'Club op recordjacht: volgende miljoenentransfer bepaald'

769
'Club op recordjacht: volgende miljoenentransfer bepaald'

Club Brugge heeft dinsdag opnieuw een grote financiële slag geslagen op de transfermarkt. Zo werd Antonio Nusa aan RB Leipzig verkocht voor een bedrag dat kan oplopen tot bijna 30 miljoen euro. En mogelijk is dit niet de laatste grote uitgaande transfer van de zomer.

Blauw-Zwart was de voorbije seizoenen niet altijd even succesvol met zijn aankoopbeleid. Dure aankopen als Kamal Sowah, David Okereke en vooral Roman Yaremchuk haalden veel te weinig rendement. Daar tegenover wist Club wel enkele jonge talenten voor een beperkte som aan te trekken en vervolgens met grote winst door te verkopen.

Het is dan ook vooral aan uitgaande zijde dat de West-Vlamingen al een tijde indruk maken. Met de verkoop van Abakar Sylla, Charles De Ketelaere, Odilon Kossounou en Wesley Moraes werden telkens bedragen van 20 miljoen euro en meer opgehaald. En tijdens de huidige transferperiode werd daar nog een flinke schep bovenop gedaan.

LEES OOK: Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Ruim 60 miljoen

Enkele maanden geleden al werd een akkoord gevonden met Brenford FC over de verkoop van Igor Thiago, die tot 36 miljoen euro kan opbrengen. En nu komt daar dus ook de transfer van Nusa bovenop. Het exacte bedrag van deze deal verschilt van bron tot bron. Maar Club lijkt sowieso verzekerd van minstens 22 à 25 miljoen euro en dat bedrag kan nog aanzienlijk stijgen.

In totaal haalde de regerende landskampioen tijdens de huidige mercato al ruim 60 miljoen euro op. Dat is voorlopig geen record, in de zomer van 2022 werd bijna 70 miljoen euro aan transferinkomsten opgehaald. Maar de kans is reëel dat dit record alsnog verbroken worden voor het verstrijken van de transferdeadline begin september.

Cashen op Skov

Een vertrek van Raphael Onyedika ligt weliswaar niet langer voor de hand, maar volgens zowel Het Nieuwsblad als Het Laatste Nieuws blijft een verkoop van Andreas Skov Olsen een meer dan realistische optie. De Deense flankaanvaller speelde zich afgelopen weekend alvast nog wat extra in de kijker met twee goals tegen KRC Genk. Dat is ook nodig, want voorlopig bleef de belangstelling beperkt. Al kan daar snel verandering in komen nu het einde van de mercato nadert. Indien een akkoord wordt gevonden over Skov Olsen, zal Club naar alle waarschijnlijkheid wel nog een extra flankaanvaller aantrekken. 

Club Brugge heeft momenteel de sterkste selectie in België ...

Meest recent

Laatste kans verkeken: einde verhaal bij Anderlecht?

Vitor Bruno lijkt soms wel Russische roulette te spelen, want telkens is het koffiedik kijken ...

29
29
Ballon d’Or-baas onthult echte reden waarom Yamal niet won

Op het gala van de Gouden Bal kaapte Spanje het leeuwendeel van de prijzen weg, maar de hoofdvogel ...

98
98
'Kassa rinkelt bij Club Brugge: bod van 70 (!) miljoen'

Carlos Forbs verkeert eveneens in bloedvorm, maar dé man van het moment bij Club Brugge is ...

311
311
Grote schoonmaak Anderlecht: zestal weg in januari?

Na de zware nederlaag in Gent is het plots alweer crisis bij RSC Anderlecht. De meeste pijlen worden ...

322
322
Onverwachte BV steunt Van Gucht om liefdesleven: "Dappere ridder"

Ruben Van Gucht heeft van zijn privéleven bijna een publiek personage gemaakt. Terwijl de ene ...

7
7
Mbappé-rel escaleert: Real Madrid-ster door het stof

De rel rond Kylian Mbappé en zijn uitspraken over voormalige Chinese leider Mao Zedong ...

46
46
Diakhon krijgt volle laag na opstootje: “Kleuterklasgedrag!”

De wedstrijd tussen Club Brugge en Sint-Truiden VV zindert nog na. Na affluiten ging het volledig ...

228
228
Tielemans hoort verbazingwekkend verdict bij Man Utd

Manchester United zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. Michael Carrick staat zwaar ...

76
76
Filip Joos in oog van de storm: "Hoe ver tot VRT ingrijpt?"

Filip Joos doet het weer. De voetbalcommentator van de VRT ligt opnieuw onder vuur na politieke ...

166
166
Familie Yamal verteert Ballon d'Or niet: uithaal naar Kane

Lamine Yamal behoorde tot één van de grote favorieten voor de Ballon d’Or, maar ...

1075
1075
Messoudi krijgt ferme waarschuwing bij Beerschot: “Frappant”

Beerschot staat aan de leiding in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten werden vooraf als grote ...

80
80
Yamal zwaar onder vuur na Ballon d'Or: "Misbruikt zijn roem"

Harry Kane heeft de Ballon d’Or gewonnen na een titanenstrijd tegen Lamine Yamal en Ousmane ...

330
330
Vitor Bruno krijgt ervan langs voor aanpak bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak slaag van KAA Gent en ziet een kloof ontstaan met de ...

208
208
Bayern met handen in het haar door Kompany-situatie

Vincent Kompany werd plots onwel bij Bayern München en moest per direct naar het ziekenhuis. ...

111
111
Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Norman Bassette zit in bloedvorm bij Westerlo. De aanvaller wordt gehuurd met aankoopoptie van ...

176
176
Uitstel van executie? Verrassend oordeel over Compper

Marvin Compper stond zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC, maar de hoofdtrainer heeft weer wat ...

114
114
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht strijden, Tresoldi snel weg?’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
Samenwerking met Mbappé per direct stopgezet: "Zo beledigend"

Kylian Mbappé is één van de grootste supersterren van het hedendaagse voetbal. ...

255
255
Joos snapt niets van Anderlecht: “Dat is het gekke”

RSC Anderlecht kreeg vorige speeldag een pak van KAA Gent. Filip Joos snapte er niets van want de ...

192
192
Beerschot wrijft zich in de handen met goudhaantje

Beerschot stoomt door in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten willen zo snel mogelijk ...

85
85
‘Cercle Brugge hakt knoop door over ontslag Lars Friis’

De druk begint te stijgen in de Jupiler Pro League. De eerste kloofjes worden geslagen en ...

483
483
Kane onthult na Gouden Bal-winst update over Kompany

Harry Kane heeft Ballon d’Or gewonnen. De Engelsman kende een topseizoen bij Bayern ...

165
165
‘Hommeles bij Antwerp: Frey en Compper op ramkoers’

Royal Antwerp FC wist afgelopen speeldag eindelijk nog eens te winnen. Zwarte beest Sporting ...

464
464
Crisis bij Standard na 0 op 12? "Dit werkt niet"

Standard zit met een stevige kater. De Rouches pakten geen enkel punt uit hun laatste vier ...

97
97
'Keiharde strijd tussen Club en Anderlecht om smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft een zeer ruime kern en het is duidelijk dat Antoine Sibierski die in januari ...

318
318

Meer sportnieuws