'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

door
'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke week. Komend weekend staat de derby tegen Cercle Brugge op het programma, enkele dagen eerder is er ook al de loting voor de Champions League. En uiteraard is het uitkijken naar wat de landskampioen zal doen op het einde van de mercato.

Na het vertrek van Vincent Mannaert werd een nieuwe sportieve leiding aangesteld bij Blauw-Zwart en die liet er geen gras over groeien. Nog voor het seizoen goed en wel bezig was, werd de selectie al voorzien van een vijftal directe aanwinsten. Daarmee is het huiswerk aan inkomende zijde zo goed als af.

Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Bovendien moet er mogelijk nog geanticipeerd worden op het vertrek van bepaalde spelers. Op dat van Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld. Zo is het nog steeds niet uitgesloten dat de Deense aanvaller vertrekt voor het sluiten van de mercato.

LEES OOK: Eindstand UCL: Club Brugge kent potentiële tegenstanders

Interesse voorlopig beperkt

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen nog steeds mag hopen op een mooie stap. Zo zou hij zelfs in beeld zijn bij een Europese topclub. Het medium CaughtOffside beweert namelijk dat Arsenal FC aan zijn mouw trekt.

Versterking in de breedte

De Engelse vicekampioen ziet naar verluidt geen vaste sterkhouder in hem, maar vindt de Deen een geschikte doublure voor sterkhouders als Bukayo Saka. De Gunners zouden hun selectie ook in de breedte willen versterken om te kunnen scoren op meerdere fronten. Afwachten of dat leidt tot een last-minute bod op de Brugse basisspeler. Club lijkt in dat geval alvast bereid om mee te werken. Gezien het feit dat de mercato in België langer open is, is er nog voldoende tijd om een vervanger te strikken.

Skov Olsen vertrekt deze mercato nog bij Club ...

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

51
51
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

223
223
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

288
288
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

59
59
OHL ziet spits vertrekken, Eupen haalt speler uit CL

Maandag sluit de transfermarkt weer zijn deuren en dus zal er in de komende dagen nog heel wat ...

29
29
Stroeykens krijgt raad: vertrek bij Anderlecht dichterbij?

Anderlecht lijkt aan inkomende zijde zijn transferhuiswerk voor deze winter al klaar te hebben met ...

209
209
'Leko drukt stempel: Club biedt voor supertalent'

Club Brugge heeft met Felix Lemaréchal tot dusver één winteraanwinst ...

267
267
De Busser spreekt duidelijke transfervoorkeur uit

Een aantal Belgische spelers zijn hot tijdens deze wintermercato. Eén van de landgenoten die ...

32
32
'Club trekt bleek weg: waanzinnige Stankovic-clausules'

Club Brugge leverde woensdagavond een straffe prestatie. Het plaatste zich voor het tweede seizoen ...

643
643
'Standard slikt forse domper op transfermarkt'

Standard was deze winter al behoorlijk actief op de transermarkt. De Rouches willen dolgraag de top ...

124
124
'Club Brugge moet definitief kruis maken over topaanwinst'

Club Brugge bezorgde zichzelf woensdagavond een flinke boost. Met een klinkende zege tegen Olympique ...

456
456
Beerschot haalt volgende Japanse aanwinst binnen

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook zien op het Kiel. De nieuwe ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Grote drukte bij Club, vertrekker bij Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

230
230
UEFA straft na Afrika Cup-schande: Saibari op de rooster

De UEFA heeft ingegrepen na de perikelen in de Afrika Cup-finale. Allereerst stapten de Senegalese ...

114
114
België jubelt: UEFA-coëfficiënt deelt Nederland klappen uit

Het was een hoogdag voor het Belgische voetbal in Europa woensdagavond. Club Brugge won van ...

780
780
Door dit minuscuul detail loopt Union CL-kwalificatie mis

Union SG kan terugkijken op een knappe Champions League-campagne. De Brusselse club werd ...

184
184
'Bellingham maakt monstertransfer van 150 miljoen'

Bij Real Madrid loopt het dit seizoen niet zo vlot als gehoopt en dat zorgde ervoor dat trainer Xabi ...

265
265
Club haalt gram: "Fantastisch dat het net nu lukt"

Er waren de voorbije weken de nodige twijfels rond Club Brugge, zeker na de pijnlijke ...

196
196
Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Voor Ajax kwam woensdagavond een pijnlijk einde aan de campagne in de Champions League. Ze leden ...

177
177
De Zerbi snoeihard na zeperd van Marseille tegen Club

Het was woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het werd uiteindelijk ...

434
434
Feyenoord in de wolken met Belg: contract opengebroken

De titel lijkt voor Feyenoord dit seizoen alweer weg, want het heeft in de Eredivisie al veertien ...

29
29
Club Brugge blundert pijnlijk met boodschap aan Marseille

Club Brugge beleefde woensdag een geweldige Europese avond. Het leverde tegen Olympique Marseille ...

227
227
'Westerlo shopt in Ligue 1, bod op Reynolds'

KVC Westerlo gaat de komende dagen mogelijk nog wat transfers doen. Ze rondden er alvast ...

77
77
Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Bij RSC Anderlecht beweegt er het nodige op de achtergrond. Na het (gedwongen) vertrek van Wouter ...

485
485
De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Atalanta verloor van Union SG en haalde zo niet de top acht, maar wel de tussenronde. De Italianen ...

270
270

Meer sportnieuws