Vandenhaute terug? Dit zeggen de RSCA-fans daarover

door
Vandenhaute terug? Dit zeggen de RSCA-fans daarover

Het gerucht deed al een aantal maanden de ronde en in het trainersdossier was het heel duidelijk: Wouter Vandenhaute is geen 'niet-uitvoerende' voorzitter. Hij voerde het ontslag van Brian Riemer en de aanstelling van David Hubert uit. Wat vinden de fans van Anderlecht daarover?

De terugkeer van Vandenhaute

Vandenhaute is zeker niet de populairste figuur bij de fans. Zijn imago kreeg een flink deuk, ondanks het feit dat hij altijd een fan is geweest van de club. Dat kwam omdat hij toch wel de grote roerganger was achter het vertrek via de achterdeur van Vincent Kompany en Jean Kindermans.

Onlangs viseerde de twee harde kernen hem nog met spandoeken en gezangen "Wouter buiten". Ondanks het feit dat Jesper Fredberg via de sociale media kritiek krijgt, is dat niét het geval in het stadion. Onze redactie stelde twee vragen in twee polls over de voorzitter.

Rust bij Anderlecht

De eerste vraag luidde als volgt: is het een goede zaak dat Vandenhaute zich terug meer en meer moeit met het sportieve beleid? 53% vindt dat geen goed idee, 47% wel. Daarnaast was er de andere vraag of Vandenhaute méér en vooral openlijker moet communiceren. Hij praat bijna nooit met de club- of traditionele pers. Maar liefst 81% is van mening dat de voorzitter meer officieel moet communiceren.

Voor rust in de tent is het belangrijk dat Anderlecht voor Nieuwjaar goede resultaten op de mat legt. In de Europa League doen ze het al zeer goed met een 6 op 6 en in de competitie staat RSCA in het peloton achter KRC Genk. Voorlopig zijn er inzake resultaten nog geen zorgen.

JOUW MENING TELT:
Gaat de rust terugkeren de komende weken en maanden?

Meest recent

'Club doet belangrijke toegift: JPL-transfer in pijplijn'

Er bestaat weinig twijfel over dat Club Brugge tijdens de zomermercato enkele sterkhouders zal ...

0
0
'Arsenal pusht voor doelpuntenmachine met 54 goals'

In Engeland hebben de meeste topclubs inmiddels hun eerste aanwinsten van de zomermercato al beet. ...

12
12
'D-day voor Antwerp: De Mil hakt knoop definitief door'

Antwerp FC heeft nog steeds geen trainer voor volgend seizoen. Maar daar zou vrijdag verandering in ...

63
63
Wending in dossier Jutgla: pak minder voor Club Brugge?

Club Brugge KV wist zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden, maar daar komt in de loop van ...

291
291
Contract tot 2028: Tottenham dokt miljoenen voor nieuwe coach

De supporters van Tottenham Hotspur konden afgelopen seizoen voor het eerst in 17 jaar nog eens een ...

39
39
'Genk houdt zich klaar: Tolu maakt cruciale tansfermove'

KRC Genk beleefde tot dusver een redelijk rustige zomermercato. Het intact houden van de selectie is ...

210
210
'De Bruyne staat meteen voor enorme schok bij Napoli'

Kevin De Bruyne mag zich officieel een speler van SSC Napoli noemen. Nadat hij donderdag met succes ...

216
216
'Adnan Januzaj naar Anderlecht: nieuwe details gekend'

Nu de omkadering van de eerste ploeg op punt staat, is RSC Anderlecht volop bezig met het aanwerven ...

1294
1294
'Kopzorgen bij Duivels: drietal scoort geen punten bij Garcia'

De Rode Duivels hebben het eerste luik van hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 achter de rug. ...

427
427
Club Brugge weet geen blijf met ex-'wonderdoelman'

Van groot talent met torenhoge verwachtingen naar een speler die zijn plek kwijt is en wacht op een ...

544
544
'Kompany geniet: Bayern gaat vol voor grote EK-uitblinker'

Vincent Kompany en zijn spelersgroep bij Bayern München vertoeven momenteel in het Amerikaanse ...

235
235
'Union bibbert: twee kampioenenmakers onhoudbaar'

Union SG mag komend seizoen rechtstreeks de League Phase van de Champions League. De Brusselaars ...

132
132
Nieuwe Biglia? 'Anderlecht gaat strijd om middenvelder aan'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt, maar de Brusselaars ...

416
416
Garcia nu al onder vuur: "Onbegrijpelijk dat hij niet speelt"

Rudi Garcia heeft zijn tweede interland-luik als Belgisch bondscoach achter de rug. Met 4 op 6 tegen ...

554
554
'Absolute recordtransfer Union: vraagprijs van 30 (!) miljoen'

Na het behalen van de landstitel en het ticket voor de Champions League, wou Union SG een zomerse ...

327
327
'Superjackpot Club Brugge: PSG broedt op dubbeldeal'

Club Brugge beleefde een behoorlijk rustige tussenseizoen tot dusver, maar daar kan snel ...

1323
1323
'City houdt grote kuis: schoktransfer Jack Grealish'

Manchester City is één van de Europese topploegen die vanaf komend weekend ...

192
192
'Overmars draait overuren: Antwerp casht op kwartet'

De afgelopen zomers was de Bosuil vaak al een duiventil, maar dit keer lijkt de kleedkamer er meer ...

613
613
Nilsson bezorgt Club Brugge alweer kater van jewelste

Het seizoen zit er nog maar net op, maar veel tijd voor vakantie is er niet. Niet alleen starten de ...

1385
1385
"Een Storm om van te smelten" KV-speler ontroert iedereen

De supporters van KV Mechelen wachten nog steeds vol ongeduld op nieuwe spelers. Desondanks verkocht ...

204
204
'Renard speelt open kaart over leegloop Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, zo erkent ook het bestuur. Daarom worden er nu extra ...

808
808
Officieel: Napoli maakt komst De Bruyne wereldkundig

De kogel is door de kerk: Kevin De Bruyne zet zijn carrière verder bij Napoli. Onze 33-jarige ...

248
248
Golddigger? Sylvie Meis ruilt Van der Vaart in voor Playboy-zoon

Sylvie Meis is wat we noemen een echte BN'er. De Nederlandse werd bekend dankzij haar relatie met ...

131
131
'Charleroi ligt dwars: Antwerp vindt alternatief De Mil'

Als opvolger voor Andries Ulderink mikte Antwerp op Ivan Leko, maar hij verkoos om in te gaan op een ...

526
526
'Club Brugge zoekt vers bloed: duo laat kassa rinkelen'

Club Brugge begint straks aan nieuw hoofdstuk, want tal van goudhaantjes lijken deze zomer andere ...

527
527

Meer sportnieuws