'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

door
'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

In de laatste dagen van de transferperiode zijn verschillende Belgische clubs nog wanhopig op zoek naar versterking. Standard is één van de clubs die elke opportuniteit nog wil grijpen, want de Rouches kenden alweer een moeizame mercato door de financiële problemen die hen blijven teisteren.

Standard moest deze zomer vooral spelers verkopen om de loonlast terug te brengen en de nodige miljoenen in het laatje te brengen, om ervoor te zorgen dat ze in afwachting van een overname de komende maanden kunnen overleven. Zich versterken moesten ze vooral doen met huurlingen en vrije spelers.

LEES OOK: Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Standard wil Eckert Ayensa binnenhalen

Met die beperkte middelen wist Ivan Leko een stevige organisatie neer te zetten, maar offensief zijn de mogelijkheden van Standard beperkt. In hun eerste zes competitiewedstrijden scoorden ze amper twee keer. Mogelijk komt er wel alsnog een extra spits bij.

Sacha Tavolieri weet immers dat Standard nog Dennis Eckert Ayensa naar Sclessin wil halen. De 27-jarige Duitser is sinds 2022 aan de slag bij Union, dat hem destijds transfervrij overnam van FC Ingolstadt. Een vaste basisplaats afdwingen lukte sindsdien echter niet.

Union wil meewerken aan transfer

Vorig seizoen begon Eckert Ayensa nog sterk, maar daarna zakte hij toch wat weg. Hij klokte uiteindelijk wel nog af op elf goals in 44 wedstrijden. Dit seizoen scoorde hij tot dusver één keer in zes matchen, maar onder Sébastien Pocognoli pendelt hij tussen bank en basis.

In Luik zullen er wellicht meer speelkansen voor hem weggelegd zijn. Union zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer, waarbij onderhandeld zou worden over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die gesprekken zouden in een positieve sfeer verlopen, al zou er momenteel nog geen sprake zijn van een akkoord.

Zou dat een goede transfer zijn van Standard?

Meest recent

Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

1
1
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

9
9
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

16
16
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

146
146
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

33
33
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

9
9
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

61
61
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

76
76
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

53
53
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

609
609
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

175
175
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

95
95
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

343
343
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

162
162
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

340
340
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

191
191
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

300
300
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

92
92
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

240
240
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

465
465
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

445
445
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

212
212
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

231
231
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

121
121
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

363
363

Meer sportnieuws