Ook Hubert krijgt zwalpend Paars-Wit schip niet in de haven

186 stemmen
Ook Hubert krijgt zwalpend Paars-Wit schip niet in de haven

Anderlecht heeft een paar dagen na de nederlaag tegen Racing Genk opnieuw met de punten gemorst. Paars-Wit geraakte in eigen huis niet voorbij een stug Charleroi, dat aan een prima seizoen bezig is. Ook na het ontslag van Riemer blijft de recordkampioen in hetzelfde bedje ziek.

Een paar dagen na het ontslag van Brian Riemer, moest Anderlecht terug vol aan de bak vanavond. In het eigen Lotto Park wachtte Charleroi, een team dat dit seizoen best tot één van de revelaties kan gerekend worden. Interimcoach Hubert zette Amuzu en Leoni genadeloos op de bank, onder meer N'Diaye kreeg een basisplaats. Bij Charleroi was het afwachten of Daan Heymans andermaal kon scoren.

LEES OOK: Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

Coosemans toont andermaal goudwaarde

Charleroi nam ei zo na een kanonstart in het Lotto Park. Na twee minuten spelen waaide een flankvoorzet tot bij Heymans aan de tweede paal, zijn schot werd fenomenaal gekeerd door Coosemans. Anderlecht probeerde nadien om tot kansen te komen maar dat ging andermaal heel moeizaam.

Pas op het halfuur was er een 'poging' van Edozie. De huurling knalde echter hoog over de kooi van Koné. Aan de overzijde ging een flauwe kopbal van Heymans eveneens niet binnen het doelkader. Na een veelbelovende start bleven de fans wederom op hun honger zitten. In het slot van de eerste helft zorgde Sardella nog voor een zeldzaam hoogtepunt, zijn fraaie trap werd even stijlrijk door Koné uit de hoek gezweefd. Halfweg stond het nog 0-0.

Dreigend maar onmondig Anderlecht

Anderlecht hoopte om zijn fans na rust wat meer te verwennen. Na dik vijf minuten spelen kreeg het een vrije trap aan de rand van de zestien meter, Stroeykens verprutste echter een unieke kans. De daaropvolgende hoekschop werd miraculeus (na een kopbal van Dendoncker) uit doel gehouden door Koné en Heymans.

Na rust was het Paars-Wit dat de controle had, pas op het uur kregen de Zebra's nog eens een kans. Een poging van Zorgane vloog niet ver over het doel van Coosemans. Aan de overzijde krulde Verschaeren de bal nipt voorlangs, we kregen alvast meer animo in de tweede periode.

Die was wel van korte duur, in het slot van de wedstrijd was er vooral veel afval bij beide ploegen. In blessuretijd liet Angulo echter van dichtbij nog een huizenhoge kans onbenut. Uiteindelijk bleef het bij een scoreloos gelijkspel, opnieuw ontgoochelend voor Anderlecht.

Zag u beterschap bij Anderlecht vanavond?

Meest recent

Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

4
4
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

62
62
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

109
109
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

56
56
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

69
69
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

203
203
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

27
27
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

133
133
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

74
74
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

329
329
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

284
284
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

514
514
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

527
527
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

250
250
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

360
360
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

230
230
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

277
277
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

167
167
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

569
569
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

224
224
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

357
357
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

411
411
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

301
301
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

342
342
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

103
103

Meer sportnieuws