'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

205 stemmen
'Standard wil nog transferslag slaan bij Union'

In de laatste dagen van de transferperiode zijn verschillende Belgische clubs nog wanhopig op zoek naar versterking. Standard is één van de clubs die elke opportuniteit nog wil grijpen, want de Rouches kenden alweer een moeizame mercato door de financiële problemen die hen blijven teisteren.

Standard moest deze zomer vooral spelers verkopen om de loonlast terug te brengen en de nodige miljoenen in het laatje te brengen, om ervoor te zorgen dat ze in afwachting van een overname de komende maanden kunnen overleven. Zich versterken moesten ze vooral doen met huurlingen en vrije spelers.

LEES OOK: AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

Standard wil Eckert Ayensa binnenhalen

Met die beperkte middelen wist Ivan Leko een stevige organisatie neer te zetten, maar offensief zijn de mogelijkheden van Standard beperkt. In hun eerste zes competitiewedstrijden scoorden ze amper twee keer. Mogelijk komt er wel alsnog een extra spits bij.

Sacha Tavolieri weet immers dat Standard nog Dennis Eckert Ayensa naar Sclessin wil halen. De 27-jarige Duitser is sinds 2022 aan de slag bij Union, dat hem destijds transfervrij overnam van FC Ingolstadt. Een vaste basisplaats afdwingen lukte sindsdien echter niet.

Union wil meewerken aan transfer

Vorig seizoen begon Eckert Ayensa nog sterk, maar daarna zakte hij toch wat weg. Hij klokte uiteindelijk wel nog af op elf goals in 44 wedstrijden. Dit seizoen scoorde hij tot dusver één keer in zes matchen, maar onder Sébastien Pocognoli pendelt hij tussen bank en basis.

In Luik zullen er wellicht meer speelkansen voor hem weggelegd zijn. Union zou bereid zijn om mee te werken aan een transfer, waarbij onderhandeld zou worden over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Die gesprekken zouden in een positieve sfeer verlopen, al zou er momenteel nog geen sprake zijn van een akkoord.

Zou dat een goede transfer zijn van Standard?

Meest recent

Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

0
0
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

13
13
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

25
25
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

3
3
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

38
38
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

139
139
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

59
59
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

222
222
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

68
68
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

26
26
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

108
108
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

441
441
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

143
143
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

53
53
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

276
276
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

211
211
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

121
121
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

170
170
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

440
440
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

75
75
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

516
516
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

120
120
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

335
335
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

205
205

Meer sportnieuws