'Genk & Standard onderhandelen over last-minute transfer'

door
'Genk & Standard onderhandelen over last-minute transfer'

Vrijdagnacht sluit de transfermarkt ook in België onherroepelijk haar deuren. Nu enkele eersteklassers in hun zoektocht naar versterking stilaan dus een versnelling hoger lijken te schakelen mogen we wellicht ook nog een paar binnenlandse transfers verwachten.

Zo speurt Standard nog volop naar vers bloed voorin, waarbij de Rouches het blijkbaar niet te ver gaan zoeken. Eerder geraakte al bekend dat de Luikenaars een oogje hadden laten vallen op Dennis Eckert Ayensa van Union. Nu blijkt dat ook Andi Zeqiri op de verlanglijst staat in Sclessin.

LEES OOK: Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Zeqiri naar Standard?

Meer nog: volgens onder meer Het Belang van Limburg en La Dernière Heure zijn de gesprekken al vergevorderd. Standard wil Zeqiri, die een jaar nadat de Limburgers bijna drie miljoen op tafel voor hem legden alweer mag beschikken bij Genk, eveneens huren mét een aankoopoptie.

Nog volgens beide kranten reisde de 25-jarige Zwitser donderdag al naar Luik om te onderhandelen over de voorwaarden van een eventuele verbintenis. Het verklaart waarom hij ontbrak in de vriendschappelijke wedstrijd tegen PSV, waarin zijn opvolger Hyeon-gyu Oh overigens raak trof.

Westerlo op de loer

Met de Zuid-Koreaan als back-up voor Tolu Arokodare diep in de punt heeft Thorsten Fink geen plaats meer voor Zeqiri, die nog tot midden 2026 vastligt in de Cegeka Arena. Te meer omdat Genk dit seizoen geen Europees voetbal speelt. Dimitri de Condé zoekt dan ook naar een oplossing.

Zelf blijkt de spits evenwel kieskeurig, want eerder zou hij al een voorstel van Charleroi en verschillende buitenlandse clubs naast zich hebben neergelegd. Ook nu twijfelt Zeqiri nog volgens Het Laatste Nieuws, dat er tevens aan toevoegt dat Westerlo de deal nog wil kapen. Wordt vervolgd.

Waar zou Zeqiri het best passen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

73
73
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

21
21
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

120
120
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

16
16
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

32
32
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

176
176
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

144
144
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

89
89
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

150
150
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

218
218
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

129
129
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

170
170
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

282
282
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

205
205
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

538
538
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

247
247
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

332
332
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

344
344
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

164
164
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

228
228
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

151
151
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

188
188
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

90
90

Meer sportnieuws