Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

114
Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 'League Phase' van de Champions League uitgedeeld. Thomas Meunier en Lille OSC wisten zich te plaatsen, maar hadden op bezoek bij Slavia Praag (2-1-nederlaag) geen overschat. Ook Dinamo Zagreb, Slovan Bratislava en Rode Ster zijn gekwalificeerd.

In de vooravond wist Dinamo Zagreb zich al te plaatsen voor het vernieuwde hoofdtoernooi van het Kampioenenbal. De Kroatische topclub kende weinig problemen met Qarabag. Nadat de heenmatch met 3-0 werd gewonnen, eindigde de return op een 0-2-zege. Onder meer Pjaca (ex-Anderlecht) scoorde op fraaie wijze.

LEES OOK: 'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Lille komt goed weg

Later op de avond was het onder meer uitkijken naar de prestatie van Lille OSC. Meunier en zijn makkers hadden de heenwedstrijd tegen Slavia Praag met 0-2 gewonnen, maar kwamen in de return op achterstand na een puike aanval. Na de pauze leek Zegrovha (ex-KRC Genk) echter voor de beslissing te zorgen met een fraai schot.

Desondanks werd het toch nog bibberen in de slotminuten. Schranz, bekend van zijn EK-doelpunt tegen België, zorgde immers voor de 2-1. Vervolgens kreeg Slavia ook nog enkele goede kansen op de 3-2, onder meer een bal op de lat, die voor verlengingen zou zorgen. Maar uiteindelijk wist Lille toch stand te houden.

Slovaakse ontsnapping

Voorts wist Rode Ster zich op gepaste wijze te herpakken tegen Bodo/Glimt. De Noren wonnen in de heenmatch weliswaar met 2-1, maar in de return haalden de Serviërs het met 2-0. De grootste ommekeer kwam echter op naam van Slovan Bratislava. De Slovaken stonden tegen Midtjylland op de rand van de uitschakeling. Via doelpunten in de 82ste en 86ste minuut, trokken ze echter tot aan het langste einde.

De Champions League is de mooiste clubcompetitie ter wereld ...

Meest recent

‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

1
1
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

44
44
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

7
7
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

41
41
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

55
55
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

138
138
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

53
53
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

172
172
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

249
249
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

40
40
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

327
327
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

261
261
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

106
106
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

174
174
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

23
23
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

72
72
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

47
47
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

112
112
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

106
106
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

38
38
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

16
16
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

18
18
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

32
32
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

516
516
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

85
85

Meer sportnieuws