'Genk & Standard onderhandelen over last-minute transfer'

door
'Genk & Standard onderhandelen over last-minute transfer'

Vrijdagnacht sluit de transfermarkt ook in België onherroepelijk haar deuren. Nu enkele eersteklassers in hun zoektocht naar versterking stilaan dus een versnelling hoger lijken te schakelen mogen we wellicht ook nog een paar binnenlandse transfers verwachten.

Zo speurt Standard nog volop naar vers bloed voorin, waarbij de Rouches het blijkbaar niet te ver gaan zoeken. Eerder geraakte al bekend dat de Luikenaars een oogje hadden laten vallen op Dennis Eckert Ayensa van Union. Nu blijkt dat ook Andi Zeqiri op de verlanglijst staat in Sclessin.

LEES OOK: Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

Zeqiri naar Standard?

Meer nog: volgens onder meer Het Belang van Limburg en La Dernière Heure zijn de gesprekken al vergevorderd. Standard wil Zeqiri, die een jaar nadat de Limburgers bijna drie miljoen op tafel voor hem legden alweer mag beschikken bij Genk, eveneens huren mét een aankoopoptie.

Nog volgens beide kranten reisde de 25-jarige Zwitser donderdag al naar Luik om te onderhandelen over de voorwaarden van een eventuele verbintenis. Het verklaart waarom hij ontbrak in de vriendschappelijke wedstrijd tegen PSV, waarin zijn opvolger Hyeon-gyu Oh overigens raak trof.

Westerlo op de loer

Met de Zuid-Koreaan als back-up voor Tolu Arokodare diep in de punt heeft Thorsten Fink geen plaats meer voor Zeqiri, die nog tot midden 2026 vastligt in de Cegeka Arena. Te meer omdat Genk dit seizoen geen Europees voetbal speelt. Dimitri de Condé zoekt dan ook naar een oplossing.

Zelf blijkt de spits evenwel kieskeurig, want eerder zou hij al een voorstel van Charleroi en verschillende buitenlandse clubs naast zich hebben neergelegd. Ook nu twijfelt Zeqiri nog volgens Het Laatste Nieuws, dat er tevens aan toevoegt dat Westerlo de deal nog wil kapen. Wordt vervolgd.

Waar zou Zeqiri het best passen?

Meest recent

'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

1
1
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

8
8
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

33
33
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

30
30
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

62
62
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

70
70
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

225
225
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

98
98
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

239
239
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

117
117
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

383
383
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

191
191
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

118
118
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

43
43
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

82
82
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

271
271
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

134
134
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

403
403
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

236
236
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

119
119
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

106
106

Meer sportnieuws