'Club op recordjacht: volgende miljoenentransfer bepaald'

door
'Club op recordjacht: volgende miljoenentransfer bepaald'

Club Brugge heeft dinsdag opnieuw een grote financiële slag geslagen op de transfermarkt. Zo werd Antonio Nusa aan RB Leipzig verkocht voor een bedrag dat kan oplopen tot bijna 30 miljoen euro. En mogelijk is dit niet de laatste grote uitgaande transfer van de zomer.

Blauw-Zwart was de voorbije seizoenen niet altijd even succesvol met zijn aankoopbeleid. Dure aankopen als Kamal Sowah, David Okereke en vooral Roman Yaremchuk haalden veel te weinig rendement. Daar tegenover wist Club wel enkele jonge talenten voor een beperkte som aan te trekken en vervolgens met grote winst door te verkopen.

Het is dan ook vooral aan uitgaande zijde dat de West-Vlamingen al een tijde indruk maken. Met de verkoop van Abakar Sylla, Charles De Ketelaere, Odilon Kossounou en Wesley Moraes werden telkens bedragen van 20 miljoen euro en meer opgehaald. En tijdens de huidige transferperiode werd daar nog een flinke schep bovenop gedaan.

LEES OOK: ‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Ruim 60 miljoen

Enkele maanden geleden al werd een akkoord gevonden met Brenford FC over de verkoop van Igor Thiago, die tot 36 miljoen euro kan opbrengen. En nu komt daar dus ook de transfer van Nusa bovenop. Het exacte bedrag van deze deal verschilt van bron tot bron. Maar Club lijkt sowieso verzekerd van minstens 22 à 25 miljoen euro en dat bedrag kan nog aanzienlijk stijgen.

In totaal haalde de regerende landskampioen tijdens de huidige mercato al ruim 60 miljoen euro op. Dat is voorlopig geen record, in de zomer van 2022 werd bijna 70 miljoen euro aan transferinkomsten opgehaald. Maar de kans is reëel dat dit record alsnog verbroken worden voor het verstrijken van de transferdeadline begin september.

Cashen op Skov

Een vertrek van Raphael Onyedika ligt weliswaar niet langer voor de hand, maar volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws blijft een verkoop van Andreas Skov Olsen een meer dan realistische optie. De Deense flankaanvaller speelde zich afgelopen weekend alvast nog wat extra in de kijker met twee goals tegen KRC Genk. Dat is ook nodig, want voorlopig bleef de belangstelling beperkt. Al kan daar snel verandering in komen nu het einde van de mercato nadert. Indien een akkoord wordt gevonden over Skov Olsen, zal Club naar alle waarschijnlijkheid wel nog een extra flankaanvaller aantrekken

Club Brugge heeft momenteel de sterkste selectie in België ...

Meest recent

Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

23
23
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

14
14
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

52
52
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

38
38
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

36
36
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

66
66
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

238
238
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

208
208
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

31
31
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

123
123
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

380
380
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

298
298
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1013
1013
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

621
621
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

229
229
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

171
171
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

370
370
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

334
334
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

253
253
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

220
220
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

425
425
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

288
288
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

437
437
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

212
212

Meer sportnieuws