'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

door
'Skov Olsen out? Hayen verklapt transferplannen Club Brugge'

Terwijl het merendeel van de concurrentie nog drukke weken tegemoet gaat voor het sluiten van de zomermercato is het huiswerk bij Club Brugge al een tijdje af. Al kan daar met de deadline natuurlijk altijd nog verandering in komen. Tenslotte blijken tal van Blauw-Zwarte goudhaantjes gegeerd in het buitenland.

Denk maar aan Maxim De Cuyper en Joel Ordonez, wiens contracten de landskampioen daarom openbrak. De kans lijkt dus klein dat zij alsnog andere oorden zullen opzoeken, maar een exit van pakweg Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen valt nog steeds niet uit te sluiten. Al wil Club vooral die eerste nog een jaartje langer aan boord houden.

LEES OOK: Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Skov Olsen out?

Voor de misschien wel verraderlijke verplaatsing naar Dender liet Nicky Hayen zijn licht schijnen op de situatie van de Deense sterkhouder, rond wie het vooralsnog opvallend stil blijft. "Of ik er rekening mee houd dat hij hier nog een seizoen blijft? Absoluut. Zo lang iedereen hier is veronderstel ik dat ze blijven", vertelde de coach tijdens zijn persbabbel.

"We houden altijd in het achterhoofd dat ze nog kunnen vertrekken, maar tot dat 100 procent concreet is houden wij ons daar niet mee bezig en focussen we ons op het sportieve aspect. Verder dan de wedstrijd van zondag moeten we voorlopig niet kijken", klonk het verder. Voorts weigerde Hayen om dieper in te gaan op eventueel hangende dossiers.

Hayen tevreden

"Of ik nog grote wijzigingen verwacht in de kleedkamer? Geen idee. De laatste dagen begint er altijd veel te bewegen, dus op dat vlak zal iedereen wel al een beetje zenuwachtig worden, maar ik denk dat we ons huiswerk ruim op voorhand hebben gemaakt. Er kan natuurlijk altijd misschien nog een bod komen, maar daar zijn we wel op voorbereid."

Ondanks de mislukte competitiestart, met een schamele vier op 12, roept Hayen dus niet om versterking. "Ik ben tevreden met de huidige kern. We hebben een goede en sterke selectie. We moeten nu alleen zo snel mogelijk naar ons beste niveau groeien. Soms kost dat tijd die je niet hebt, maar de kwaliteit komt wel bovendrijven", besluit de trainer.

Denkt u dat Skov Olsen deze zomer nog zal vertrekken bij Club?

Meest recent

Ajax recht de rug met nieuwe zege, maar slikt ook domper

Het heeft de voorbije weken serieus gestormd bij Ajax, maar stilaan lijken de Amsterdammers de rug ...

6
6
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

21
21
Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Er stonden zaterdag in de vooravond in het buitenland nog enkele interessante affiches ...

16
16
'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

35
35
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

35
35
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

147
147
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

69
69
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

37
37
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

174
174
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

21
21
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

20
20
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

64
64
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

26
26
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

59
59
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

41
41
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

127
127
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

59
59
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

198
198
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

203
203
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

77
77
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

113
113
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

126
126
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

94
94
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

210
210
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

182
182

Meer sportnieuws