Hans Vanaken evenaart Eden Hazard na ongelooflijke prestatie

652 stemmen
Hans Vanaken evenaart Eden Hazard na ongelooflijke prestatie

Club Brugge heeft een geweldige prestatie geleverd in de Champions League. Blauw-Zwart verraste de leider van het kampioenenbal, Aston Villa, in het Jan Breydelstadion. Hans Vanaken zorgde voor de 1-0 overwinning.

Club Brugge won eerder van Sturm Graz, maar verloor van AC Milan en Borussia Dortmund. Nicky Hayen en consorten verrasten deze keer vriend en vijand en wonnen van Aston Villa, de nummer vier van de Premier League. Vanaken was de gevierde man.

LEES OOK: Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Bizar doelpunt

Club Brugge speelde sterk in de eerste helft en doelman Emiliano Martinez hield Aston Villa verschillende keren recht. In de tweede helft stond het geluk echter aan de kant van Club Brugge. Martinez gaf een doeltrap naar Tyrone Mings, maar de verdediger verwachtte dat niet en pakte de bal in de zestien op.

De scheidsrechter wees naar de stip en ook de VAR bevestigde de elfmeter. Een rampavond voor Mings in zijn eerste Champions League-wedstrijd ooit. Vanaken ging achter de bal staan en schoot de winning-goal tegen de netten. Overigens de eerste tegengoal van Aston Villa in de Champions League.

Eden Hazard

Vanaken scoorde zo zijn tiende doelpunt in de Champions League. Daarmee evenaart hij Eden Hazard. Vanaken is nu de vijfde Belgische speler met minstens tien doelpunten in het kampioenenbal. Enkel Romelu Lukaku (18), Kevin De Bruyne (16) en Dries Mertens (16) doen beter.

Vanaken wist in zijn laatste veertien Champions League-wedstrijden niet te scoren, maar daarvoor scoorde hij maar liefst vijf keer op rij in het kampioenenbal. Nu was hij de grote man in de stuntzege tegen Aston Villa.

Vind jij dat Hans Vanaken ondergewaardeerd wordt?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

6
6
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

57
57
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

13
13
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

8
8
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

32
32
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

65
65
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

163
163
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

584
584
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

98
98
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

187
187
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

150
150
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

134
134
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

253
253
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

42
42
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

159
159
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

494
494
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

240
240
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

219
219
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

89
89
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

460
460
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

141
141

Meer sportnieuws