'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

door
'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

Dankzij de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Bayer Leverkusen rinkelt de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge. Daar lijkt het bovendien niet bij te zullen blijven, want intussen staat de volgende vertrekker al klaar in Jan Breydel. Het Laatste Nieuws weet tenslotte dat het nog steeds de bedoeling is dat Andreas Skov Olsen daar straks zijn koffers pakt.

De 24-jarige Deen verscheen na zijn EK-deelname afgelopen zondag tegen Genk pas voor het eerst aan de aftrap en was meteen goed voor twee doelpunten. In totaal zit hij nu aan 43 goals en 24 assists in 100 optredens voor Blauw-Zwart. Erg straffe statistieken, maar deels omwille van zijn fysieke en extra-sportieve beslommingeren zou de landskampioen toch bereid zijn om Skov Olsen straks te laten gaan.

LEES OOK: Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

Skov Olsen out

Ondanks de nogal abrupte exit van Nusa blijven die plannen volgens de krant nog steeds ongewijzigd. Al zal de trefzekere linkspoot dan uiteraard wel eveneens een stevige som in het laatje moeten brengen. De marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, wordt alvast op een slordige 18 miljoen geschat. Een bedrag waar Club wellicht echter geen genoegen mee zal nemen.

Naar verluidt moet de 33-voudig international namelijk minstens een twintigtal miljoen opleveren, waarbij de lat liefst zelfs nog wat hoger wordt gelegd. Vooralsnog blijft het evenwel vrij stil rond Skov Olsen, die wel al op de radar van heel wat ploegen in verschillende topcompetities zou prijken. Het lijkt dus toch slechts een kwestie van tijd vooraleer er alsnog iets begint te bewegen rond de flankaanvaller.

Vervanger Nusa?

Pas wanneer dat het geval is gaat Dévy Rigaux nog volgens HLN op zoek naar een nieuwe winger. Met naast Skov Olsen, die zelf trouwens niet uitsluit dat hij gewoon op post blijft, tevens nog Michal Skoras, Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en eventueel Ferran Jutglà is Club er dan ook van overtuigd dat het nog voldoende gewapend is op de vleugels. Benieuwd of Nicky Hayen diezelfde mening is toegedaan.

Voorlopig wordt Nusa, die alsmaar meer op de rand van zijn definitieve doorbraak stond in Brugge, daarom alleszins dus niet vervangen. De woekerwinst die wordt geboekt op de dribbelkont, die een tienvoud opbrengt van de drie miljoen waarvoor hij destijds in huis werd gehaald, wordt zo niet aangewend om vers bloed te rekruteren maar verdwijnt integraal op de reeds flink gevulde Brugse bankrekening. 

Wie is volgens u een beter winger?

Meest recent

Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

26
26
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

24
24
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

156
156
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

276
276
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

69
69
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

154
154
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

493
493
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

263
263
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

177
177
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

52
52
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

28
28
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

230
230
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

80
80
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

498
498
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

187
187
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

183
183
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

410
410
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

401
401
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

307
307
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

144
144
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

236
236
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

597
597
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

154
154
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

124
124

Meer sportnieuws