AA Gent krijgt opsteker van formaat voor clash met Chelsea

door
AA Gent krijgt opsteker van formaat voor clash met Chelsea

AA Gent begin aan de Conference League met een topaffiche tegen Chelsea, dat wellicht met een veredeld B-elftal zal aantreden. Maar welke pionnen stuurt Wouter Vrancken donderdagavond de wei in op Stamford Bridge?

Ondanks de vele wissels die de Londenaren ongetwijfeld zullen doorvoeren blijft Wouter Vrancken beducht voor de kwaliteit bij de tegenstander. Niet onlogisch, want vooral in het offensief compartiment blijft de weelde nog altijd groot voor Enzo Maresca.

Kums & Gandelman fit

Om het viertal Pedro Neto, João Félix, Mykhailo Mudryk en Christopher Nkunku af te stoppen rekent Vrancken volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws dan ook op zijn stilaan vertrouwde verdediging voor de neus van doelman Davy Roef.

Archie Brown, Stefan Mitrovic, Tsuyoshi Watanabe en Hugo Gambor maken hun borst dus best al nat. Om hen bij te staan kregen de Buffalo's nu wel een dubbele opsteker uit de ziekenboeg, want Sven Kums en Omri Gandelman zijn klaar voor de strijd.

Dean out, Gudjohnsen in?

Nadat de voorbije matchen wegens blessureleed ontbraken reisde het duo mee naar Engeland, waar het op basis van de trainingen nog af te wachten viel of ze tijdig fit zouden geraken. Dat lijkt volgens beide kranten gelukkig dan toch het geval te zijn.

De twee sterkhouders worden aan de aftrap verwacht op het middenveld, waar ze dan een trio vormen met Mathias Delorge. Noah Fadiga, Franck Surdez en Andri Gudjohnsen, die de voorkeur krijgt op Max Dean, moeten voor de tegenprikken zorgen.

De vermoedelijke 11: Roef ; Gambor, Watanabe, Mitrovic, Brown ; Kums, Delorge, Gandelman ; Fadiga, Gudjohnsen, Surdez

JOUW MENING TELT:
Wie is belangrijker voor AA Gent?

Meest recent

Details Supercup bekend, nieuws over volledige kalender

Union SG werd afgelopen seizoen landskampioen in de Jupiler Pro League. De Brusselse club pakte een ...

66
66
Wie verovert het hart van Gert Verheyen? Zijn boodschap is duidelijk

Voor Gert Verheyen mag de broeksriem even ervan af, al kan je dat gerust met een korrel zout nemen. ...

58
58
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club Brugge gaan hard'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

181
181
Leko vloekt op Hubert: OHL berooft Charleroi

Verschillende Belgische clubs zijn van hoofdtrainer veranderd. Bij KAA Gent werd Ivan Leko ...

80
80
Vrancken bonkt op tafel bij STVV: “Kan niet door de beugel”

Wouter Vrancken wist Sint-Truiden VV in de Jupiler Pro League te houden en de voormalige trainer van ...

151
151
Lukaku is het beu en geeft criticasters lik op stuk

Romelu Lukaku is de topscorer aller tijden van de Rode Duivels en de spits maakte furore bij onder ...

92
92
OHL slaat transferslag en rondt knappe deal af

Oud-Heverlee Leuven kon afgelopen seizoen geen potten breken in de Europe Play-Offs en is volop ...

45
45
'Saelemaekers dicht bij straffe stap: AC Milan eist jackpot'

Alexis Saelemaekers kende een topseizoen bij AS Roma, maar de polyvalente vleugelspeler ligt nog ...

81
81
Vannieuwkerke laat volgers in totale verbazing achter

Karl Vannieuwkerke is ongetwijfeld een van de bekendste sportjournalisten in Vlaanderen. Met zijn ...

96
96
‘Real Madrid lanceert grote plannen met Courtois’

Thibaut Courtois is al jaren de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. De Belgische goalie ...

92
92
'Laporta geeft groen licht voor supertransfer Barcelona'

FC Barcelona won afgelopen seizoen alles wat er te winnen valt in Spanje, maar wil in de komende ...

93
93
'KVM bijt in het stof: KV Kortrijk doet koopje in JPL'

KV Kortrijk slaagde er afgelopen seizoen niet om het behoud in de Jupiler Pro League te vrijwaren. ...

384
384
Transferdeal met Anderlecht? Frutos speelt open kaart

RSC Anderlecht is momenteel volop bezig met het aanwerven van versterking, maar zal in de komende ...

332
332
Vuurwerk op WK clubs: drie rode kaarten en straffe comeback

In de Verenigde Staten wordt momenteel het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubteams afgewerkt. ...

68
68
'Onderhandelingen lopen: eerste grote vertrekker bij Club'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding op het komende seizoen weldra van start, aanstaande ...

676
676
'Exodus bij Man City: Premier League-transfer Walker'

Woensdagavond begint Manchester City aan zijn campagne op het WK voor clubteams tegen het ...

83
83
'Engelse miljoenen voor Union: grote smaakmaker naar exit'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

191
191
Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

659
659
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

612
612
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

259
259
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

970
970
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

947
947
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

432
432
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

142
142
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

154
154

Meer sportnieuws