'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

door
'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

In de laatste dagen van de transferperiode zijn verschillende Belgische clubs nog wanhopig op zoek naar versterking. Standard is één van de clubs die elke opportuniteit nog wil grijpen, want de Rouches kenden alweer een moeizame mercato door de financiële problemen die hen blijven teisteren.

Standard moest deze zomer vooral spelers verkopen om de loonlast terug te brengen en de nodige miljoenen in het laatje te brengen, om ervoor te zorgen dat ze in afwachting van een overname de komende maanden kunnen overleven. Zich versterken moesten ze vooral doen met huurlingen en vrije spelers.

LEES OOK: Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Standard wil Eckert Ayensa binnenhalen

Met die beperkte middelen wist Ivan Leko een stevige organisatie neer te zetten, maar offensief zijn de mogelijkheden van Standard beperkt. In hun eerste zes competitiewedstrijden scoorden ze amper twee keer. Mogelijk komt er wel alsnog een extra spits bij.

Sacha Tavolieri weet immers dat Standard nog Dennis Eckert Ayensa naar Sclessin wil halen. De 27-jarige Duitser is sinds 2022 aan de slag bij Union, dat hem destijds transfervrij overnam van FC Ingolstadt. Een vaste basisplaats afdwingen lukte sindsdien echter niet.

Union wil meewerken aan transfer

Vorig seizoen begon Eckert Ayensa nog sterk, maar daarna zakte hij toch wat weg. Hij klokte uiteindelijk wel nog af op elf goals in 44 wedstrijden. Dit seizoen scoorde hij tot dusver één keer in zes matchen, maar onder Sébastien Pocognoli pendelt hij tussen bank en basis.

In Luik zullen er wellicht meer speelkansen voor hem weggelegd zijn. Union zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer, waarbij onderhandeld zou worden over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die gesprekken zouden in een positieve sfeer verlopen, al zou er momenteel nog geen sprake zijn van een akkoord.

Zou dat een goede transfer zijn van Standard?

Meest recent

Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

1
1
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

96
96
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

116
116
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

86
86
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

237
237
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

60
60
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

58
58
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

485
485
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

560
560
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

78
78
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

78
78
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

115
115
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1536
1536
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

156
156
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

219
219
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

50
50
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1289
1289
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

504
504
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

75
75
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

145
145
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

22
22
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

55
55
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

107
107

Meer sportnieuws