Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

door
Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 'League Phase' van de Champions League uitgedeeld. Thomas Meunier en Lille OSC wisten zich te plaatsen, maar hadden op bezoek bij Slavia Praag (2-1-nederlaag) geen overschat. Ook Dinamo Zagreb, Slovan Bratislava en Rode Ster zijn gekwalificeerd.

In de vooravond wist Dinamo Zagreb zich al te plaatsen voor het vernieuwde hoofdtoernooi van het Kampioenenbal. De Kroatische topclub kende weinig problemen met Qarabag. Nadat de heenmatch met 3-0 werd gewonnen, eindigde de return op een 0-2-zege. Onder meer Pjaca (ex-Anderlecht) scoorde op fraaie wijze.

LEES OOK: Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Lille komt goed weg

Later op de avond was het onder meer uitkijken naar de prestatie van Lille OSC. Meunier en zijn makkers hadden de heenwedstrijd tegen Slavia Praag met 0-2 gewonnen, maar kwamen in de return op achterstand na een puike aanval. Na de pauze leek Zegrovha (ex-KRC Genk) echter voor de beslissing te zorgen met een fraai schot.

Desondanks werd het toch nog bibberen in de slotminuten. Schranz, bekend van zijn EK-doelpunt tegen België, zorgde immers voor de 2-1. Vervolgens kreeg Slavia ook nog enkele goede kansen op de 3-2, onder meer een bal op de lat, die voor verlengingen zou zorgen. Maar uiteindelijk wist Lille toch stand te houden.

Slovaakse ontsnapping

Voorts wist Rode Ster zich op gepaste wijze te herpakken tegen Bodo/Glimt. De Noren wonnen in de heenmatch weliswaar met 2-1, maar in de return haalden de Serviërs het met 2-0. De grootste ommekeer kwam echter op naam van Slovan Bratislava. De Slovaken stonden tegen Midtjylland op de rand van de uitschakeling. Via doelpunten in de 82ste en 86ste minuut, trokken ze echter tot aan het langste einde.

De Champions League is de mooiste clubcompetitie ter wereld ...

Meest recent

DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

67
67
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

74
74
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

106
106
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

134
134
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

173
173
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

47
47
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

211
211
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

206
206
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

228
228
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

148
148
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

325
325
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

136
136
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

103
103
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

144
144
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

279
279
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

503
503
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

513
513
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

298
298
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

255
255
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

71
71
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

202
202
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

547
547
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

229
229
Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Goed een jaar geleden maakten Vanessa D’Hooghe, ex-partner van Carl Hoefkens, en Hendrik Van ...

152
152

Meer sportnieuws