Gaat Jorne Spileers Club Brugge weldra verlaten?

1053 stemmen
Gaat Jorne Spileers Club Brugge weldra verlaten?

Jorne Spileers kent niet de makkelijkste maanden bij Club Brugge. De jonge centrale verdediger is zijn basisplaats al een hele poos kwijt. Maar misschien kan een buitenlandse transfer voor een opvallende wending zorgen.

LEES OOK: Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Spileers vierde keuze onder Hayen?

Spileers was onder Ronny Deila een vaste waarde, al zat hij de laatste drie competitiematchen onder de Noor ook op de bank. Maar sinds Nicky Hayen aan het roer staat, is het van kwaad naar erger gegaan. Momenteel lijkt hij de vierde keuze te zijn bij de landskampioen.

In de Play-Offs speelde Spileers een match als basispion en viel hij een keer in. Hij was een match buiten strijd en in de andere zeven partijen bleef hij op de bank. Club Brugge haalde Zaïd Romero, Brandon Mechele en Joel Ordonez krijgen ook de voorkeur.

Torino in de markt voor Spileers

Spileers viel in de tweede helft nog in tegen Union SG in de supercup, nadien bleef hij op de bank tegen KV Mechelen en Royal Antwerp FC. Tegen Standard en KRC Genk ontbrak hij door een lichte blessure. Italiaanse media linken hem nu aan Torino, dat een centrale verdediger zoekt. Zeno Van den Bosch geniet wel de voorkeur, maar Antwerp vraagt minstens 6 miljoen euro.

Spileers ligt nog twee jaar onder contract en heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 5 miljoen euro. Bij Club Brugge geloven ze nog in de speler, die door het drukke programma zeker nog minuten zal vergaren de komende maanden. Maar is hij tevreden met een meer beperkte rol?

Verdient Spileers een basisplaats bij Club?

Meest recent

Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

48
48
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

30
30
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

25
25
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

183
183
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

38
38
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

169
169
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

76
76
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

342
342
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

101
101
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

651
651
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

202
202
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

318
318
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

533
533
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

147
147
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

94
94
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

573
573
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

245
245
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

584
584
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

419
419
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

183
183
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

761
761
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

234
234
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

637
637
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

172
172
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

905
905

Meer sportnieuws