'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

door
'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

Dankzij de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Bayer Leverkusen rinkelt de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge. Daar lijkt het bovendien niet bij te zullen blijven, want intussen staat de volgende vertrekker al klaar in Jan Breydel. Het Laatste Nieuws weet tenslotte dat het nog steeds de bedoeling is dat Andreas Skov Olsen daar straks zijn koffers pakt.

De 24-jarige Deen verscheen na zijn EK-deelname afgelopen zondag tegen Genk pas voor het eerst aan de aftrap en was meteen goed voor twee doelpunten. In totaal zit hij nu aan 43 goals en 24 assists in 100 optredens voor Blauw-Zwart. Erg straffe statistieken, maar deels omwille van zijn fysieke en extra-sportieve beslommingeren zou de landskampioen toch bereid zijn om Skov Olsen straks te laten gaan.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Skov Olsen out

Ondanks de nogal abrupte exit van Nusa blijven die plannen volgens de krant nog steeds ongewijzigd. Al zal de trefzekere linkspoot dan uiteraard wel eveneens een stevige som in het laatje moeten brengen. De marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, wordt alvast op een slordige 18 miljoen geschat. Een bedrag waar Club wellicht echter geen genoegen mee zal nemen.

Naar verluidt moet de 33-voudig international namelijk minstens een twintigtal miljoen opleveren, waarbij de lat liefst zelfs nog wat hoger wordt gelegd. Vooralsnog blijft het evenwel vrij stil rond Skov Olsen, die wel al op de radar van heel wat ploegen in verschillende topcompetities zou prijken. Het lijkt dus toch slechts een kwestie van tijd vooraleer er alsnog iets begint te bewegen rond de flankaanvaller.

Vervanger Nusa?

Pas wanneer dat het geval is gaat Dévy Rigaux nog volgens HLN op zoek naar een nieuwe winger. Met naast Skov Olsen, die zelf trouwens niet uitsluit dat hij gewoon op post blijft, tevens nog Michal Skoras, Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en eventueel Ferran Jutglà is Club er dan ook van overtuigd dat het nog voldoende gewapend is op de vleugels. Benieuwd of Nicky Hayen diezelfde mening is toegedaan.

Voorlopig wordt Nusa, die alsmaar meer op de rand van zijn definitieve doorbraak stond in Brugge, daarom alleszins dus niet vervangen. De woekerwinst die wordt geboekt op de dribbelkont, die een tienvoud opbrengt van de drie miljoen waarvoor hij destijds in huis werd gehaald, wordt zo niet aangewend om vers bloed te rekruteren maar verdwijnt integraal op de reeds flink gevulde Brugse bankrekening. 

Wie is volgens u een beter winger?

Meest recent

Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

15
15
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

102
102
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

17
17
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

175
175
Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

19
19
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

7
7
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

75
75
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

209
209
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

140
140
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

681
681
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

124
124
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

174
174
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

374
374
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

69
69
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

586
586
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

417
417
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

616
616
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

512
512
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

275
275
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1302
1302
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

375
375
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

399
399
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

162
162
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

332
332
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

208
208

Meer sportnieuws