‘Verraderlijk’ Club Brugge-gevaar: “50 miljoen euro?”

door
‘Verraderlijk’ Club Brugge-gevaar: “50 miljoen euro?”

Club Brugge moet winnen op het veld van FCV Dender of de kritiek is weer helemaal terug. Trainer Nicky Hayen is op zijn hoede voor de promovendus. Dat verklaarde hij op zijn wekelijkse persbabbel.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Dender doet het verrassend goed 

"Dender steekt in vorm en het is een verraderlijke trip. Ze proberen op hun manier aanvallend voetbal te brengen. Dender heeft een mature ploeg en speelt aanvallend voetbal. Er zit veel strijd in dat team en daar moeten we 100% klaar voor zijn. Onze intensiteit gaat even belangrijk zijn als het voetbal dat we gaan moeten brengen", aldus Hayen. 

Toch mag Club Brugge met een veel betere en peperdure spelerskern in principe geen problemen kennen met Dender. Maar Hayen ziet dat anders. Net als elke andere coach gooit hij wat clichés in de strijd om een tegenstander maar niet te onderschatten.

Geen makkelijke matchen meer

"Dat onze voorhoede alleen al meer waard is dan de hele ploeg van Dender? Daar kijk ik niet naar, dat zijn alleen cijfers. Als die jongens van 50 miljoen zoals je het noemt niet aan 100% spelen en die ‘mindere spelers’ wél, dan maakt iedere ploeg je het moeilijk. Er zijn geen gemakkelijke matchen meer in België, dat weet iedereen ondertussen wel”, gooide Hayen er nog een dooddoener bij. 

Het zal wel. Club Brugge heeft geen excuses en moét winnen in Dender, anders komt de kritiek weer aanwaaien.

Gaat Club Brugge winnen van Dender?

Meest recent

'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

22
22
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

11
11
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

35
35
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

43
43
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

40
40
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

26
26
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

67
67
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

161
161
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

30
30
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

230
230
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

134
134
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

168
168
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

89
89
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

119
119
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

70
70
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

126
126
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

224
224
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

68
68
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

475
475
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

95
95
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

308
308
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

106
106
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

132
132

Meer sportnieuws