'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

205 stemmen
'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

In de laatste dagen van de transferperiode zijn verschillende Belgische clubs nog wanhopig op zoek naar versterking. Standard is één van de clubs die elke opportuniteit nog wil grijpen, want de Rouches kenden alweer een moeizame mercato door de financiële problemen die hen blijven teisteren.

Standard moest deze zomer vooral spelers verkopen om de loonlast terug te brengen en de nodige miljoenen in het laatje te brengen, om ervoor te zorgen dat ze in afwachting van een overname de komende maanden kunnen overleven. Zich versterken moesten ze vooral doen met huurlingen en vrije spelers.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Standard wil Eckert Ayensa binnenhalen

Met die beperkte middelen wist Ivan Leko een stevige organisatie neer te zetten, maar offensief zijn de mogelijkheden van Standard beperkt. In hun eerste zes competitiewedstrijden scoorden ze amper twee keer. Mogelijk komt er wel alsnog een extra spits bij.

Sacha Tavolieri weet immers dat Standard nog Dennis Eckert Ayensa naar Sclessin wil halen. De 27-jarige Duitser is sinds 2022 aan de slag bij Union, dat hem destijds transfervrij overnam van FC Ingolstadt. Een vaste basisplaats afdwingen lukte sindsdien echter niet.

Union wil meewerken aan transfer

Vorig seizoen begon Eckert Ayensa nog sterk, maar daarna zakte hij toch wat weg. Hij klokte uiteindelijk wel nog af op elf goals in 44 wedstrijden. Dit seizoen scoorde hij tot dusver één keer in zes matchen, maar onder Sébastien Pocognoli pendelt hij tussen bank en basis.

In Luik zullen er wellicht meer speelkansen voor hem weggelegd zijn. Union zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer, waarbij onderhandeld zou worden over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die gesprekken zouden in een positieve sfeer verlopen, al zou er momenteel nog geen sprake zijn van een akkoord.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg
87

Zou dat een goede transfer zijn van Standard?

Meest recent

Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

27
27
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

143
143
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

107
107
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

87
87
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

119
119
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

30
30
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

72
72
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

725
725
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

435
435
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

185
185
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

58
58
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

267
267
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

96
96
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

97
97
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

109
109
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

178
178
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

45
45
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

161
161
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

224
224
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

71
71
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

344
344
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

243
243
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

839
839
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

243
243

Meer sportnieuws