'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

door
'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

Terwijl het merendeel van de concurrentie nog drukke weken tegemoet gaat voor het sluiten van de zomermercato is het huiswerk bij Club Brugge al een tijdje af. Al kan daar met de deadline natuurlijk altijd nog verandering in komen. Tenslotte blijken tal van Blauw-Zwarte goudhaantjes gegeerd in het buitenland.

Denk maar aan Maxim De Cuyper en Joel Ordonez, wiens contracten de landskampioen daarom openbrak. De kans lijkt dus klein dat zij alsnog andere oorden zullen opzoeken, maar een exit van pakweg Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen valt nog steeds niet uit te sluiten. Al wil Club vooral die eerste nog een jaartje langer aan boord houden.

LEES OOK: Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Skov Olsen out?

Voor de misschien wel verraderlijke verplaatsing naar Dender liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op de situatie van de Deense sterkhouder, rond wie het vooralsnog opvallend stil blijft. "Of ik er rekening mee houd dat hij hier nog een seizoen blijft? Absoluut. Zo lang iedereen hier is veronderstel ik dat ze blijven", vertelde de coach tijdens zijn persbabbel.

"We houden altijd in het achterhoofd dat ze nog kunnen vertrekken, maar tot dat 100 procent concreet is houden wij ons daar niet mee bezig en focussen we ons op het sportieve aspect. Verder dan de wedstrijd van zondag moeten we voorlopig niet kijken", klonk het verder. Voorts weigerde Hayen om dieper in te gaan op eventueel hangende dossiers.

Hayen tevreden

"Of ik nog grote wijzigingen verwacht in de kleedkamer? Geen idee. De laatste dagen begint er altijd veel te bewegen, dus op dat vlak zal iedereen wel al een beetje zenuwachtig worden, maar ik denk dat we ons huiswerk ruim op voorhand hebben gemaakt. Er kan natuurlijk altijd misschien nog een bod komen, maar daar zijn we wel op voorbereid."

Ondanks de mislukte competitiestart, met een schamele vier op 12, roept Hayen dus niet om versterking. "Ik ben tevreden met de huidige kern. We hebben een goede en sterke selectie. We moeten nu alleen zo snel mogelijk naar ons beste niveau groeien. Soms kost dat tijd die je niet hebt, maar de kwaliteit komt wel bovendrijven", besluit de trainer.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer nog zal vertrekken bij Club?

Meest recent

Antwerp even in paniek: "Hij was buiten westen"

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

20
20
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

179
179
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

77
77
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

27
27
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

54
54
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

170
170
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

124
124
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

20
20
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

393
393
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

238
238
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

112
112
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

287
287
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

577
577
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

80
80
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

338
338
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

229
229
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

166
166
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

178
178
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

267
267
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

737
737
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

431
431
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

487
487
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

340
340
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

286
286

Meer sportnieuws