'Grote kuis in Genk: volgende vertrekker staat klaar'

door
'Grote kuis in Genk: volgende vertrekker staat klaar'

Met een zes op zes heeft KRC Genk de goede flow te pakken. Door de uitgestelde wedstrijd tegen Anderlecht moeten de Limburgers nu wel pas binnen twee weken opnieuw aan de bak. In de tussentijd zou Thorsten Fink zijn selectie wel eens enkele wijzigingen kunnen ondergaan.

Tenslotte mogen we voor het sluiten van de transfermarkt nog heel wat verkeer verwachten in de Cegeka Arena, waar het vooral langs uitgaande zijde drummen lijkt. In het zog van Mark McKenzie hopen ook onder andere Zakaria El Ouahdi en Bilal El Khannouss nog een transfer te versieren.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Fink kiest Tolu

Voorts liggen er nog heel wat andere dossiers op Dimitri de Condé zijn bord. Een eventueel vertrek van Tolu Arokodare bijvoorbeeld, met vier goals in evenveel duels uitstekend op dreef. Fink loopt dan ook erg hoog op met de Nigeriaan, die hij ondanks Turkse interesse aan boord wil houden.

Waar hij vorig seizoen nog in balans lag met Andi Zeqiri lijkt Tolu nu dus de onbetwiste nummer één diep in de punt. Dat betekent dan weer slecht nieuws voor de Zwitser, die in de pikorde ook al werd gepasseerd door nieuwkomer Hyeon-gyu Oh. De voorbije weken kwam hij niet meer in actie.

Exit van Zeqiri

Ondanks de aanpassingsperiode die Oh nog nodig heeft is Genk dan ook bereid om Zeqiri te laten gaan. De vraag is nu vooral of Dimitri de Condé een overnemer vindt voor de 25-jarige linkspoot, die al langer in de vitrine staat. En in welke mate hij zijn investering dan nog weet te recupereren.

Genk betaalde een jaar geleden vlak voor de deadline 2,75 miljoen euro om Zeqiri over te nemen van Brighton. Sindsdien was de 11-voudig international, die nog tot medio 2026 vastligt, goed voor negen doelpunten in 39 optredens. Behoudens een verrassing lijkt het daarbij ook te zullen blijven.

Zeqiri verdient nog een kans in Genk

Meest recent

'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

1
1
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

7
7
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

17
17
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

171
171
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

84
84
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

57
57
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

331
331
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

138
138
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

26
26
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

286
286
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

333
333
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

98
98
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

273
273
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

350
350
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

445
445
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

345
345
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

119
119
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

653
653
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

772
772
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

249
249
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

335
335
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74

Meer sportnieuws