'Volgende transferjackpot: Club Brugge zet zich schrap'

door
'Volgende transferjackpot: Club Brugge zet zich schrap'

Club Brugge blijft zich een erg goede verkoper tonen op de transfermarkt. Tijdens de voorbije mercato haalde Blauw-Zwart dankzij Igor Thiago en Antonio Nusa opnieuw de jackpot binnen. En ook de volgende lucratieve vertrekker lijkt inmiddels bepaald.

De landskampioen cashte afgelopen zomer dus op Nusa en Thiago, maar hield zijn andere sterkhouders wel aan boord. Nochtans kwamen nog meer jongens in aanmerking voor een transfer. Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld. Uiteindelijk kwam er evenwel geen bod op tafel dat zowel Club Brugge als de Deense aanvaller overstag deed gaan. En dus bleef Skov Olsen op post.

LEES OOK: Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Galatasaray bijt in het stof

Hetzelfde geldt voor Raphael Onyedika. Na zijn heropleving in de Play-Offs en goede prestaties bij de nationale ploeg, leek het nochtans een goed moment om de Nigeriaanse middenvelder te verkopen. Maar na de slechte competitiestart besloot het bestuur dat een verkoop niet langer prioritair was, enkel als er echte een riante transferom op tafel zou worden gelegd.

Zo'n aanbieding volgde echter niet. In de slotdagen van de Turkse mercato deed Galatasaray wel nog een concrete poging. Onyedika stond ook open voor een verhuis naar Istanbul. Maar de aanbieidingen van de Turkse kampioen komen amper in de buurt van wat Club verlangt. Bovendien kon het op dat moment ook geen directe vervanger meer aantrekken.

Via CL naar topcompetitie

En dus bleef ook Onyedika aan boord. Volgens Het Laatste Nieuws vond na de soap met Galatasaray wel een gesprek plaats tussen hem en het management. Daarin wordt zijn belang voor Club onderstreept. Maar er wordt ook al gespeculeerd over een toekomstige transfer. Een goede campagne in de Champions League zou hem immers op weg kunnen zetten naar een Europese topcompetitie.

Bovendien zou Blauw-Zwart nog veel meer kunnen verdienen indien Onyedika schittert in het Kampioenenbal. En de middenvelder is alvast goed van start gegaan. Afgelopen woensdag speelde hij tegen Borussia Dortmund meteen een beresterke partij. Iets wat ongetwijfeld genoteerd staat bij een pak Europese scouts. Er bestaat dan ook weinig twijfeld over dat Onyedika, die nog een contract heeft tot medio 2027, in één van de komende mercato's voor de nodige miljoenen verkocht wordt.

Wie zou op dit moment het meeste opbrengen volgens u?

Meest recent

‘Anderlecht schrikt: verrassende uitdaging Lukaku’

Het spookt de afgelopen dagen rond Romelu Lukaku. De aanvaller zei af bij de Rode Duivels en ging ...

0
0
Garcia hemelt één Duivel op: “Hij is ‘le détonnateur’”

De Rode Duivels wonnen overtuigend van de Verenigde Staten met 2-5. Verschillende spelers grepen hun ...

21
21
Vandenbempt slaat alarm: groot probleem Duivels

De Rode Duivels wonnen overtuigend van gastland VS in Atalanta. Het werd 2-5 na een moeilijk begin. ...

31
31
Titelheld in beeld: Club Brugge ontketent transferstorm

Bij Club Brugge ligt een opvallend Belgisch dossier op tafel. De kampioen wil een titelheld naar Jan ...

113
113
Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

195
195
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

81
81
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

309
309
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

180
180
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

446
446
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

61
61
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

73
73
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

370
370
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

78
78
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

111
111
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

151
151
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

50
50
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

152
152
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

216
216
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

420
420
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

212
212
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

37
37
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

497
497
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

90
90
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

196
196
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

206
206

Meer sportnieuws