'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

door
'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

Terwijl het merendeel van de concurrentie nog drukke weken tegemoet gaat voor het sluiten van de zomermercato is het huiswerk bij Club Brugge al een tijdje af. Al kan daar met de deadline natuurlijk altijd nog verandering in komen. Tenslotte blijken tal van Blauw-Zwarte goudhaantjes gegeerd in het buitenland.

Denk maar aan Maxim De Cuyper en Joel Ordonez, wiens contracten de landskampioen daarom openbrak. De kans lijkt dus klein dat zij alsnog andere oorden zullen opzoeken, maar een exit van pakweg Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen valt nog steeds niet uit te sluiten. Al wil Club vooral die eerste nog een jaartje langer aan boord houden.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Skov Olsen out?

Voor de misschien wel verraderlijke verplaatsing naar Dender liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op de situatie van de Deense sterkhouder, rond wie het vooralsnog opvallend stil blijft. "Of ik er rekening mee houd dat hij hier nog een seizoen blijft? Absoluut. Zo lang iedereen hier is veronderstel ik dat ze blijven", vertelde de coach tijdens zijn persbabbel.

"We houden altijd in het achterhoofd dat ze nog kunnen vertrekken, maar tot dat 100 procent concreet is houden wij ons daar niet mee bezig en focussen we ons op het sportieve aspect. Verder dan de wedstrijd van zondag moeten we voorlopig niet kijken", klonk het verder. Voorts weigerde Hayen om dieper in te gaan op eventueel hangende dossiers.

Hayen tevreden

"Of ik nog grote wijzigingen verwacht in de kleedkamer? Geen idee. De laatste dagen begint er altijd veel te bewegen, dus op dat vlak zal iedereen wel al een beetje zenuwachtig worden, maar ik denk dat we ons huiswerk ruim op voorhand hebben gemaakt. Er kan natuurlijk altijd misschien nog een bod komen, maar daar zijn we wel op voorbereid."

Ondanks de mislukte competitiestart, met een schamele vier op 12, roept Hayen dus niet om versterking. "Ik ben tevreden met de huidige kern. We hebben een goede en sterke selectie. We moeten nu alleen zo snel mogelijk naar ons beste niveau groeien. Soms kost dat tijd die je niet hebt, maar de kwaliteit komt wel bovendrijven", besluit de trainer.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer nog zal vertrekken bij Club?

Meest recent

'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

0
0
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

98
98
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

61
61
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

69
69
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

121
121
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

310
310
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

119
119
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

46
46
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

214
214
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

191
191
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

196
196
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

65
65
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

159
159
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

469
469
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

77
77
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

141
141
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

95
95
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

374
374
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

113
113
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

352
352
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

301
301
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

186
186
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

314
314

Meer sportnieuws