Opmerkelijke reden lange afwezigheid Kevin De Bruyne onthuld

door
Opmerkelijke reden lange afwezigheid Kevin De Bruyne onthuld

Kevin De Bruyne ligt, net zoals vorig seizoen, in de lappenmand. Ook komende speeldag in Premier League kan Pep Guardiola niet over zijn sterkhouder beschikken en de middenvelder gaf ook al verstek voor de komende interlands met de Rode Duivels.

Sterker nog, De Bruyne zei ook al de interlandperiode van november af. De spelverdeler wil zijn lichaam rust gunnen. KDB viel in de Champions League-wedstrijd tegen Inter geblesseerd uit en speelde sindsdien niets meer. Ook tegen Fulham zal hij afwezig zijn.

LEES OOK: ‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Opvallende reden

Op een persconferentie bevestigde Pep Guardiola de afwezigheid van De Bruyne. Ook is de opmerkelijke reden van zijn langdurige absentie onthuld. “Uit ervaring weet ik dat je na een zware blessure voorzichtig moet zijn. Kevin draagt nu de gevolgen van zijn blessure van vorig seizoen, waarbij hij na een operatie aan z’n hamstring vijf maanden out was", citeert Het Nieuwsblad.

De blessure van vorig seizoen heeft aldus nog steeds een impact op het lichaam van De Bruyne. “Na zo’n blessures geraakt je lichaam uit balans. Daarom is het belangrijk om veel extra oefeningen te doen naast het veld en dan kan je niet elke drie dagen spelen. Na een jaar ben je pas terug oké. Daarom dat Kevin ook beslist heeft om de interlands aan zich te laten passeren.”

Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het komende interlandperiode op tegen Italië en Frankrijk zonder De Bruyne én Romelu Lukaku. Ook in de interlandperiode van november heeft KDB al afgezegd. Dan wachten Italië (14 november) en Israël (17 november).

Vind jij dat De Bruyne meer rust moet krijgen?

Meest recent

Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

10
10
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

13
13
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

48
48
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

16
16
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

393
393
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

162
162
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

141
141
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

68
68
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

81
81
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

47
47
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

77
77
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

543
543
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

129
129
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

281
281
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

41
41
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

564
564
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

256
256
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

76
76
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

75
75
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

397
397
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

345
345
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

116
116
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

221
221
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

280
280

Meer sportnieuws