'Club Brugge laat Skov Olsen voor prikje vertrekken'

door
'Club Brugge laat Skov Olsen voor prikje vertrekken'

De zomermercato heeft bij Club Brugge toch voor enkele verrassingen gezorgd. Zo waren er twee spelers van wie iedereen verwachtte dat ze een stap hogerop zouden zetten, maar die toch nog steeds op Jan Breydel rondlopen: Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen. Al kan daar bij die laatste de komende dagen nog verandering in komen.

Een transfer naar een topcompetitie zal de wispelturige Deen niet meer versieren, want in de grote voetballanden werd de transfermarkt vrijdagavond al gesloten. Maar in een aantal landen is de markt nog open, zoals bijvoorbeeld Nederland. Daar kunnen clubs nog tot maandagavond spelers kopen.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Club laat vraagprijs voor Skov Olsen flink zakken

De voorbije dagen meldde Feyenoord zich voor de diensten van Skov Olsen, die voor de juiste prijs mag vertrekken bij de landskampioen. En mogelijk ligt die 'juiste prijs' nog een pak lager dan aanvankelijk aangenomen werd.

Daar waar doorheen de zomer aangenomen werd dat er minstens 20 miljoen euro op tafel zou moeten komen om Club te verleiden, meldt 1908.nl nu dat Blauw-Zwart bereid zou zijn om vrede te nemen met een stuk minder. Volgens hen zou Feyenoord 'slechts' een dikke 11 miljoen euro plus bonussen moeten betalen om Skov Olsen binnen te halen.

Reële kans op transfer naar Feyenoord

Dat zou er toch op wijzen dat ze bij Club absoluut nog deze zomer af willen van Skov Olsen, die vorig seizoen het toch bij velen verkorven heeft door zijn blessuregevoeligheid en soms nukkige karakter. Aangezien de topclubs niet kwamen aankloppen, stellen ze dan maar hun vraagprijs bij.

Het wordt dus afwachten of er in de komende dagen een akkoord tussen alle partijen uit de bus zal rollen. In Nederland achten ze de kans alvast reëel dat Skov Olsen nog in Rotterdam neer zal strijken. Al zou Feyenoord toch vooral bezig zijn met de komst van een centrale middenvelder om het vertrek van Mats Wieffer op te vangen. 

Zou dat nog een goed bedrag zijn voor Club Brugge?

Meest recent

Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

9
9
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

65
65
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

97
97
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

181
181
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

155
155
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

123
123
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

239
239
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

85
85
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

367
367
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

268
268
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

249
249
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

51
51
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

167
167
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

90
90
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

394
394
'Beslissing gevallen: miljoenentransfer bij Club Brugge'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet. Met name aan uitgaande zijde belooft ...

338
338
Nieuwe patron bij Duivels: opvallende aanwezige op stage

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

172
172
Spektakelstuk met 9 goals: Barça wervelt naar kwartfinales

FC Barcelona heeft zich op uiterst spectaculaire wijze geplaatst voor de kwartfinales van de ...

76
76
Ultieme wending voor PO I? Analisten doen voorspelling

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

265
265
‘Garcia haalt 'eeuwige flop' terug naar Rode Duivels’

Rudi Garcia lijkt een opvallende naam opnieuw naar Rode Duivels te halen. Dat zorgt meteen voor ...

204
204
'Taravel met handen in haar: zeer straffe rentree op komst?'

Anderlecht is nog altijd niet zeker van zijn plaats in de Champions' Play-Off na de nederlaag tegen ...

519
519
Van kwaad naar erger: Bakayoko onder vuur bij Leipzig

Op enkele posities beschikken de Rode Duivels over ongeziene weelde. Dat is bijvoorbeeld het geval ...

96
96
WK-kandidatuur voor Garcia: "Nog vrij in juni en juli"

Vrijdag zal Rudi Garcia normaliter zijn selectie bekendmaken voor de komende stage van de Rode ...

74
74
Herhaling van STVV-scenario? Hayen geeft grote hint

KRC Genk greep vorig weekend zijn laatste strohalm in de strijd om de Champions' Play-Off met een ...

81
81

Meer sportnieuws