Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

door
Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 'League Phase' van de Champions League uitgedeeld. Thomas Meunier en Lille OSC wisten zich te plaatsen, maar hadden op bezoek bij Slavia Praag (2-1-nederlaag) geen overschat. Ook Dinamo Zagreb, Slovan Bratislava en Rode Ster zijn gekwalificeerd.

In de vooravond wist Dinamo Zagreb zich al te plaatsen voor het vernieuwde hoofdtoernooi van het Kampioenenbal. De Kroatische topclub kende weinig problemen met Qarabag. Nadat de heenmatch met 3-0 werd gewonnen, eindigde de return op een 0-2-zege. Onder meer Pjaca (ex-Anderlecht) scoorde op fraaie wijze.

LEES OOK: 'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Lille komt goed weg

Later op de avond was het onder meer uitkijken naar de prestatie van Lille OSC. Meunier en zijn makkers hadden de heenwedstrijd tegen Slavia Praag met 0-2 gewonnen, maar kwamen in de return op achterstand na een puike aanval. Na de pauze leek Zegrovha (ex-KRC Genk) echter voor de beslissing te zorgen met een fraai schot.

Desondanks werd het toch nog bibberen in de slotminuten. Schranz, bekend van zijn EK-doelpunt tegen België, zorgde immers voor de 2-1. Vervolgens kreeg Slavia ook nog enkele goede kansen op de 3-2, onder meer een bal op de lat, die voor verlengingen zou zorgen. Maar uiteindelijk wist Lille toch stand te houden.

Slovaakse ontsnapping

Voorts wist Rode Ster zich op gepaste wijze te herpakken tegen Bodo/Glimt. De Noren wonnen in de heenmatch weliswaar met 2-1, maar in de return haalden de Serviërs het met 2-0. De grootste ommekeer kwam echter op naam van Slovan Bratislava. De Slovaken stonden tegen Midtjylland op de rand van de uitschakeling. Via doelpunten in de 82ste en 86ste minuut, trokken ze echter tot aan het langste einde.

De Champions League is de mooiste clubcompetitie ter wereld ...

Meest recent

'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

5
5
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

71
71
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

177
177
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

85
85
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

128
128
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

92
92
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

396
396
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

425
425
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

38
38
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

325
325
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

155
155
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

196
196
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

177
177
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

384
384
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

520
520
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

132
132
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

118
118
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

72
72
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

234
234
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1808
1808
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

307
307
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

134
134
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

179
179
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

50
50

Meer sportnieuws