Anderlecht wil tweetal dumpen, afscheidnemer naar Lommel

door
Anderlecht wil tweetal dumpen, afscheidnemer naar Lommel

Het belooft nog een drukke dag te worden op de burelen van Neerpede. RSC Anderlecht heeft tot middernacht om zijn Europese spelerslijst in te dienen en wil tegen dan nog extra versterking strikken. Daarnaast wordt ook aan de uitgang nog beweging verwacht.

Sportieve baas Jesper Fredberg wist eerder deze zomer al de achterhoede van broonodige versterking te voorzien. Afgelopen weekend haalde hij met Leander Dendoncker dan weer een verse kracht voor het middenveld in huis. Maar ook de aanvalslinie heeft nog nood aan extra kwaliteit.

Overbodige grootverdieners

In het beste geval trekt Paars-Wit voor het verstrijken van de deadline dan ook nog een extra spelmaker en flankaanvaller aan. Maar het zal een huzarenstukje worden om die deals tijdig te beklinken. Eén target binnen halen zou al een succes zijn. Zeker omdat de middelen bij RSCA beperkt zijn.

Om extra financiële ruimte vrij te maken, is het dan ook de bedoeling om bepaalde spelers te lozen. Met name Amadou Diawara en Alexis Flips. Beide heren strijken een aanzienlijk salaris op, maar spelen geen rol in de sportieve plannen. RSCA hoopt hen dan ook te verpatsen. Momenteel beweegt er echter weinig rond het duo.

Vercauteren naar Lommel

In afwachting van een oplossing werden wel enkele andere uitgaande deals afgerond. In de voorbije dagen werd afscheid genomen van Kristian Arnstad (Aarhus GF), Antoine Colassin (Beerschot VA) en Ishaq Abdulrazak (Odd). Louis Patris is dan weer op huurbasis op weg naar STVV.

Ondertussen vond een andere oude bekende ook onderdak. Zo meldt Het Belang van Limburg dat Rik Vercauteren naar Lommel SK verkast. De doelman was de voorbije jaren actief bij RSCA Futures, maar zijn aflopende contract werd niet verlengd. Nu trekt hij als transfervrije speler naar het Soevereinstadion.

POLL: Flips heeft te weinig kansen gehad bij Anderlecht ...

Meest recent

Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

4
4
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

13
13
'KRC Genk kan cashen: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

57
57
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

45
45
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

170
170
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

105
105
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

34
34
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

277
277
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

92
92
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

196
196
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

264
264
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

152
152
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

42
42
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1689
1689
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

141
141
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

385
385
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

156
156
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

282
282
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

75
75
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

108
108

Meer sportnieuws