Straffe wending: transfer Denkey in stroomversnelling

549 stemmen
Straffe wending: transfer Denkey in stroomversnelling

In de Jupiler Pro League krijgt Cercle Brugge zondagmiddag het bezoek van RSC Anderlecht. Coach Miron Muslic zal dan echter niet kunnen rekenen op Kévin Denkey. De spits kreeg immers de toestemming om te gaan onderhandelen over een mogelijke transfer.

Cercle groeide vorig seizoen uit tot de absolute revelatie in de Belgische hoogste divisie. Groen-Zwart verbaasde vriend en vijand door zich te plaatsen voor de Champions' Play-Offs. Daarin werd vervolgens beslag gelegd op de vierde plaats, waardoor de Vereniging zelfs een Europees ticket kon afdwingen.

LEES OOK: Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Zomertransfer blijft uit

Die successen waren voor een aanzienlijk deel te danken aan de prestaties van Denkey. De Togolese spits beleefde zelf namelijk een uiterst productief seizoen. Over alle competities heen scoorde hij 28 keer in 39 matchen, wat hem onder meer de topschutterstitel in de JPL opleverde.

Gezien de fysiek sterke Denkey op zijn 23ste nog steeds over de nodige groeimarge beschikt, leek een zomerse toptransfer dan ook in de maak. Verschillende ploegen toonden tijdens de zomermercato ook interesse. Concreet werd die belangstelling echter niet, waardoor hij uiteindelijk toch in Brugge bleef.

Concrete onderhandelingen

Rembert Vromant, technisch directeur bij de Vereniging, liet begin september echter al verstaan dat er in januari een nieuwe kans zal volgen. En blijkbaar hoeven de betrokken partijen zelfs niet eens te wachten tot de start van de wintermercato. Zo blijkt de verwachte transfer nu al in een stroomversnelling te zitten.

Via de officiële clubkanalen laat Cercle immers weten dat Denkey zondag niet in de wedstrijdselectie zit. "De Togolees kreeg toestemming van Cercle om gesprekken over een potentiële transfer te voeren waarbij zijn fysieke aanwezigheid vereist is", klinkt het.

Zijn mogelijke bestemming is vooralsnog niet bekend, evenmin het eventuele transferbedrag. In de voorbije maanden werd hij vooral aan ploegen uit de Ligue 1 gelinkt. Sowieso zal hij de overstap pas definitief kunnen maken na 1 januari.

Denkey zou een basisspeler zijn bij elke Belgische ploeg ...

Meest recent

'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

35
35
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

28
28
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

24
24
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

76
76
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

536
536
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

48
48
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

350
350
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

34
34
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

19
19
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

32
32
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

265
265
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

267
267
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

191
191
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

729
729
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

530
530
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

391
391
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

260
260
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

256
256
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

98
98
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

248
248
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

107
107
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

79
79
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

456
456
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

216
216

Meer sportnieuws