‘Standard trekt grote ogen bij onverwachte wending Ngoy’

door
‘Standard trekt grote ogen bij onverwachte wending Ngoy’

Nathan Ngoy wordt al een tijdje nadrukkelijk genoemd bij een transfer naar het Engelse Luton Town. De verdediger was zelf al akkoord en niets leek een overstap naar Engeland in de weg te staan.

Nu trekken de Rouches grote ogen na een onverwachte wending. Journalist Kevin Sauvage laat weten dat de transfer van Ngoy uiteindelijk niet door zal gaan. Luton Town heeft zich verrassend genoeg teruggetrokken uit de deal en Ngoy blijft bij Standard Luik.

LEES OOK: KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

Ferme opsteker Leko

Coach Ivan Leko was al niet te spreken over een eventuele verkoop van Ngoy en de Kroatische oefenmeester krijgt nu aldus een ferme opsteker te horen. Leko noemde Ngoy zijn leider in de verdediging en het grootste verdedigend talent dat er rondloopt bij de Rouches.

Standard was al op zoek naar vervanging, maar nu ziet het er naar uit dat Leko dit seizoen nog over Ngoy kan beschikken. De 21-jarige verdediger heeft nog een contract tot 2026 op Sclessin met een marktwaarde van 3,5 miljoen euro. Luton was naar verludit bereid om vijf miljoen euro op tafel te leggen.

Schuldenlast

En die miljoenen zijn meer dan welkom op Sclessin. De Waalse club kampt met een berg schulden en achter de schermen zoekt het ook nog steeds naar een nieuwe overnemer. Het wil al een tijdje af van Amerikaanse eigenaars, 777 Partners.

Met de mislukte transfer van Ngoy loopt Standard heel wat miljoenen mis, maar Leko kan wel nog over een absolute sterkhouder beschikken. Ngoy speelde overigens ook in de jeugd van Anderlecht en is een Belgische jeugdinternational.

🔥 Wat iedereen nu leest

Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Boskamp verrast met een geheim dat hij al jaren draagt
Noa Lang nu al in miserie:
Noa Lang nu al in miserie: "Verdampt naast De Bruyne"

Een ferme opsteker voor Standard?

Meest recent

'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

0
0
'Straffe Jashari-onthulling: Verhaeghe grijpt persoonlijk in'

Aanstaande woensdag opent Club Brugge KV zijn campagne in de voorrondes van de Champions League op ...

248
248
'Seksschandaal ontploft bij Real Madrid: 2,5 jaar cel'

We maakten al melding van het feit dat Achraf Hakimi in een verkrachtingszaak moet vrezen voor een ...

82
82
'Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over vertrek Dolberg'

RSC Anderlecht speelde donderdag een ronduit belabberde wedstrijd op het veld van BK Häcken, ...

141
141
'Club speelt met vuur: bizarre beslissing op transfermarkt'

In aanloop naar het Europese duel tegen RB Salzburg heeft Club Brugge geen goede beurt gemaakt. ...

494
494
'Frutos flikt het en haalt ex-speler Anderlecht'

Nicolas Frutos heeft bij La Louvière heel wat oude bekenden van RSC Anderlecht gehaald. ...

102
102
'Renard raast door: Anderlecht strikt wéér een spits'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Olivier Renard en Tim Borguet gaan ...

274
274
Vanaken boos: "Dit is goedkoop en moet eruit!"

Club Brugge heeft vanavond zijn eerste nederlaag geleden op het veld van KV Mechelen. Blauw-Zwart ...

391
391
KV Mechelen stuurt Club Brugge met kater richting CL

KV Mechelen ontving vanavond Club Brugge. Altijd een interessant duel en ook deze keer was het dat. ...

241
241
Transfer Genk: “Híj belichaamt waar wij voor staan”

KRC Genk maakt de afgelopen maanden werk van heel wat contractverlengingen van jonge gasten. De club ...

235
235
Vanderbiest verklapt: “Er speelt iets rond hém”

Bij KV Mechelen zullen er wellicht nog wat spelers gaan vertrekken. De Maneblussers praten over een ...

195
195
Club Brugge in de problemen bij KVM: "Hij is een catastrofe"

KV Mechelen en Club Brugge hebben vanavond de tweede speeldag in de Jupiler Pro League op gang ...

577
577
STVV deelt transferboodschap mee na vertrek Bertaccini

STVV heeft Adriano Bertaccini verkocht aan RSC Anderlecht. De Kanaries verdienen miljoen euro's aan ...

144
144
OH Leuven slaat stevig toe: "Getekend tot 2029"

Oud-Heverlee Leuven is allerminst klaar op de transfermarkt. David Hubert verwacht nog wel het een ...

54
54
Spanning stijgt: plannen met Witsel liggen op tafel

Een tweetal maanden geleden droomden de fans van Standard luidop van een terugkeer van Axel Witsel. ...

279
279
Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

753
753
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

98
98
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

238
238
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

212
212
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

289
289
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

307
307
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

376
376
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

296
296
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

147
147
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1763
1763

Meer sportnieuws