'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

door
'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

Terwijl het merendeel van de concurrentie nog drukke weken tegemoet gaat voor het sluiten van de zomermercato is het huiswerk bij Club Brugge al een tijdje af. Al kan daar met de deadline natuurlijk altijd nog verandering in komen. Tenslotte blijken tal van Blauw-Zwarte goudhaantjes gegeerd in het buitenland.

Denk maar aan Maxim De Cuyper en Joel Ordonez, wiens contracten de landskampioen daarom openbrak. De kans lijkt dus klein dat zij alsnog andere oorden zullen opzoeken, maar een exit van pakweg Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen valt nog steeds niet uit te sluiten. Al wil Club vooral die eerste nog een jaartje langer aan boord houden.

LEES OOK: Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Skov Olsen out?

Voor de misschien wel verraderlijke verplaatsing naar Dender liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op de situatie van de Deense sterkhouder, rond wie het vooralsnog opvallend stil blijft. "Of ik er rekening mee houd dat hij hier nog een seizoen blijft? Absoluut. Zo lang iedereen hier is veronderstel ik dat ze blijven", vertelde de coach tijdens zijn persbabbel.

"We houden altijd in het achterhoofd dat ze nog kunnen vertrekken, maar tot dat 100 procent concreet is houden wij ons daar niet mee bezig en focussen we ons op het sportieve aspect. Verder dan de wedstrijd van zondag moeten we voorlopig niet kijken", klonk het verder. Voorts weigerde Hayen om dieper in te gaan op eventueel hangende dossiers.

Hayen tevreden

"Of ik nog grote wijzigingen verwacht in de kleedkamer? Geen idee. De laatste dagen begint er altijd veel te bewegen, dus op dat vlak zal iedereen wel al een beetje zenuwachtig worden, maar ik denk dat we ons huiswerk ruim op voorhand hebben gemaakt. Er kan natuurlijk altijd misschien nog een bod komen, maar daar zijn we wel op voorbereid."

Ondanks de mislukte competitiestart, met een schamele vier op 12, roept Hayen dus niet om versterking. "Ik ben tevreden met de huidige kern. We hebben een goede en sterke selectie. We moeten nu alleen zo snel mogelijk naar ons beste niveau groeien. Soms kost dat tijd die je niet hebt, maar de kwaliteit komt wel bovendrijven", besluit de trainer.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer nog zal vertrekken bij Club?

Meest recent

Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

8
8
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

91
91
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

62
62
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

26
26
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

69
69
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

94
94
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

49
49
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

292
292
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

591
591
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

519
519
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

369
369
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

343
343
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

242
242
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

589
589
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

251
251
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

87
87
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

296
296
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

87
87
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

445
445
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

200
200
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

47
47
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

74
74
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

197
197
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

121
121

Meer sportnieuws