'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

1807 stemmen
'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke week. Komend weekend staat de derby tegen Cercle Brugge op het programma, enkele dagen eerder is er ook al de loting voor de Champions League. En uiteraard is het uitkijken naar wat de landskampioen zal doen op het einde van de mercato.

Na het vertrek van Vincent Mannaert werd een nieuwe sportieve leiding aangesteld bij Blauw-Zwart en die liet er geen gras over groeien. Nog voor het seizoen goed en wel bezig was, werd de selectie al voorzien van een vijftal directe aanwinsten. Daarmee is het huiswerk aan inkomende zijde zo goed als af.

Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Bovendien moet er mogelijk nog geanticipeerd worden op het vertrek van bepaalde spelers. Op dat van Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld. Zo is het nog steeds niet uitgesloten dat de Deense aanvaller vertrekt voor het sluiten van de mercato.

LEES OOK: 'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Interesse voorlopig beperkt

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen nog steeds mag hopen op een mooie stap. Zo zou hij zelfs in beeld zijn bij een Europese topclub. Het medium CaughtOffside beweert namelijk dat Arsenal FC aan zijn mouw trekt.

Versterking in de breedte

De Engelse vicekampioen ziet naar verluidt geen vaste sterkhouder in hem, maar vindt de Deen een geschikte doublure voor sterkhouders als Bukayo Saka. De Gunners zouden hun selectie ook in de breedte willen versterken om te kunnen scoren op meerdere fronten. Afwachten of dat leidt tot een last-minute bod op de Brugse basisspeler. Club lijkt in dat geval alvast bereid om mee te werken. Gezien het feit dat de mercato in België langer open is, is er nog voldoende tijd om een vervanger te strikken.

Skov Olsen vertrekt deze mercato nog bij Club ...

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

8
8
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

20
20
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

145
145
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

51
51
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

63
63
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

131
131
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

161
161
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

170
170
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

59
59
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

139
139
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

284
284
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

351
351
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

77
77
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

532
532
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

72
72
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

429
429
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

624
624
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

241
241
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

297
297
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

99
99
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

908
908
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

487
487
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

149
149
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

455
455
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

605
605

Meer sportnieuws