'Transferschok Anderlecht: Verschaeren in vitrine gezet'

1296 stemmen
'Transferschok Anderlecht: Verschaeren in vitrine gezet'

RSC Anderlecht haalde deze weer de ervaren Deen Mathias Jørgensen in huis. Daarmee lijkt de defensie op punt te staan, maar hoger op het veld is nog veel meer nood aan extra versterking. Om die kwaliteitsinjectie door te kunnen voeren zal Paars-Wit zelf echter ook moeten verkopen.

Paars-Wit haalde tijdens de huidige mercato al een viertal directe aanwinsten in huis. Daarmee is de transferhonger echter nog lang niet gestild. Zo zouden de Brusselaars op nog minstens drie versterkingen mikken: een nieuwe doelman, een creatieve middenvelder en een snelle aanvaller met de nodige diepgang.

Maar vooral die laatste twee profielen hebben doorgaans een aanzienlijk prijskaartje aan zich hangen. Sportieve baas Jesper Fredberg kon de kosten tot dusver drukken, enkel voor Jan-Carlo Simic werd een transfersom neergeteld. Voor de aanvallende versterking zal hij echter toch de nodige middelen nodig hebben.

LEES OOK: Verschaeren spreekt klare taal over transfergeruchten

Verschaeren mag beschikken

De kans is dan ook bestaande dat RSCA nog een tweede grote uitgaande transfer zal realiseren om zijn budget op te krikken. Eerder deze week raakte bijvoorbeeld bekend dat een vertrek van Anders Dreyer niet uitgesloten is als een toereikend bod op tafel komt. En er worden blijkbaar nog andere namen overwogen.

Zo meldt SudPresse dat ook Yari Verschaeren in de etalage is gezet. De spelmaker is nog altijd maar 23 jaar en heeft toch al ruim 175 matchen bij RSCA op de teller staan. Maar zijn prestaties blijven, mede door zijn blessureleed, veel te wisselvallig. Ook in de huidige jaargang slaagde Verschaeren er, op enkele flitsen na, niet in om zich voldoende te onderscheiden.

Ook Vazquez en Leoni te koop

Anderlecht zou dan ook niet langer weigerachtig staan tegenover een vertrek. Zeker als een interessant bod op tafel wordt gelegd. Al is Verschaeren zeker niet de enige die in dit schuitje zit. Naast de eerder genoemde Dreyer, schuift SudPresse ook Théo Leoni en Luis Vazquez naar voren als potentiële vertrekkers. In al deze gevallen lijkt er voorlopig wel nog niets concreet te spelen. Al kan daar snel verandering in komen nu de transferdeadline steeds dichter komt.

Indien Anderlecht slechts één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

9
9
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

19
19
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

65
65
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

353
353
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

63
63
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

131
131
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

161
161
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

468
468
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

316
316
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

691
691
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

266
266
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

427
427
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

216
216
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

143
143
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

382
382
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

42
42
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

476
476
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

98
98
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

321
321
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

651
651
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

244
244
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

385
385
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

626
626

Meer sportnieuws