'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

door
'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

Terwijl het merendeel van de concurrentie nog drukke weken tegemoet gaat voor het sluiten van de zomermercato is het huiswerk bij Club Brugge al een tijdje af. Al kan daar met de deadline natuurlijk altijd nog verandering in komen. Tenslotte blijken tal van Blauw-Zwarte goudhaantjes gegeerd in het buitenland.

Denk maar aan Maxim De Cuyper en Joel Ordonez, wiens contracten de landskampioen daarom openbrak. De kans lijkt dus klein dat zij alsnog andere oorden zullen opzoeken, maar een exit van pakweg Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen valt nog steeds niet uit te sluiten. Al wil Club vooral die eerste nog een jaartje langer aan boord houden.

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

Skov Olsen out?

Voor de misschien wel verraderlijke verplaatsing naar Dender liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op de situatie van de Deense sterkhouder, rond wie het vooralsnog opvallend stil blijft. "Of ik er rekening mee houd dat hij hier nog een seizoen blijft? Absoluut. Zo lang iedereen hier is veronderstel ik dat ze blijven", vertelde de coach tijdens zijn persbabbel.

"We houden altijd in het achterhoofd dat ze nog kunnen vertrekken, maar tot dat 100 procent concreet is houden wij ons daar niet mee bezig en focussen we ons op het sportieve aspect. Verder dan de wedstrijd van zondag moeten we voorlopig niet kijken", klonk het verder. Voorts weigerde Hayen om dieper in te gaan op eventueel hangende dossiers.

Hayen tevreden

"Of ik nog grote wijzigingen verwacht in de kleedkamer? Geen idee. De laatste dagen begint er altijd veel te bewegen, dus op dat vlak zal iedereen wel al een beetje zenuwachtig worden, maar ik denk dat we ons huiswerk ruim op voorhand hebben gemaakt. Er kan natuurlijk altijd misschien nog een bod komen, maar daar zijn we wel op voorbereid."

Ondanks de mislukte competitiestart, met een schamele vier op 12, roept Hayen dus niet om versterking. "Ik ben tevreden met de huidige kern. We hebben een goede en sterke selectie. We moeten nu alleen zo snel mogelijk naar ons beste niveau groeien. Soms kost dat tijd die je niet hebt, maar de kwaliteit komt wel bovendrijven", besluit de trainer.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer nog zal vertrekken bij Club?

Meest recent

'Coorevits hint op avontuur met Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

7
7
'Clement weigert absolute monsteraanbieding'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

12
12
KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

33
33
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

148
148
'Barça pijnlijk de mist in: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

17
17
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

61
61
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

65
65
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

68
68
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

51
51
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

235
235
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

245
245
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

51
51
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

198
198
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

329
329
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

422
422
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

784
784
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

127
127
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

532
532
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

755
755
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

291
291
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

196
196
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

78
78
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

183
183
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

79
79
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

98
98

Meer sportnieuws