'Genk & Standard onderhandelen over last-minute transfer'

252 stemmen
'Genk & Standard onderhandelen over last-minute transfer'

Vrijdagnacht sluit de transfermarkt ook in België onherroepelijk haar deuren. Nu enkele eersteklassers in hun zoektocht naar versterking stilaan dus een versnelling hoger lijken te schakelen mogen we wellicht ook nog een paar binnenlandse transfers verwachten.

Zo speurt Standard nog volop naar vers bloed voorin, waarbij de Rouches het blijkbaar niet te ver gaan zoeken. Eerder geraakte al bekend dat de Luikenaars een oogje hadden laten vallen op Dennis Eckert Ayensa van Union. Nu blijkt dat ook Andi Zeqiri op de verlanglijst staat in Sclessin.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Zeqiri naar Standard?

Meer nog: volgens onder meer Het Belang van Limburg en La Dernière Heure zijn de gesprekken al vergevorderd. Standard wil Zeqiri, die een jaar nadat de Limburgers bijna drie miljoen op tafel voor hem legden alweer mag beschikken bij Genk, eveneens huren mét een aankoopoptie.

Nog volgens beide kranten reisde de 25-jarige Zwitser donderdag al naar Luik om te onderhandelen over de voorwaarden van een eventuele verbintenis. Het verklaart waarom hij ontbrak in de vriendschappelijke wedstrijd tegen PSV, waarin zijn opvolger Hyeon-gyu Oh overigens raak trof.

Westerlo op de loer

Met de Zuid-Koreaan als back-up voor Tolu Arokodare diep in de punt heeft Thorsten Fink geen plaats meer voor Zeqiri, die nog tot midden 2026 vastligt in de Cegeka Arena. Te meer omdat Genk dit seizoen geen Europees voetbal speelt. Dimitri de Condé zoekt dan ook naar een oplossing.

Zelf blijkt de spits evenwel kieskeurig, want eerder zou hij al een voorstel van Charleroi en verschillende buitenlandse clubs naast zich hebben neergelegd. Ook nu twijfelt Zeqiri nog volgens Het Laatste Nieuws, dat er tevens aan toevoegt dat Westerlo de deal nog wil kapen. Wordt vervolgd.

Waar zou Zeqiri het best passen?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

204
204
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

196
196
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

65
65
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

56
56
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

500
500
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

258
258
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

115
115
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

117
117
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

121
121
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

96
96
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

281
281
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

114
114
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

407
407
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

100
100
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

37
37
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

137
137
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

564
564
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

206
206
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

358
358
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

270
270
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

140
140
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

198
198
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

532
532

Meer sportnieuws