'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

door
'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

In de laatste dagen van de transferperiode zijn verschillende Belgische clubs nog wanhopig op zoek naar versterking. Standard is één van de clubs die elke opportuniteit nog wil grijpen, want de Rouches kenden alweer een moeizame mercato door de financiële problemen die hen blijven teisteren.

Standard moest deze zomer vooral spelers verkopen om de loonlast terug te brengen en de nodige miljoenen in het laatje te brengen, om ervoor te zorgen dat ze in afwachting van een overname de komende maanden kunnen overleven. Zich versterken moesten ze vooral doen met huurlingen en vrije spelers.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Standard wil Eckert Ayensa binnenhalen

Met die beperkte middelen wist Ivan Leko een stevige organisatie neer te zetten, maar offensief zijn de mogelijkheden van Standard beperkt. In hun eerste zes competitiewedstrijden scoorden ze amper twee keer. Mogelijk komt er wel alsnog een extra spits bij.

Sacha Tavolieri weet immers dat Standard nog Dennis Eckert Ayensa naar Sclessin wil halen. De 27-jarige Duitser is sinds 2022 aan de slag bij Union, dat hem destijds transfervrij overnam van FC Ingolstadt. Een vaste basisplaats afdwingen lukte sindsdien echter niet.

Union wil meewerken aan transfer

Vorig seizoen begon Eckert Ayensa nog sterk, maar daarna zakte hij toch wat weg. Hij klokte uiteindelijk wel nog af op elf goals in 44 wedstrijden. Dit seizoen scoorde hij tot dusver één keer in zes matchen, maar onder Sébastien Pocognoli pendelt hij tussen bank en basis.

In Luik zullen er wellicht meer speelkansen voor hem weggelegd zijn. Union zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer, waarbij onderhandeld zou worden over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die gesprekken zouden in een positieve sfeer verlopen, al zou er momenteel nog geen sprake zijn van een akkoord.

Zou dat een goede transfer zijn van Standard?

Meest recent

OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

1
1
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

23
23
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

263
263
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

76
76
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

132
132
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

323
323
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

27
27
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

101
101
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

106
106
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

34
34
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

76
76
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

219
219
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

248
248
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

191
191
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

248
248
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

61
61
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

113
113
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

52
52
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

235
235
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

173
173
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

236
236
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

86
86
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

110
110
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

640
640
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

546
546

Meer sportnieuws