'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

door
'Club ruikt miljoenen: Arsenal zet zinnen op sterkhouder'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke week. Komend weekend staat de derby tegen Cercle Brugge op het programma, enkele dagen eerder is er ook al de loting voor de Champions League. En uiteraard is het uitkijken naar wat de landskampioen zal doen op het einde van de mercato.

Na het vertrek van Vincent Mannaert werd een nieuwe sportieve leiding aangesteld bij Blauw-Zwart en die liet er geen gras over groeien. Nog voor het seizoen goed en wel bezig was, werd de selectie al voorzien van een vijftal directe aanwinsten. Daarmee is het huiswerk aan inkomende zijde zo goed als af.

Maar de Bruggelingen blijven uiteraard niet blind voor last-minute prioriteiten. Bovendien moet er mogelijk nog geanticipeerd worden op het vertrek van bepaalde spelers. Op dat van Andreas Skov Olsen bijvoorbeeld. Zo is het nog steeds niet uitgesloten dat de Deense aanvaller vertrekt voor het sluiten van de mercato.

LEES OOK: Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

Interesse voorlopig beperkt

Voor aanvang van de transferperiode leek het zelfs een uitgemaakte zaak dat de international een nieuwe stap zou zetten. Maar de interesse bleef voorlopig beperkt. Niet geheel onlogisch. Skov Olsen speelde een erg matig Europees kampioenschap en ook zijn laatste wedstrijden bij Club waren ronduit ondermaats.

Vorig seizoen legde hij echter uitstekende cijfers voor en zijn intrinsieke kwaliteiten staan buiten kijf. Vandaar dat Skov Olsen nog steeds mag hopen op een mooie stap. Zo zou hij zelfs in beeld zijn bij een Europese topclub. Het medium CaughtOffside beweert namelijk dat Arsenal FC aan zijn mouw trekt.

Versterking in de breedte

De Engelse vicekampioen ziet naar verluidt geen vaste sterkhouder in hem, maar vindt de Deen een geschikte doublure voor sterkhouders als Bukayo Saka. De Gunners zouden hun selectie ook in de breedte willen versterken om te kunnen scoren op meerdere fronten. Afwachten of dat leidt tot een last-minute bod op de Brugse basisspeler. Club lijkt in dat geval alvast bereid om mee te werken. Gezien het feit dat de mercato in België langer open is, is er nog voldoende tijd om een vervanger te strikken.

Skov Olsen vertrekt deze mercato nog bij Club ...

Meest recent

"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

15
15
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

99
99
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

37
37
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

64
64
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

35
35
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

168
168
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

24
24
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

135
135
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

199
199
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

40
40
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

114
114
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

211
211
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

95
95
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

65
65
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

145
145
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

318
318
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

305
305
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

200
200
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

542
542
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

42
42
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

244
244
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

178
178
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

260
260
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

371
371

Meer sportnieuws