Club Brugge jubelt, Villa woest na bizarre fase: “Ongezien!”

door
Club Brugge jubelt, Villa woest na bizarre fase: “Ongezien!”

Een erg bizarre fase in de tweede helft tijdens Club Brugge – Aston Villa. Blauw-Zwart kreeg uit het niets een strafschop toegekend en de Engelsen reageerden woedend. Duitse ref Stieler wees echter resoluut naar de stip en ook de VAR kwam niet tussenbeide.

Aston Villa kreeg een doeltrap en Emiliano Martinez leek de bal naar Tyrone Mings te spelen. De verdediger had dat echter niet verwacht en pakte het leer met de handen in de zestien op. De scheidsrechter was onverbiddelijk en oordeelde handsbal en penalty voor Club Brugge.

LEES OOK: Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Op weg naar stunt?

Ook bij commentator Aster Nzeyimana was er verontwaardiging. “Is dit echt? Zie ik het goed en krijgt Club Brugge nu een penalty? Dit is ongezien op het hoogste niveau”, klonk het na de bizarre fase.

Hans Vanaken ging uiteindelijk achter de bal staan en miste niet. Emiliano Martinez had Aston Villa in de eerste helft al verschillende keren rechtgehouden, maar was deze keer kansloos. Is een stuntzege in de maak?

Sociale media genadeloos

Op sociale media gaat de fase uiteraard als een lopend vuurtje rond. Vooral Villa-verdediger Mings wordt afgemaakt. “Meest idiote penalty ooit”, en “wat een oerdomme fout va Mings”, zijn maar een paar van de reacties op X.

Vind jij dit een terechte penalty?

Meest recent

Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

2
2
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

16
16
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

12
12
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

25
25
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

65
65
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

77
77
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

243
243
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

171
171
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

76
76
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

218
218
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

71
71
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

77
77
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

277
277
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

141
141
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

243
243
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

596
596
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

105
105
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

491
491
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

147
147
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

205
205
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

154
154
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

21
21
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

148
148
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

407
407
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

150
150

Meer sportnieuws