meest recent

Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

3
3
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

1
1
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

37
37
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

81
81
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

109
109
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

88
88
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

23
23
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

79
79
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

93
93
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

85
85
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

112
112
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

192
192
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

36
36
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

141
141
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

308
308
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

366
366
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

343
343
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

65
65
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

63
63
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

113
113
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

54
54

Meer sportnieuws