Kranten luiden alarmbel: groot zorgenkind bij Club Brugge

door
Kranten luiden alarmbel: groot zorgenkind bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondag zijn eerste driepunter van het seizoen op verplaatsing gepakt en haalde het met 1-2 op het veld van FCV Dender. Maar de landskampioen maakte niet bepaald een overtuigende indruk. Bepaalde spelers zullen hun niveau dan ook dringend moeten opkrikken.

Met een broodnodige thuiszege tegen Antwerp FC, wist Club de sluimerende crisis te bezweren. Maar er was wel een gepaste bevestiging nodig. Die leek er in Denderleeuw ook te gaan komen. Na nog geen kwartier spelen stond de landskampioen al op een dubbele voorsprong dankzij Gustaf Nilsson en Christos Tzolis.

De Brugse dominantie duurde echter slechts een halfuurtje. Vervolgens kon Dender zich zonder grote problemen weer in de wedstrijd knokken. Vlak voor rust zorgde de thuisploeg ook voor de aansluitingstreffer en vervolgens kon het in zijn kansen blijven geloven tot het laatste fluitsignaal.

LEES OOK: Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Onzichtbare smaakmaker

In de slotminuten moest Joël Ordoñez zelfs nog alles uit de kast halen om de gelijkmaker te voorkomen. Dat had Club voornamelijk aan zichzelf te danken. In de tweede helft kon het namelijk amper nog voor doelgevaar zorgen. De aanvallers lieten het na de rust dan ook helemaal afweten. Met name Andreas Skov Olsen.

De Deen is intrinsiek één van de beste spelers bij Club, maar op Dender gaf hij alwéér niet thuis. "Wrong in de tweede helft een grote kans de nek om door te wild te trappen. Kan gebeuren, maar het is veelzeggend dat het eigenlijk zijn enige kans van de wedstrijd was. Leek maar weinig zin te hebben om zijn talent te tonen op het veld van Dender", is men scherp bij Het Nieuwsblad.

Sjokkende Gouden Schoen

Het is overigens niet de eerste keer dat Skov Olsen het liet afweten. Tegen Genk scoorde hij weliswaar twee keer, maar kwam hij voorts amper aan bod. In de matchen die daarop volgden, ging het enkel van kwaad naar erger. "Wil iemand hem alsjeblieft eens een trap onder zijn kont geven? Zo’n geniale voetballer. Wie heeft er op onze velden een gracieuzere linker dan hij? Skov Olsen zou élk jaar bij de topfavorieten voor de Gouden Schoen moeten horen, maar zijn wispelturigheid nekt hem. Skov Olsen sjokte, geen plezier uitstralend. Wat gaat er toch allemaal om in dat hoofd van ‘m?", stelt men bij Het Laatste Nieuws.

Skov Olsen is op dit moment een zwakke schakel ...

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

117
117
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

31
31
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

73
73
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

174
174
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

156
156
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

62
62
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

135
135
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

296
296
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

255
255
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

504
504
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

393
393
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1332
1332
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

701
701
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

253
253
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

186
186
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws