Huldiging voor '600ste match' Vossen eindigt zeer pijnlijk

door
Huldiging voor '600ste match' Vossen eindigt zeer pijnlijk

Zulte Waregem blijft voorlopig leider in de Challenger Pro League, maar beleefde zaterdag wel een pijnlijke namiddag. Het gaf in eigen stadion tegen Francs Borains immers nog een dubbele voorsprong uit handen en moest zo vrede nemen met een puntje. Maar voor één man werd het nog pijnlijker.

Voor de wedstrijd werd Jelle Vossen in de bloemetjes gezet, want de 35-jarige ex-Rode Duivel zou normaal gezien zaterdag zijn 600ste wedstrijd als prof spelen. Daarvoor werd zelfs zijn ex-ploegmaat en vriend Hans Vanaken opgetrommeld.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

Vossen gehuldigd voor 600ste match...

Maar uiteindelijk bleef Vossen de volledige match aan de bank gekluisterd, waardoor zijn teller gewoon op 599 matchen bleef staan. Het werd dus een huldiging voor niets en dat zal ongetwijfeld wel aankomen bij de aanvaller.

Dat besefte ook trainer Sven Vandenbroeck. "De beslissing om Vossen op de bank te laten starten was puur tactisch", legde hij uit aan Het Nieuwsblad. "De club was blijkbaar al een poosje bezig met die voorbereidingen maar ik hoorde dat pas woensdag en toen had ik al mijn tactische voorbereiding klaar. Dit komt allicht ook wel hard aan bij hem en zijn entourage."

...maar speelt die uiteindelijk niet

Vandenbroeck hoopt dat hij de brokken nog kan lijmen. "Daar gaan we nu zeker ook werk van maken maar ik vond het wel noodzakelijk. Ik legde het hem gisteren ook al uit. De club heeft toch beslist om het door te laten gaan want Hans Vanaken kan zich ook niet altijd vrijmaken. Soms moet je evenwel het teambelang vooropstellen. Uiteraard komt dit voor hem hard aan maar hij is oud genoeg om dit te relativeren."

Vossen zal dus nog even langer moeten wachten op zijn jubileumwedstrijd. Mogelijk komt die er wel op dinsdag, want dan krijgt Zulte Waregem in de Croky Cup het bezoek van eersteklasser FCV Dender.

Had Zulte Waregem hem beter niet gehuldigd?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

37
37
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

84
84
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

46
46
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

53
53
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

62
62
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

139
139
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

89
89
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

84
84
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

108
108
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

50
50
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

272
272
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

302
302
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

145
145
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

82
82
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

48
48
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

315
315
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

98
98
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

127
127
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

357
357
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

195
195
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

214
214
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

65
65
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

118
118
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

453
453
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

197
197

Meer sportnieuws