Aangeslagen Vrancken reageert na angstaanjagende Fadiga-fase

door
Aangeslagen Vrancken reageert na angstaanjagende Fadiga-fase

AA Gent heeft zondagnamiddag met ruime 5-0-cijfers gewonnen van Standard. Maar achteraf ging het vooral over een schrikwekkend moment in de eerste helft. Noah Fadiga zakte immers in mekaar aan de zijlijn, gelukkig lijkt hij er zonder grote schade vanaf te komen.

Na een halfuurtje spelen kwam Fadiga in botsing met Andi Zeqiri. De winger van AA Gent leek gewoon verder te kunnen, terwijl de spits van Standard toch een blessurebehandeling nodig had. Trainer Wouter Vrancken maakte van die gelegenheid gebruik om zijn spelers bij zich te roepen voor extra tactische instructies.

LEES OOK: Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Terug op de been

Ook Fadiga meldde zich bij zijn coach. Maar op dat moment werd hij plots onwel en zakte hij in mekaar. Vrancken kon zijn speler opvangen, waarna meteen paniek ontstond. In een recent verleden werden immers hartproblemen vastgesteld bij de flankspeler, waardoor voor het ergste werd gevreesd.

Gelukkig bleek de schade mee te vallen. Fadiga kon snel weer op eigen benen staan en sjokte vervolgens op eigen kracht de kleedkamers in. Via de clubkanalen liet Gent ook al snel weten dat de speler het goed stelde. En na de wedstrijd poseerde hij zelfs nog op het veld met zijn winnende ploegmakkers.

Schok in stadion

Al bij al viel het dus allemaal mee, maar het was toch schrikken voor iedereen in het stadion. "Dat iedereen fel geschrokken is? Ik ook. Noah viel in mijn armen. Maar ik ben geen dokter, dus ik doe er geen uitspraken over", reageerde Vrancken bij Sporza.

Gezien zijn medische geschiedenis werd al snel gespeculeerd over een mogelijk hartfalen. Mits een officieel communiqué liet de club echter weten dat er geen cardiologische problemen aan de basis lagen van het incident. "Als ik het niet duidelijk weet, dan doe ik geen uitspraken. Ik heb geen medisch diploma. Wat we wél weten, is dat hij stabiel is en dat er verdere onderzoeken volgen", aldus Vrancken.

Spelers draaien knop om

De trainer gaf wel toe dat het een tijdje duurde alvorens hij zelf was bekomen van het voorval. Gelukkig konden de spelers op het veld wel snel weer de knop omdraaien. "In de tweede helft zei ik nog tegen mijn bank dat het over mij hing. Maar de jongens hebben goed gereageerd."

Bij zo'n fase moet de match even stopgezet worden ...

Meest recent

Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

64
64
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

34
34
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

135
135
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

247
247
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

125
125
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

61
61
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

100
100
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

84
84
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

229
229
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

47
47
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

130
130
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

509
509
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

527
527
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

329
329
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

541
541
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

184
184
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

352
352
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

584
584
Trossard kijkt recht in ogen van bizarre Arsenal-vloek

Arsenal hoopt eindelijk op de titel in de Premier League en de club van Leandro Trossard staat er ...

51
51
‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

372
372
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

43
43
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

572
572
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

51
51
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

469
469
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

435
435

Meer sportnieuws