Aangeslagen Vrancken reageert na angstaanjagende Fadiga-fase

door
Aangeslagen Vrancken reageert na angstaanjagende Fadiga-fase

AA Gent heeft zondagnamiddag met ruime 5-0-cijfers gewonnen van Standard. Maar achteraf ging het vooral over een schrikwekkend moment in de eerste helft. Noah Fadiga zakte immers in mekaar aan de zijlijn, gelukkig lijkt hij er zonder grote schade vanaf te komen.

Na een halfuurtje spelen kwam Fadiga in botsing met Andi Zeqiri. De winger van AA Gent leek gewoon verder te kunnen, terwijl de spits van Standard toch een blessurebehandeling nodig had. Trainer Wouter Vrancken maakte van die gelegenheid gebruik om zijn spelers bij zich te roepen voor extra tactische instructies.

LEES OOK: Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Terug op de been

Ook Fadiga meldde zich bij zijn coach. Maar op dat moment werd hij plots onwel en zakte hij in mekaar. Vrancken kon zijn speler opvangen, waarna meteen paniek ontstond. In een recent verleden werden immers hartproblemen vastgesteld bij de flankspeler, waardoor voor het ergste werd gevreesd.

Gelukkig bleek de schade mee te vallen. Fadiga kon snel weer op eigen benen staan en sjokte vervolgens op eigen kracht de kleedkamers in. Via de clubkanalen liet Gent ook al snel weten dat de speler het goed stelde. En na de wedstrijd poseerde hij zelfs nog op het veld met zijn winnende ploegmakkers.

Schok in stadion

Al bij al viel het dus allemaal mee, maar het was toch schrikken voor iedereen in het stadion. "Dat iedereen fel geschrokken is? Ik ook. Noah viel in mijn armen. Maar ik ben geen dokter, dus ik doe er geen uitspraken over", reageerde Vrancken bij Sporza.

Gezien zijn medische geschiedenis werd al snel gespeculeerd over een mogelijk hartfalen. Mits een officieel communiqué liet de club echter weten dat er geen cardiologische problemen aan de basis lagen van het incident. "Als ik het niet duidelijk weet, dan doe ik geen uitspraken. Ik heb geen medisch diploma. Wat we wél weten, is dat hij stabiel is en dat er verdere onderzoeken volgen", aldus Vrancken.

Spelers draaien knop om

De trainer gaf wel toe dat het een tijdje duurde alvorens hij zelf was bekomen van het voorval. Gelukkig konden de spelers op het veld wel snel weer de knop omdraaien. "In de tweede helft zei ik nog tegen mijn bank dat het over mij hing. Maar de jongens hebben goed gereageerd."

Bij zo'n fase moet de match even stopgezet worden ...

Meest recent

Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

0
0
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

33
33
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

62
62
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

117
117
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

205
205
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

267
267
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

100
100
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

82
82
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

178
178
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

540
540
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

205
205
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

749
749
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

198
198
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

131
131
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

161
161
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

244
244
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

667
667
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

70
70
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

382
382
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

332
332
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

187
187
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

437
437
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

206
206
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

74
74
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56

Meer sportnieuws