'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

1807 stemmen
'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke week. Komend weekend staat de derby tegen Cercle Brugge op het programma, enkele dagen eerder is er ook al de loting voor de Champions League. En uiteraard is het uitkijken naar wat de landskampioen zal doen op het einde van de mercato.

Na het vertrek van Vincent Mannaert werd een nieuwe sportieve leiding aangesteld bij Blauw-Zwart en die liet er geen gras over groeien. Nog voor het seizoen goed en wel bezig was, werd de selectie al voorzien van een vijftal directe aanwinsten. Daarmee is het huiswerk aan inkomende zijde zo goed als af.

Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Bovendien moet er mogelijk nog geanticipeerd worden op het vertrek van bepaalde spelers. Op dat van Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld. Zo is het nog steeds niet uitgesloten dat de Deense aanvaller vertrekt voor het sluiten van de mercato.

LEES OOK: 'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Interesse voorlopig beperkt

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen nog steeds mag hopen op een mooie stap. Zo zou hij zelfs in beeld zijn bij een Europese topclub. Het medium CaughtOffside beweert namelijk dat Arsenal FC aan zijn mouw trekt.

Versterking in de breedte

De Engelse vicekampioen ziet naar verluidt geen vaste sterkhouder in hem, maar vindt de Deen een geschikte doublure voor sterkhouders als Bukayo Saka. De Gunners zouden hun selectie ook in de breedte willen versterken om te kunnen scoren op meerdere fronten. Afwachten of dat leidt tot een last-minute bod op de Brugse basisspeler. Club lijkt in dat geval alvast bereid om mee te werken. Gezien het feit dat de mercato in België langer open is, is er nog voldoende tijd om een vervanger te strikken.

Skov Olsen vertrekt deze mercato nog bij Club ...

Meest recent

Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

12
12
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

47
47
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

12
12
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

98
98
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

107
107
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

561
561
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

758
758
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

278
278
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

169
169
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

240
240
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

183
183
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

54
54
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

142
142
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

77
77
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

164
164
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

96
96
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

69
69
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

111
111
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

82
82
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

164
164
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

341
341
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1098
1098
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

239
239
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

127
127

Meer sportnieuws