'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

1711 stemmen
'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

Dankzij de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Bayer Leverkusen rinkelt de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge. Daar lijkt het bovendien niet bij te zullen blijven, want intussen staat de volgende vertrekker al klaar in Jan Breydel. Het Laatste Nieuws weet tenslotte dat het nog steeds de bedoeling is dat Andreas Skov Olsen daar straks zijn koffers pakt.

De 24-jarige Deen verscheen na zijn EK-deelname afgelopen zondag tegen Genk pas voor het eerst aan de aftrap en was meteen goed voor twee doelpunten. In totaal zit hij nu aan 43 goals en 24 assists in 100 optredens voor Blauw-Zwart. Erg straffe statistieken, maar deels omwille van zijn fysieke en extra-sportieve beslommingeren zou de landskampioen toch bereid zijn om Skov Olsen straks te laten gaan.

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

Skov Olsen out

Ondanks de nogal abrupte exit van Nusa blijven die plannen volgens de krant nog steeds ongewijzigd. Al zal de trefzekere linkspoot dan uiteraard wel eveneens een stevige som in het laatje moeten brengen. De marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, wordt alvast op een slordige 18 miljoen geschat. Een bedrag waar Club wellicht echter geen genoegen mee zal nemen.

Naar verluidt moet de 33-voudig international namelijk minstens een twintigtal miljoen opleveren, waarbij de lat liefst zelfs nog wat hoger wordt gelegd. Vooralsnog blijft het evenwel vrij stil rond Skov Olsen, die wel al op de radar van heel wat ploegen in verschillende topcompetities zou prijken. Het lijkt dus toch slechts een kwestie van tijd vooraleer er alsnog iets begint te bewegen rond de flankaanvaller.

Vervanger Nusa?

Pas wanneer dat het geval is gaat Dévy Rigaux nog volgens HLN op zoek naar een nieuwe winger. Met naast Skov Olsen, die zelf trouwens niet uitsluit dat hij gewoon op post blijft, tevens nog Michal Skoras, Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en eventueel Ferran Jutglà is Club er dan ook van overtuigd dat het nog voldoende gewapend is op de vleugels. Benieuwd of Nicky Hayen diezelfde mening is toegedaan.

Voorlopig wordt Nusa, die alsmaar meer op de rand van zijn definitieve doorbraak stond in Brugge, daarom alleszins dus niet vervangen. De woekerwinst die wordt geboekt op de dribbelkont, die een tienvoud opbrengt van de drie miljoen waarvoor hij destijds in huis werd gehaald, wordt zo niet aangewend om vers bloed te rekruteren maar verdwijnt integraal op de reeds flink gevulde Brugse bankrekening. 

Wie is volgens u een beter winger?

Meest recent

'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

9
9
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

12
12
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

70
70
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

154
154
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

389
389
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

136
136
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

212
212
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

24
24
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

31
31
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

133
133
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

162
162
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

23
23
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

421
421
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

166
166
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

37
37
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

36
36
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

104
104
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

231
231
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

518
518
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

70
70
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

336
336
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

83
83
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

247
247
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

739
739

Meer sportnieuws