'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

1807
'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke week. Komend weekend staat de derby tegen Cercle Brugge op het programma, enkele dagen eerder is er ook al de loting voor de Champions League. En uiteraard is het uitkijken naar wat de landskampioen zal doen op het einde van de mercato.

Na het vertrek van Vincent Mannaert werd een nieuwe sportieve leiding aangesteld bij Blauw-Zwart en die liet er geen gras over groeien. Nog voor het seizoen goed en wel bezig was, werd de selectie al voorzien van een vijftal directe aanwinsten. Daarmee is het huiswerk aan inkomende zijde zo goed als af.

Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Bovendien moet er mogelijk nog geanticipeerd worden op het vertrek van bepaalde spelers. Op dat van Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld. Zo is het nog steeds niet uitgesloten dat de Deense aanvaller vertrekt voor het sluiten van de mercato.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

Interesse voorlopig beperkt

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen nog steeds mag hopen op een mooie stap. Zo zou hij zelfs in beeld zijn bij een Europese topclub. Het medium CaughtOffside beweert namelijk dat Arsenal FC aan zijn mouw trekt.

Versterking in de breedte

De Engelse vicekampioen ziet naar verluidt geen vaste sterkhouder in hem, maar vindt de Deen een geschikte doublure voor sterkhouders als Bukayo Saka. De Gunners zouden hun selectie ook in de breedte willen versterken om te kunnen scoren op meerdere fronten. Afwachten of dat leidt tot een last-minute bod op de Brugse basisspeler. Club lijkt in dat geval alvast bereid om mee te werken. Gezien het feit dat de mercato in België langer open is, is er nog voldoende tijd om een vervanger te strikken.

Skov Olsen vertrekt deze mercato nog bij Club ...

Meest recent

Beale spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Jonas De Roeck beleefde zondagavond een droomdebuut als trainer van STVV, maar dat ging wel ten ...

12
12
Trossard trekt met zeer straffe cijfers naar Rode Duivels

De Rode Duivels blazen deze week verzamelen voor hun laatste twee wedstrijden in de groepsfase van ...

10
10
Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

37
37
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

27
27
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

13
13
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

27
27
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

93
93
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

33
33
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

54
54
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

63
63
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

272
272
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

410
410
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

117
117
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

285
285
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

147
147
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

124
124
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

530
530
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

595
595
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

793
793
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

80
80
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

683
683

Meer sportnieuws