Viktor Verhulst laat vader Gert verweesd achter: "De dood..."

door
Viktor Verhulst laat vader Gert verweesd achter:

In het gezin van Gert Verhulst heeft ook zoon Viktor ondertussen een prominente rol opgenomen in TV-wereld. De man begon een meer dan verdienstelijke carrière als DJ en presentator. Met bepaalde uitspraken zorgde hij nu voor een emotioneel tranendal bij zijn vader.

LEES OOK: Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Kinderen treden uit schaduw

Ook de kinderen van Gert Verhulst hebben de laatste jaren stevig hun sporen verdiend in TV-wereld. Marie doet dat voornamelijk als sidekick van Samson, het bekende kinderfiguurtje dat na goed 30 jaar nog steeds even populair is.

Maar ook Viktor kreeg behoorlijk wat kansen in de Vlaamse showbizzwereld. Zo presenteerde hij mee het programma Love Island en uiteraard is heel de familie ook te zien in de kaskraker 'De Verhulstjes', een echt succes op Play4. Recent was de familie ook te zien bij Komen Eten.

Uniek vader-zoon moment

Viktor is ook een echte Antwerp-supporter. In dat kader werd hij deze zomer ook een paar keer gevraagd in de podcast van MidMid, rond het EK. Daarin deed hij een paar opmerkelijke uitspraken, die niet altijd gesmaakt werden door de kijker.

Nu hebben vader en zoon ook hun eigen podcast:  ‘Vik en Gert’. Daarin zorgde Viktor opnieuw voor een paar opvallende momenten. “Ik denk soms dat ik vóór jou zal sterven", zo zorgde de zoon van Gert meteen voor een shockmoment bij zijn vader.

"Elke dag denk ik aan de dood. Ik heb zelfs een klok gekocht. Via een website moet je je geboortedatum, geslacht en woonplaats ingeven”, zo geeft de jongste Verhulst aan. “Daarna krijg je je gemiddelde sterftedatum te zien, op basis van gegevens van de World Health Organization. Bij mij was dat 78,5 jaar. Die klok telt dus af naar die leeftijd, het geschatte einde van m’n leven.” Behoorlijk fatalistisch als u het ons vraagt.

Wie is de meest sympathieke bij de familie Verhulst?

Meest recent

'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

45
45
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

44
44
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

72
72
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

20
20
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

628
628
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

25
25
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

35
35
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

230
230
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

99
99
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

157
157
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

198
198
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

45
45
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

194
194
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

346
346
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

807
807
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

151
151
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

43
43
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

403
403
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

109
109
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

578
578
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

653
653
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

450
450
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

69
69
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1124
1124
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

334
334

Meer sportnieuws