Pierre onthult meteen grote doel bij KRC Genk

310 stemmen
Pierre onthult meteen grote doel bij KRC Genk

Er blaast een nieuwe wind bij KRC Genk sinds de komst van Thorsten Fink. Daar kwam ook Kayden Pierre (21) bij. De Amerikaan kwam over van Kansas City en werd vrijdag voorgesteld.

Pierre zal in principe aansluiten bij Jong Genk om dan de stap te zetten naar de eerste ploeg. Hij tekende een contract voor vier seizoenen in Limburg en moet op termijn de concurrentie aangaan met El Ouahdi en Nkuba.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

De Condé vindt het een buitenkansje

Sportief directeur zag een kans die Genk niet kon laten liggen. "Op de huidige transfermarkt zijn buitenkansjes zeldzaam geworden. Ondanks dat we op rechts al comfortabel zitten, was Kayden zo’n interessant profiel dat we hem niet wilden laten schieten. Hij combineert een enorme explosiviteit met een stevige technische bagage."

Pierre hoopt bij Genk vooral een volgende stap te zetten in zijn carrière. "Daar is dit de ideale club voor. Er zijn hier al twee goede rechtsbacks (Nkuba en El Ouahdi, red.), maar dat schrikt me niet af", wordt de speler geciteerd door Het Laatste Nieuws.

Pierre wil zoveel mogelijk spelen

"Ik wil natuurlijk zoveel mogelijk minuten maken, maar zie het als een proces", gaat Pierre verder. "Ik wil een betere voetballer geworden. Ik denk dat ik in het begin wedstrijden voor Jong Genk zal spelen om een beetje te wennen aan het Belgische voetbal."

Pierre sprak daarna over een ander groot doel: het WK 2026 halen. Dat toernooi wordt namelijk in de Verenigde Staten gehouden, het thuisland van de flankspeler. Volgens Pierre zelf zou het "amazing" zijn om dat mee te maken.

Zal Pierre helemaal doorbreken bij Genk?

Meest recent

Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

5
5
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

73
73
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

21
21
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

112
112
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

24
24
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

309
309
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

369
369
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

111
111
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

72
72
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

351
351
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

364
364
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

129
129
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

150
150
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

651
651
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

79
79
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

145
145
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

277
277
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

311
311
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

64
64
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

313
313
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

127
127
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

302
302

Meer sportnieuws