'Jackpot voor Club Brugge: exacte details Nusa-deal bekend'

door
'Jackpot voor Club Brugge: exacte details Nusa-deal bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel blijkt Club Brugge dan toch deze zomer reeds afscheid te nemen van goudhaantje Antonio Nusa. De 19-jarige Noor werd zopas zelfs al officieel voorgesteld bij RB Leipzig, dat in mum van tijd een overeenkomst bereikte met Blauw-Zwart. Intussen geraken ook alsmaar meer details over de lucratieve deal bekend.

Nadat in januari een overstap naar Brentford op de valreep afsprong omwille van een probleem bij zijn medische keuring gooide die deze keer geen roet in het eten voor Nusa, die volgens Het Laatste Nieuws tevens nog aan de mouw werd getrokken door Borussia Dortmund. Leipzig was echter bereid om verder te gaan dan de concurrent in de Bundesliga en won zo het pleit.

LEES OOK: Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Nusa richting RB Leipzig

Naar verluidt hebben de Duitsers minstens 28 miljoen veil voor Nusa, wiens totale transfersom volgens Het Nieuwsblad via diverse bonussen zelfs de kaap van 30 miljoen kan ronden. Aanzienlijk minder dan de 37 miljoen die Brentford een halfjaar geleden voor hem op tafel wilde leggen, maar op die manier hoort men de kassa in Jan Breydel dus toch weer stevig rinkelen.

Afhankelijk van de bron bestaat er wel nog wat onenigheid over het exacte prijskaartje dat, inclusief en exclusief bonussen, op de Brugse bankrekening zal verschijnen. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri is de landskampioen bijvoorbeeld 'slechts' verzekerd van ruim 20 miljoen, aangevuld met zo'n 7,5 miljoen aan bonussen en recht op 12,5% bij een latere doorverkoop.

Jackpot voor Club Brugge

Omwille van zijn blessuregeschiedenis zou Leipzig zo de risico's willen drukken, iets waar Club dus mee zou instemmen. Ook in het buitenland wordt er gretig gegoocheld met cijfers. Duitse en Noorse media maken gewag van een minimumbedrag van ongeveer 22 miljoen dat kan oplopen tot een dertigtal miljoen. Of hoe men in Westkapelle duimt dat Nusa slaagt in Duitsland.

Afwachten dus of Club ooit het volledige totaalpakket zal opstrijken. In de Red Bull Arena zal de zevenvoudig international, die er zijn kribbel zette onder een contract tot medio 2029, onder meer de kleedkamer delen met Rode Duivel en ex-Bruggeling Loïs Openda. Nusa moet in Leipzig tevens de schoenen zien te vullen van Dani Olmo, die zopas naar FC Barcelona verhuisde.

Hoeveel is Nusa volgens u waard?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

88
88
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

69
69
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

83
83
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

55
55
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

95
95
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

107
107
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

99
99
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

76
76
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

204
204
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

128
128
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

155
155
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

245
245
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

244
244
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

134
134
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

227
227
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

407
407
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

110
110
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

663
663
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

330
330
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

506
506
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

436
436
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

440
440
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

78
78
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws