Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

door
Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 'League Phase' van de Champions League uitgedeeld. Thomas Meunier en Lille OSC wisten zich te plaatsen, maar hadden op bezoek bij Slavia Praag (2-1-nederlaag) geen overschat. Ook Dinamo Zagreb, Slovan Bratislava en Rode Ster zijn gekwalificeerd.

In de vooravond wist Dinamo Zagreb zich al te plaatsen voor het vernieuwde hoofdtoernooi van het Kampioenenbal. De Kroatische topclub kende weinig problemen met Qarabag. Nadat de heenmatch met 3-0 werd gewonnen, eindigde de return op een 0-2-zege. Onder meer Pjaca (ex-Anderlecht) scoorde op fraaie wijze.

LEES OOK: Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

Lille komt goed weg

Later op de avond was het onder meer uitkijken naar de prestatie van Lille OSC. Meunier en zijn makkers hadden de heenwedstrijd tegen Slavia Praag met 0-2 gewonnen, maar kwamen in de return op achterstand na een puike aanval. Na de pauze leek Zegrovha (ex-KRC Genk) echter voor de beslissing te zorgen met een fraai schot.

Desondanks werd het toch nog bibberen in de slotminuten. Schranz, bekend van zijn EK-doelpunt tegen België, zorgde immers voor de 2-1. Vervolgens kreeg Slavia ook nog enkele goede kansen op de 3-2, onder meer een bal op de lat, die voor verlengingen zou zorgen. Maar uiteindelijk wist Lille toch stand te houden.

Slovaakse ontsnapping

Voorts wist Rode Ster zich op gepaste wijze te herpakken tegen Bodo/Glimt. De Noren wonnen in de heenmatch weliswaar met 2-1, maar in de return haalden de Serviërs het met 2-0. De grootste ommekeer kwam echter op naam van Slovan Bratislava. De Slovaken stonden tegen Midtjylland op de rand van de uitschakeling. Via doelpunten in de 82ste en 86ste minuut, trokken ze echter tot aan het langste einde.

De Champions League is de mooiste clubcompetitie ter wereld ...

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

42
42
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

46
46
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

18
18
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

86
86
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

34
34
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

107
107
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

60
60
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

115
115
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

181
181
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

75
75
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

32
32
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

175
175
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

99
99
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

41
41
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

147
147
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

33
33
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

68
68
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

76
76
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

123
123
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

153
153
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

209
209
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

315
315
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws