Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

door
Laatste CL-tickets verdeeld: Meunier door kleinste gaatje

Woensdagavond werden de laatste tickets voor de 'League Phase' van de Champions League uitgedeeld. Thomas Meunier en Lille OSC wisten zich te plaatsen, maar hadden op bezoek bij Slavia Praag (2-1-nederlaag) geen overschat. Ook Dinamo Zagreb, Slovan Bratislava en Rode Ster zijn gekwalificeerd.

In de vooravond wist Dinamo Zagreb zich al te plaatsen voor het vernieuwde hoofdtoernooi van het Kampioenenbal. De Kroatische topclub kende weinig problemen met Qarabag. Nadat de heenmatch met 3-0 werd gewonnen, eindigde de return op een 0-2-zege. Onder meer Pjaca (ex-Anderlecht) scoorde op fraaie wijze.

LEES OOK: Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

Lille komt goed weg

Later op de avond was het onder meer uitkijken naar de prestatie van Lille OSC. Meunier en zijn makkers hadden de heenwedstrijd tegen Slavia Praag met 0-2 gewonnen, maar kwamen in de return op achterstand na een puike aanval. Na de pauze leek Zegrovha (ex-KRC Genk) echter voor de beslissing te zorgen met een fraai schot.

Desondanks werd het toch nog bibberen in de slotminuten. Schranz, bekend van zijn EK-doelpunt tegen België, zorgde immers voor de 2-1. Vervolgens kreeg Slavia ook nog enkele goede kansen op de 3-2, onder meer een bal op de lat, die voor verlengingen zou zorgen. Maar uiteindelijk wist Lille toch stand te houden.

Slovaakse ontsnapping

Voorts wist Rode Ster zich op gepaste wijze te herpakken tegen Bodo/Glimt. De Noren wonnen in de heenmatch weliswaar met 2-1, maar in de return haalden de Serviërs het met 2-0. De grootste ommekeer kwam echter op naam van Slovan Bratislava. De Slovaken stonden tegen Midtjylland op de rand van de uitschakeling. Via doelpunten in de 82ste en 86ste minuut, trokken ze echter tot aan het langste einde.

De Champions League is de mooiste clubcompetitie ter wereld ...

Meest recent

Hommeles bij Manchester United: Amorim zorgt voor onrust

Zijn de dagen van Ruben Amorim als manager van Manchester United geteld? Het begint er steeds meer ...

1
1
'Como wil Union SG beroven van smaakmaker'

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

5
5
'Club Brugge ontploft: schokkende transfer met FC Barcelona'

Er wordt gesproken met zijn entourage en Barça zou al een sportief plan klaar hebben: ...

82
82
Hasi krijgt meteen twee enorme opstekers bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard na een povere zomermercato veel werk. Hij staat toch voor ...

37
37
Vierde Gouden Schoen op komst? Vanaken tipt opvallende concurrent

Komende zondag is het zover, dan wordt bekend gemaakt wie de Gouden Schoen 2025 heeft gewonnen. Hans ...

104
104
'Hayen moet slikken: publiekslieveling plots naar uitgang'

Nicky Hayen werd vlak voor de interland-break aangesteld als de man die het seizoen van KRC Genk ...

121
121
'Overuren Renard: drie vertrekkers voor twee topaanwinsten'

Bij RSC Anderlecht is de voorbereiding op de tweede seizoenshelft inmiddels al begonnen. Afgelopen ...

168
168
Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

147
147
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

37
37
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

136
136
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

337
337
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

173
173
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

191
191
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

65
65
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

169
169
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

218
218
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

611
611
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

240
240
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

61
61
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

464
464
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

444
444
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

89
89
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1285
1285
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

675
675
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

202
202

Meer sportnieuws