Kranten luiden alarmbel: groot zorgenkind bij Club Brugge

door
Kranten luiden alarmbel: groot zorgenkind bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondag zijn eerste driepunter van het seizoen op verplaatsing gepakt en haalde het met 1-2 op het veld van FCV Dender. Maar de landskampioen maakte niet bepaald een overtuigende indruk. Bepaalde spelers zullen hun niveau dan ook dringend moeten opkrikken.

Met een broodnodige thuiszege tegen Antwerp FC, wist Club de sluimerende crisis te bezweren. Maar er was wel een gepaste bevestiging nodig. Die leek er in Denderleeuw ook te gaan komen. Na nog geen kwartier spelen stond de landskampioen al op een dubbele voorsprong dankzij Gustaf Nilsson en Christos Tzolis.

De Brugse dominantie duurde echter slechts een halfuurtje. Vervolgens kon Dender zich zonder grote problemen weer in de wedstrijd knokken. Vlak voor rust zorgde de thuisploeg ook voor de aansluitingstreffer en vervolgens kon het in zijn kansen blijven geloven tot het laatste fluitsignaal.

LEES OOK: Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

Onzichtbare smaakmaker

In de slotminuten moest Joël Ordoñez zelfs nog alles uit de kast halen om de gelijkmaker te voorkomen. Dat had Club voornamelijk aan zichzelf te danken. In de tweede helft kon het namelijk amper nog voor doelgevaar zorgen. De aanvallers lieten het na de rust dan ook helemaal afweten. Met name Andreas Skov Olsen.

De Deen is intrinsiek één van de beste spelers bij Club, maar op Dender gaf hij alwéér niet thuis. "Wrong in de tweede helft een grote kans de nek om door te wild te trappen. Kan gebeuren, maar het is veelzeggend dat het eigenlijk zijn enige kans van de wedstrijd was. Leek maar weinig zin te hebben om zijn talent te tonen op het veld van Dender", is men scherp bij Het Nieuwsblad.

Sjokkende Gouden Schoen

Het is overigens niet de eerste keer dat Skov Olsen het liet afweten. Tegen Genk scoorde hij weliswaar twee keer, maar kwam hij voorts amper aan bod. In de matchen die daarop volgden, ging het enkel van kwaad naar erger. "Wil iemand hem alsjeblieft eens een trap onder zijn kont geven? Zo’n geniale voetballer. Wie heeft er op onze velden een gracieuzere linker dan hij? Skov Olsen zou élk jaar bij de topfavorieten voor de Gouden Schoen moeten horen, maar zijn wispelturigheid nekt hem. Skov Olsen sjokte, geen plezier uitstralend. Wat gaat er toch allemaal om in dat hoofd van ‘m?", stelt men bij Het Laatste Nieuws.

Skov Olsen is op dit moment een zwakke schakel ...

Meest recent

Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

10
10
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

20
20
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

69
69
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

70
70
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

41
41
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

42
42
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

112
112
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

153
153
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

111
111
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

149
149
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

132
132
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

27
27
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

228
228
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

311
311
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

96
96
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

418
418
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

326
326
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

135
135
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

214
214
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

454
454
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

118
118
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

296
296
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

220
220
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

301
301

Meer sportnieuws