'Genk krijgt uitsluitsel over transfer Lemaréchal'

door
'Genk krijgt uitsluitsel over transfer Lemaréchal'

KRC Genk heeft zondag zijn eerste overwinning van het seizoen in stijl kunnen vieren. De Limburgers haalden immers een dubbele achterstand op tegen Club Brugge en wonnen met 3-2. Ondertussen blijft er verder gesleuteld worden aan de spelersgroep.

Racing had slechts één puntje overgehouden aan zijn eerste twee duels en dus stond er behoorlijk wat druk op de ketel voor de komst van Club Brugge. Even dreigde het opnieuw faliekant mis te lopen. Genk speelde nochtans een aardige wedstrijd, maar kwam voor eigen volk zowaar op een dubbele achterstand te staan.

Dit keer toonden de Limburgers echter wel veerkracht. Dankzij een sterk laatste halfuur werd de scheve situatie alsnog volledig omgebouwd. Achteraf was de vreugde dan ook groot bij Thorsten Fink. Niet geheel onlogisch gezien de selectie van de Duitse trainer nog lang niet op punt staat.

LEES OOK: Spanning in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Fadera richting Serie A

Zo wacht hij bijvoorbeeld nog op de terugkeer van Bilal El Khannouss, al mikt die nog steeds op een nieuwe stap. Bovendien is het wachten tot jongens als Bryan Heynen en Carlos Cuesta weer in topvorm zijn. Daarnaast blijft Genk actief op de transfermarkt, zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde.

Alieu Fadera staat bijvoorbeeld op vertrekken. De flankspeler reisde zondag naar Italië af voor zijn medische en fysieke proeven, vervolgens kan hij zijn transfer naar Como afronden. Matias Galarza blijf dan weer aandringen op een terugkeer naar Argentinië, terwijl Tolu Arokodare flirt met Trabzonspor.

Lemaréchal verkiest Ligue 1

Er staat dus nog één en ander te gebeuren aan de uitgang. Daarnaast is de kans groot dat Racing zelf ook nog versterking zal aantrekken, afhankelijk van wie allemaal vertrekt. Maar één doelwit mag inmiddels geschrapt worden. Racing toont immers al een tijdje interesse in Félix Lemaréchal.

De Franse middenvelder was vorig seizoen nog één van de grote smaakmakers bij Cercle Brugge. Deze zomer keerde hij terug naar zijn moederclub AS Monaco, maar nu verkast hij naar een andere Franse ploeg. Zo meldt L'Equipe dat Lemaréchal op punt staat om bij Racing Strasbourg te tekenen. Dat zou zo'n 8 miljoen euro betalen, een bedrag dat sowieso te hoog lijkt voor Genk.

In welke linie heeft Genk momenteel het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Spanning in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

3
3
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

33
33
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

80
80
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

188
188
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

76
76
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

368
368
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

120
120
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

112
112
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

34
34
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

37
37
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

146
146
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

143
143
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

477
477
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

112
112
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

202
202
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

44
44
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

153
153
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

147
147
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

350
350
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

147
147
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

99
99
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

409
409
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

74
74
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

157
157
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

174
174

Meer sportnieuws