UCL: De Ketelaere en co vieren, Feyenoord wint spektakelstuk

door
UCL: De Ketelaere en co vieren, Feyenoord wint spektakelstuk

In de Champions League heeft Atalanta BC woensdagavond een knappe zege geboekt. Charles De Ketelaere en zijn maats haalden het immers met 0-3 van Shakhtar Donetsk. Feyenoord won op zijn beurt met 2-3 na een spectaculaire wedstrijd op het veld van Girona FC.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Girona - Feyenoord

De Nederlandse vice-kampioen heeft een wisselvallige start van het seizoen achter de rug en verloor tijdens de openingsspeeldag van de UCL ook nog eens met zware cijfers van Bayer Leverkusen. En ook tegen Girona dreigde het weer fout te lopen. Lopez zette de Spaanse revelatie van vorig seizoen al snel op voorsprong.

Maar de Rotterdammers reageerde gepast. Nog voor rust werd de scheve situatie helemaal omgedraaid. Ueda (ex-Cercle) liet zelfs een penalty liggen om er 1-3 van te maken. Die misser kwam Feyenoord bijna duur te staan. Zo voorkwam de VAR de Spaanse gelijkmaker, waarna doelman Wellenreuther (ex-Anderlecht) ook eens strafschop pakte.

Uiteindelijk wist Girona toch langszij te komen. Uitgerekend Van de Beek deed zijn landgenoten de das om. Maar in de slotfase maakte Krejci er uiteindelijk toch nog 2-3 van. Feyenoord boekte zo een cruciale zege en mag weer hopen op de volgende ronde. Girona zit na een 0 op 6 in de problemen.

Shakhtar Donetsk - Atalanta

De winnaar van de Europa League had tijdens de openingsspeeldag een knap punt veroverd tegen Arsenal. Die lijn werd op Shakhtar, fel verzwakt sinds de oorlogssituatie in Oekraïne, doorgetrokken. Basisspeler De Ketelaere zag hoe Djimsiti er halfweg de eerste helft al 0-1 van maakte.

Vlak voor rust wist Lookman die voorsprong te verdubbelen. En na de pauze deed Bellanova de boeken helemaal dicht. Met 4 op 6 staan de Italianen er alvast goed voor, Shakhtar blijft achter met één puntje. Overigens werd De Ketelaere na een uurtje vervangen na een weinig bijzondere prestatie.

De vernieuwde CL is tot dusver een meevaller ...

Meest recent

Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

32
32
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

36
36
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

42
42
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

25
25
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

98
98
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

32
32
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

330
330
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

305
305
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

115
115
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

219
219
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

31
31
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

647
647
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

129
129
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

432
432
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

251
251
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

51
51
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

570
570
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

398
398
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

214
214
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

150
150
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

602
602
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

67
67
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

106
106
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

77
77
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

635
635

Meer sportnieuws