Crisis Clement: ‘Rangers grijpt hard in na nieuwe deceptie’

door
Crisis Clement: ‘Rangers grijpt hard in na nieuwe deceptie’

Het is crisis bij het Schotse Rangers. Philippe Clement ligt al weken onder vuur na de mindere resultaten dit seizoen en het bestuur grijpt meteen in na nieuw puntenverlies in de competitie.

Rangers speelde 1-1 gelijk tegen rechtstreekse concurrent Dundee United en in de stand is grote rivaal Celtic al uitgelopen tot elf punten. Ook nummer twee Aberdeen telt acht punten meer. Clement staat momenteel derde in de Schotse hoogste klasse.

LEES OOK: Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Bestuur grijpt in

En voor een club als Rangers is een derde plek niet genoeg. De Schotse topclub verwacht altijd in de top 2 te staan, het budget van Clement is dan ook pakken groter dan de rest van de clubs in de competitie. Dit seizoen heerst er echter een ongeziene crisis bij Rangers en Clement lijkt het kind van de rekening te worden.

Terwijl rivaal Celtic nog ongeslagen is in de competitie ging Rangers al drie keer onderuit en speelde het twee keer gelijk. Het ziet er naar uit dat ze nu al moeten afhaken voor de titel. Schotse media melden dat het bestuur in zal grijpen en een meeting heeft gepland om de toekomst van Clement te bespreken.

Bondscoach?

Er hangen donkere wolken boven Clement. De Belgische oefenmeester maakte in zijn beginperiode indruk bij Rangers, maar dit seizoen loopt het volledig mis. De supporters zijn het beu en roepen al een tijdje om een ontslag van de voormalige succescoach van Club Brugge.

Ondertussen wordt de naam van Clement nadrukkelijk genoemd om bondscoach Domenico Tedesco op te volgen bij de Rode Duivels. De Italiaanse keuzeheer ligt, net als Clement, zwaar onder vuur. Clement lijkt zich echter volledig te willen focussen op clubvoetbal. Of zou een pijnlijk ontslag daar verandering in kunnen brengen?

Denk jij dat Clement zal worden ontslagen bij Rangers?

Meest recent

Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

7
7
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

16
16
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

135
135
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

18
18
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

29
29
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

31
31
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

251
251
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

43
43
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

122
122
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

77
77
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

195
195
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

139
139
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

253
253
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

296
296
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

228
228
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

109
109
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

151
151
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

138
138
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

118
118
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

173
173
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

199
199
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

278
278

Meer sportnieuws