Doet Anderlecht weldra zaken met Beerschot of Cercle Brugge?

door
Doet Anderlecht weldra zaken met Beerschot of Cercle Brugge?

Bij RSC Anderlecht haalden ze de afgelopen twee jaar een aantal versterkingen voor RSCA Futures. Zo kwamen er acht spelers bij in twee jaar tijd. Zeggen dat er dus geen investeringen werden gedaan, is de waarheid geweld aandoen. De ene transfer lukte, de andere niet.

Spelers als Robbie Ure, Keisuke Goto en Timo Schlieck lieten zich opmerken, Milan Robberechts en Jorden Dom doen het oké, terwijl Magnus Munck, Tudor Mendel en Lars Montegnies door de mand vielen. Munck en Mendel zijn al weg, Montegnies zit op een zijspoor.

LEES OOK: CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

Op zijspoor bij Anderlecht

Montegnies kwam over van KV Kortrijk en speelde vorig jaar 15 matchen voor de Futures en kwam aan 360 minuten. Maar overtuigen deed hij zelden. Deze zomer mocht hij weg, maar tot een transfer kwam het niet. Hij maakt geen deel meer uit van de Futures.

"Geen idee hoe dat precies is gegaan, maar op bestuursniveau werd er beslist dat ik dit seizoen weinig kansen zou krijgen. Sportsmanager Mikkel Hemmersam, die ondertussen weg is bij Anderlecht, zei dat ik niet weg móést, maar dat als er een interessant aanbod zou komen erover gepraat kon worden…”, zegt de speler aan de Krant van West-Vlaanderen.

Beerschot en Cercle Brugge

Even leek hij op weg naar Beerschot. Daar leek hij te gaan aansluiten bij de A-kern, maar plots was hij een speler voor de tweede ploeg. Daarom blies Montegnies de transfer af. Cercle Brugge polste ook, voor de eerste ploeg, maar die overgang ging niet door. De speler mag Anderlecht in januari verlaten.

Hij ligt nog tot medio 2026 onder contract bij de Brusselaars. De 18-jarige Belg hoopt een club te vinden waar hij minuten kan vergaren. Als jonge Belg zullen er wellicht wel ploegen interesse gaan tonen. Voorlopig beweegt er volgens de speler nog niets concreet.

Zal Montegnies RSCA in januari verlaten?

Meest recent

"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

10
10
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

6
6
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

38
38
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

9
9
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

47
47
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

45
45
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

22
22
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

72
72
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

25
25
'Recordtransfer Club: Barça mengt zich in strijd'

Bij Club Brugge zullen er komende zomer ongetwijfeld weer enkele transferrecords sneuvelen. Het ...

211
211
Vergeten Rode Duivel spuwt gal: "Gebrek aan erkenning"

Het wordt komende week uitkijken naar de selectie van de Rode Duivels voor de oefeninterlands tegen ...

104
104
Revanche op Genk: Vrancken doet opvallende uitspraak

Zondag zullen alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. Daarin ligt alle druk bij KRC Genk, dat ...

108
108
Nieuw gezicht bij Anderlecht: Taravel geeft tekst en uitleg

RSC Anderlecht zal het seizoen dan toch uitdoen met Jérémy Taravel als hoofdtrainer. ...

183
183
WK-soap: Iraans plan heeft grote gevolgen voor Duivels

Nog 89 dagen te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Door de geo-politieke spanningen ...

272
272
'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

De Jupiler Pro League profileerde zich de voorbije jaren als een ideale trampoline richting de ...

364
364
Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

308
308
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

367
367
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

69
69
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

273
273
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

200
200
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

281
281
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

194
194
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

492
492
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

422
422

Meer sportnieuws