'Club Brugge breekt alle records op transfermarkt'

door
'Club Brugge breekt alle records op transfermarkt'

Club Brugge maakte zopas officieel bekend dat Antonio Nusa naar RB Leipzig verhuist. Over het exacte prijskaartje van de 19-jarige Noor bestaat nog wat discussie, maar vast staat alleszins dat de bankrekening in Jan Breydel opnieuw stevig wordt gespijsd. Tot tevredenheid van de boekhouder.

Geteisterd door blessures en transferperikelen heeft Nusa, die in januari een overstap naar Brentford in het water zag vallen, nochtans een vrij matig seizoen achter de rug. Daarin tikte de dribbelkont, in totaal goed voor zeven goals en zes assists in 86 optredens voor Blauw-Zwart, af op vier doelpunten en evenveel assists in 46 duels. Toch staat zijn talent nog steeds buiten kijf.

LEES OOK: Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

Club stevent af op record

Hoewel het goudhaantje zijn geschatte marktwaarde daalde tot 15 miljoen krijgt Club, dat een halfjaar geleden nog 37 miljoen kon vangen, daardoor nu alsnog ongeveer het dubbele voor Nusa. Hij brengt immers een slordige 28 miljoen in het laatje. Nadat eerder deze zomer Igor Thiago de kassa reeds deed rinkelen dikt de teller in Westkapelle op die manier opnieuw flink aan.

Het Nieuwsblad berekent dat de landskampioen intussen al minstens 63,5 miljoen aan uitgaande transfers incasseerde. Voorlopig geen record, want twee jaar geleden brachten onder andere Charles De Ketelaere en Loïs Openda ruim 70 miljoen op. Al zou dat wel eens kunnen veranderen indien ook pakweg Raphael Onyedika of Andreas Skov Olsen andere oorden opzoekt.

Centen nog aanwenden?

Het lijkt dus aannemelijk dat het clubrecord in de komende weken nog aan diggelen wordt geslagen. Tegenover de zomer van 2022, toen het meer dan 50 miljoen spendeerde aan Roman Yaremchuk en co, tastte Club tot dusver zelf bovendien veel minder diep in de buidel. Tot hiertoe investeerde Dévy Rigaux, wiens huiswerk daarmee af lijkt, 'amper' 28 miljoen aan inkomende transfers.

Met een winstmarge van maar liefst 35,5 miljoen, een absoluut seizoensrecord, lijkt Blauw-Zwart nog vóór de start van de lucratieve Champions League dus al op weg naar een financieel boerenjaar. Afwachten of dat ook op sportief gebied het verhoopte succes zal opleveren. Indien de resultaten blijven tegenvallen worden de reserves straks misschien wel alsnog aangewend.

Club heeft nog nood aan versterking

Meest recent

Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

0
0
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

12
12
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

52
52
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

39
39
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

51
51
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

192
192
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

56
56
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

58
58
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

421
421
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

164
164
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

190
190
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

146
146
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

63
63
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

83
83
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

55
55
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

232
232
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

270
270
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

389
389
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

163
163
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

86
86
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

59
59
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

276
276
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

515
515
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

267
267

Meer sportnieuws