'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

1711
'Skov Olsen out: Club Brugge beslist over vervanger Nusa'

Dankzij de lucratieve verkoop van Antonio Nusa aan Bayer Leverkusen rinkelt de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge. Daar lijkt het bovendien niet bij te zullen blijven, want intussen staat de volgende vertrekker al klaar in Jan Breydel. Het Laatste Nieuws weet tenslotte dat het nog steeds de bedoeling is dat Andreas Skov Olsen daar straks zijn koffers pakt.

De 24-jarige Deen verscheen na zijn EK-deelname afgelopen zondag tegen Genk pas voor het eerst aan de aftrap en was meteen goed voor twee doelpunten. In totaal zit hij nu aan 43 goals en 24 assists in 100 optredens voor Blauw-Zwart. Erg straffe statistieken, maar deels omwille van zijn fysieke en extra-sportieve beslommingeren zou de landskampioen toch bereid zijn om Skov Olsen straks te laten gaan.

LEES OOK: Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Skov Olsen out

Ondanks de nogal abrupte exit van Nusa blijven die plannen volgens de krant nog steeds ongewijzigd. Al zal de trefzekere linkspoot dan uiteraard wel eveneens een stevige som in het laatje moeten brengen. De marktwaarde van Skov Olsen, die nog tot medio 2026 vastligt in Westkapelle, wordt alvast op een slordige 18 miljoen geschat. Een bedrag waar Club wellicht echter geen genoegen mee zal nemen.

Naar verluidt moet de 33-voudig international namelijk minstens een twintigtal miljoen opleveren, waarbij de lat liefst zelfs nog wat hoger wordt gelegd. Vooralsnog blijft het evenwel vrij stil rond Skov Olsen, die wel al op de radar van heel wat ploegen in verschillende topcompetities zou prijken. Het lijkt dus toch slechts een kwestie van tijd vooraleer er alsnog iets begint te bewegen rond de flankaanvaller.

Vervanger Nusa?

Pas wanneer dat het geval is gaat Dévy Rigaux nog volgens HLN op zoek naar een nieuwe winger. Met naast Skov Olsen, die zelf trouwens niet uitsluit dat hij gewoon op post blijft, tevens nog Michal Skoras, Christos Tzolis, Chemsdine Talbi en eventueel Ferran Jutglà is Club er dan ook van overtuigd dat het nog voldoende gewapend is op de vleugels. Benieuwd of Nicky Hayen diezelfde mening is toegedaan.

Voorlopig wordt Nusa, die alsmaar meer op de rand van zijn definitieve doorbraak stond in Brugge, daarom alleszins dus niet vervangen. De woekerwinst die wordt geboekt op de dribbelkont, die een tienvoud opbrengt van de drie miljoen waarvoor hij destijds in huis werd gehaald, wordt zo niet aangewend om vers bloed te rekruteren maar verdwijnt integraal op de reeds flink gevulde Brugse bankrekening. 

Wie is volgens u een beter winger?

Meest recent

Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

41
41
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

43
43
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

413
413
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

131
131
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

114
114
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

91
91
'STVV greep naast twee enorme transferstunts'

STVV wist zich in het slot van de mercato nog te versterken. De Truienaars waagden ook hun kans bij ...

119
119
Olivier Deschacht pakt zwaar uit, fans hebben één boodschap

Olivier Deschacht heeft de voorbije jaren een opvallende tweede carrière uitgebouwd naast het ...

54
54
Club op voorsprong in Lommel: één speler krijgt volle laag

Club Brugge nam het vanavond op in en tegen Lommel SK. Hoe verging het de Bruggelingen de eerste 45 ...

227
227
'Anderlecht weigerde 28-voudig Frans international'

RSC Anderlecht kreeg deze zomer een opvallende naam aangeboden. Presnel Kimpembe, de ervaren Franse ...

507
507
AA Gent maakt nog een uitgaande transfer bekend

Bij AA Gent lijken ze een goede mercato achter de rug hebben. De Buffalo's hebben een aantal goede ...

46
46
Fans Anderlecht verliefd op nieuwe parel: "Geweldige speler"

Bij RSC Anderlecht krijgen de jonge talenten voorlopig héél veel speelkansen. De fans ...

196
196
Vanaken emotioneel diep geraakt: “Dat vergeet ik nooit”

Hans Vanaken heeft vanavond een bijzondere reden om met extra aandacht naar Lommel te kijken. De ...

115
115
Dolle transfermolen JPL: 17 transfers als record, Genk wint jackpot

De transferperiode ligt achter de rug. Het is opvallend: er werden deze zomer héél ...

104
104
‘Schandalige actie Allegri met De Bruyne’

Massimiliano Allegri heeft Kevin De Bruyne opnieuw hard aangepakt. Zelfs na zijn beslissende ...

177
177
Leko heeft gekozen: Club Brugge start met deze elf

Vanavond staat er nog eens oudewetse Lommel SK-Club Brugge op het programma. In het verleden hadden ...

126
126
Beveren verrast nog met aanwinst uit de MLS

SK Beveren heeft zich op de laatste dag van de zomermercato nog heel stevig versterking. Zopas ...

45
45
Van der Elst vol lof: "Misschien wel beste transfer in JPL"

Franky Van der Elst volgt het Belgische voetbal op de voet. Als analist bekijkt hij zeer veel ...

239
239
'Transferitis bij Club Brugge: meer details lekken uit'

In het absolute slot van de mercato was het nog alle hens aan dek bij Club Brugge, waar enkele ...

449
449
Coucke in shock: doodsbedreigingen raken heel hard

Marc Coucke staat opnieuw volop in de belangstelling, al gaat het deze keer niet alleen over wat er ...

84
84
'Leko hakt knoop door: vervanger Forbs al bekend'

De voorbije weken was er al sprake van een duidelijke typeploeg bij Club Brugge, maar voor de ...

255
255
'Frisse wind in Anderlecht: volgend trio bij grof huisvuil'

Met maar liefst 11 nieuwkomers ging RSC Anderlecht met de grove borstel door de kleedkamer. Hoewel ...

928
928
Antwerp verklaart oorlog: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

304
304
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

428
428
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

289
289

Meer sportnieuws