'Hayen stelt beloftevol duo teleur bij Club Brugge'

door
'Hayen stelt beloftevol duo teleur bij Club Brugge'

In de zestiende finales van de Croky Cup krijgt Club Brugge woensdag Belisia Bilzen over de vloer. In theorie een hapklare brok voor de landskampioen, waar Nicky Hayen toch niet wil weten van onderschatting.

Tegen de amateurs uit Limburg zal de coach van Blauw-Zwart zijn ploeg ongetwijfeld flink door mekaar schudden, maar de bedoeling blijft duidelijk wel om een competitief elftal tussen de lijnen te brengen. Dat valt althans af te leiden uit de wedstrijdselectie die Club zopas bekendmaakte.

Hayen roteert

Hoewel er een paar sterkhouders zoals Simon Mignolet, Maxim De Cuyper en Christos Tzolis ontbreken, en we wellicht dus toch kunnen spreken van een veredeld B-elftal, koos Hayen er niet voor om alle kleppers thuis te laten. Noch om zijn kern te vullen met jonge talenten van Club NXT.

Nochtans komen er daar enkele tieners wel in aanmerking om hun debuut te maken bij het eerste elftal. We denken dan vooral aan Kaye Furo, topschutter in de tweede klasse en reeds tweemaal trefzeker in de UEFA Youth League. De 17-jarige spits zat tegen Westerlo ook al op de bank.

Nog geen Furo

"Als ik het goed heb begrepen toen we met Brugge in Milaan waren zou hij wel eens zijn kans kunnen krijgen tegen Bilzen. Op z'n minst op de bank zitten en wie weet invallen", vertelde Ludo Vandewalle in Sjotcast. De chef voetbal van Het Nieuwsblad had het dus niet bij het rechte eind.

Daarnaast had Koen Verdruye, die Club NXT op de voet volgt, ook Shandre Campbell misschien in de selectie verwacht. De 19-jarige Zuid-Afrikaan werd deze zomer voor bijna een miljoen weggeplukt uit zijn thuisland en liet intussen al meermaals zien over een stevige linker te beschikken.

Kans voor Campbell?

"Hij scoort gemakkelijk. Ik denk dat hij een naam is die de komende maanden al kan doorgroeien. Want ze komen wel snel in Westkapelle", klinkt het over de flankaanvaller. Net zoals Furo zal Campbell dus evenwel toch nog even moeten wachten op een kans bij de Brugse hoofdmacht.

Van wie verwacht u het meest?

Meest recent

Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

12
12
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

14
14
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

29
29
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

231
231
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

75
75
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

18
18
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

32
32
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

210
210
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

299
299
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

86
86
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

256
256
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

325
325
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

379
379
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

302
302
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

110
110
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

552
552
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

724
724
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

240
240
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

312
312
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

71
71
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

132
132
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

337
337
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

376
376
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

215
215

Meer sportnieuws