'Charleroi wil nog transferslag slaan bij KRC Genk'

743 stemmen
'Charleroi wil nog transferslag slaan bij KRC Genk'

Met negen op achttien heeft Charleroi dit seizoen een meer dan degelijke start genomen, waardoor de Carolo's als zevende in de rangschikking de interlandbreak in mogen. Desondanks willen ze zich voor het verstrijken van de transferdeadline nog gaan versterken.

Ze zoeken met name nog naar een spits, nadat ze de voorbije dagen grote kuis hielden in het offensieve compartiment. Youssouph Badji vertrok naar Aarhus, Nadhir Benbouali werd verhuurd aan het Hongaarse Györ en Nikola Stulic zou voor een transfer naar Polen of Servië staan.

LEES OOK: KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Charleroi wil Zeqiri huren

Daardoor houdt Rik De Mil enkel nog Youssuf Sylla en Oday Dabbagh over als diepe spitsen en een derde optie is nog welkom. Daarvoor zou Charleroi volgens La Dernière Heure komen aankloppen zijn in Genk. Ze zouden Andi Zeqiri uit de Cegeka Arena willen weghalen.

De Zwitser mag na een jaar alweer vertrekken bij de Limburgers. Hij scoorde vorig seizoen wel nog negen keer, maar kon desondanks nooit helemaal overtuigen. Ook Thorsten Fink rekent niet op Zeqiri, die pas derde keuze is voorin na Tolu en zomeraanwinst Oh.

Zeqiri wil nog knokken voor plaats bij Genk

Bovendien onderhouden Charleroi en Genk een uitstekende verhouding na de recente transfers van Joris Kayembe en Ken Nkuba, waardoor de clubs snel een akkoord vonden over een uitleenbeurt. Het schoentje zou enkel nog knellen bij Zeqiri zelf.

Hij zou immers nog steeds voor zijn plaats bij Genk willen knokken en heeft daarom voorlopig geen trek in een overstap naar het Zwarte Land. Charleroi heeft nog tot vrijdagavond om hem alsnog te overtuigen.

Kan Genk hem dit seizoen nog gebruiken?

Meest recent

WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

2
2
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

162
162
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

101
101
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

81
81
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

124
124
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

176
176
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

119
119
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

403
403
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

59
59
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

125
125
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

32
32
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

461
461
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

112
112
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1404
1404
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

272
272
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

626
626
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

290
290
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

352
352
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

97
97
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

658
658
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

399
399
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

168
168

Meer sportnieuws