'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

1711 stemmen
'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

Dankzij de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Bayer Leverkusen rinkelt de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge. Daar lijkt het bovendien niet bij te zullen blijven, want intussen staat de volgende vertrekker al klaar in Jan Breydel. Het Laatste Nieuws weet tenslotte dat het nog steeds de bedoeling is dat Andreas Skov Olsen daar straks zijn koffers pakt.

De 24-jarige Deen verscheen na zijn EK-deelname afgelopen zondag tegen Genk pas voor het eerst aan de aftrap en was meteen goed voor twee doelpunten. In totaal zit hij nu aan 43 goals en 24 assists in 100 optredens voor Blauw-Zwart. Erg straffe statistieken, maar deels omwille van zijn fysieke en extra-sportieve beslommingeren zou de landskampioen toch bereid zijn om Skov Olsen straks te laten gaan.

LEES OOK: Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Skov Olsen out

Ondanks de nogal abrupte exit van Nusa blijven die plannen volgens de krant nog steeds ongewijzigd. Al zal de trefzekere linkspoot dan uiteraard wel eveneens een stevige som in het laatje moeten brengen. De marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, wordt alvast op een slordige 18 miljoen geschat. Een bedrag waar Club wellicht echter geen genoegen mee zal nemen.

Naar verluidt moet de 33-voudig international namelijk minstens een twintigtal miljoen opleveren, waarbij de lat liefst zelfs nog wat hoger wordt gelegd. Vooralsnog blijft het evenwel vrij stil rond Skov Olsen, die wel al op de radar van heel wat ploegen in verschillende topcompetities zou prijken. Het lijkt dus toch slechts een kwestie van tijd vooraleer er alsnog iets begint te bewegen rond de flankaanvaller.

Vervanger Nusa?

Pas wanneer dat het geval is gaat Dévy Rigaux nog volgens HLN op zoek naar een nieuwe winger. Met naast Skov Olsen, die zelf trouwens niet uitsluit dat hij gewoon op post blijft, tevens nog Michal Skoras, Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en eventueel Ferran Jutglà is Club er dan ook van overtuigd dat het nog voldoende gewapend is op de vleugels. Benieuwd of Nicky Hayen diezelfde mening is toegedaan.

Voorlopig wordt Nusa, die alsmaar meer op de rand van zijn definitieve doorbraak stond in Brugge, daarom alleszins dus niet vervangen. De woekerwinst die wordt geboekt op de dribbelkont, die een tienvoud opbrengt van de drie miljoen waarvoor hij destijds in huis werd gehaald, wordt zo niet aangewend om vers bloed te rekruteren maar verdwijnt integraal op de reeds flink gevulde Brugse bankrekening. 

Wie is volgens u een beter winger?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

13
13
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

98
98
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

82
82
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

169
169
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

167
167
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

328
328
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

324
324
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

236
236
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

70
70
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

96
96
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

173
173
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

52
52
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

59
59
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

500
500
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

176
176
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

183
183
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

916
916
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

250
250
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

120
120
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

81
81
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

36
36
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

374
374
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

101
101

Meer sportnieuws